Top 10 Apple HomeKit Lampen – WiFi žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Refoss

#ad

Alexa, Refoss Smart WLAN žárovka E27 podporuje HomeKit, inteligentní lampa vícebarevná stmívatelná LED žárovka se Siri, 9 W RGBWW 2700 K-6500 K teplá bílá a studená bílá, Google Assitant, balení 2 ks

#ad
Refoss #ad - Hlasové ovládání: hey siri, zapněte světlo. 2, 4 ghz vyžaduje wlan a 9 W E27. Kvalita: lampa alexa není nutný žádný rozbočovač/bridge. Etří energii. Počet jednotek: 2. Každou barvu můžete zapnout a vypnout pomocí hlasového ovládání nebo nastavit / změnit barvu.

Hmotnost položky: 60 Vícebarevné a stmívatelné: lze nastavit pomocí hlasu nebo aplikace. Nastavte si barvu světla podle svého přání. V případě problémů s kvalitou se nový produkt během dvou let bezplatně vymění. Teplé bílé světlo nebo studené bílé světlo pro osvětlení a barevné světlo pro večírky. Funguje s homekit: refoss smart wifi žárovka může podporovat nejen aplikaci Home iOS 13 nebo vyšší, ale také Refoss na Android.

Asový plán a časovač: wi-fi žárovka má funkci nastavení časovače a časového plánu, pomocí které lze lampu automaticky zapnout a vypnout podle vašeho přednastaveného času. 0 gramů. 0 Rovka e27 wlan je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa nebo Google Assistant. Typ zdroje proudu: AC.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška4.53
Délka2.36
Hmotnost0.29
Šířka2.36
Číslo díluRSL120HKKITEU
ModelkaRSL120HKKITEU
Záruka2 roky od data nákupu.

2. meross

#ad

RGBWW, LED, 4 ks, Alexa, Google Home a SmartThings, vícebarevná stmívatelná žárovka, kompatibilní se Siri, WiFi lampa, Meross Chytrá Wi-Fi žárovka pro HomeKit, teplá bílá, E27

#ad
meross #ad - Barvy světla můžete přizpůsobit a ovládat jas a barevný odstín žárovky pomocí aplikace Meross český jazyk nelze zaručit. Vzhled místnosti lze okamžitě změnit. Spora energie – led žárovka meross 9 w s paticí e27 odpovídá běžným 60w žárovkám, které ušetří až 78, 8 let pod pravidlem 3 hodin/den. Plánování scén podle vašich potřeb – svůj systém osvětlení si můžete přizpůsobit doma a nastavit časový plán časovač nebo odpočítávání pro zapnutí nebo vypnutí žárovky v přednastaveném čase.

Jednoduše zadejte hlasový příkaz, airpods, nest audio a nest mini, google Assistant, Google Assistant, Google Home, Echo, Apple Watch, Nest Hub, Echo Dot, a podle potřeby dokonce nastavte světla na určitou barvu. Můžete vytvářet vlastní scény pro čtení, spaní. Led žárovka s dálkovým ovládáním – nastavte si svůj homepod, připojeno k domácí síti wi-fi a zapnuto. Vícebarevná žárovka s tlumeným diy světlem – s rgb světlem, oslavy, 2700 k teplá bílá a 6500 k studená bílá a 6500 k studená bílá, vytvoří miliony barev váš prostor kreativnější.

Naplánujte si svá světla, když je potřebujete, včetně východu a západu slunce a vytvořte zcela jednoduše veselé světelné scény. Nebo použijte aplikaci meross, zapněte nebo vypněte žárovku přes smartphone ios a android kdekoli bez omezení vzdálenosti s přístupem na internet, by mělo zůstat u vás doma, které nastavíte jako domácí rozbočovač, Apple TV nebo iPad jako domácí rozbočovač a pak ovládejte své příslušenství HomeKit na dálku. Chytrý buk s hlasovým ovládáním – smart bulb je kompatibilní s apple homekit, amazon alexa, abyste světla zapnuli/vypnuli a ztlumili/zesvětlili, siri, homepod mini, může vaši žárovku spravovat přímo pomocí hlasových příkazů.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška4.53
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo dílu1
ModelkaMSL120

3. meross

#ad

Alexa, meross Chytrá Wi-Fi žárovka funguje s Apple HomeKit, WiFi lampa, Google Home a SmartThings, LED vícebarevná stmívatelná žárovka kompatibilní se Siri

#ad
meross #ad - Pro siri & apple homekit – stmívatelná led žárovka je kompatibilní s apple homekit ios 13 nebo vyšší, apple watch, google home a SmartThings. Asové plány – vintage žárovky mohou vytvářet časové plány zapnutí/vypnutí, aby se světlo při východu a západu slunce automaticky zapínalo a vypínalo, takže máte kdykoli volné ruce pro ovládání žárovek.

Pro homekit není potřeba bridge, Alexa, funguje přes WLAN a konfigurace je velmi jednoduchá. Retro design – žárovka e27-edison má retro tvar, je elegantní a krásná a má teplou bílou barvu 2700 K. Spora energie – inteligentní led lampa má nízké provozní náklady, výkon 6 w nabízí jas 60 W. Jas světla můžete přizpůsobit tak, aby vytvořila požadovanou teplou scénu.

Zvláště vhodné pro starší osoby, osoby se zdravotním postižením a osoby s omezenou pohyblivostí. Dálkové ovládání: inteligentní žárovku alexa můžete dálkově ovládat přes aplikaci Meross na svém telefonu nebo tabletu. Jednoduše řekněte "hey siri, zapněte světlo", abyste zažili inteligentní a pohodlný život. Ušetřete až 90 % energie ve srovnání s lED žárovkami s podobným jasem a ušetřete energii efektivně.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška5.91
Délka0.39
Hmotnost0.35
Šířka7.87
Číslo díluMSL100HKKIT(EU)
ModelkaMSL110

4. meross

#ad

Meross Wi-Fi LED lampa na noční stolek, dotyková noční lampa do ložnice, stmívatelná, obývacího pokoje, chytré noční světlo, RGBCW, funguje s Alexou, funguje s Apple HomeKit, Google Home

#ad
meross #ad - 008493753-0001. Není nutný rozbočovač. Patentové číslo výrobku. Přes aplikaci meross můžete svou Smart LED noční lampu kdykoli a kdekoli ovládat pomocí internetu. Studená bílá + teplá bílá + 16 milionů rgbnastavitelná teplota barvy bílého světla 2700 – 6500 k, kromě toho si můžete vybrat z okolního světla 16 milionů barev a jas lze volně regulovat 1 % – 100%.

Offline ovládání i když je router odpojen od internetu, můžete inteligentní zařízení nadále ovládat přes aplikaci meross i tak dlouho, dokud je chytrý přístroj a telefon stále připojeny ke stejné síti WLAN. Pestrá náladová světla dodají vašemu domovu jinou atmosféru. Hlasové ovládáníwi-fi noční lampa funguje s apple homekit, alexa a google assistant.

Místní rutinaprotože se rutina okolního světla meross ukládá na přístroji, lze časový plán provádět podle plánu, i když je přístroj offline. Ovládání pomocí aplikace chytré noční světlo funguje s vaší 2, 4ghz wifi sítí. Inteligentní stolní lampa se ovládá hlasovými příkazy, čímž se uvolní ruce a život je jednodušší. Podporuje také načasování východu a západu slunce.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška7.68
Délka3.94
Hmotnost0.99
Šířka3.94
Číslo díluMSL430HK(EU)
ModelkaMSL430
Záruka2 roky výrobce.

5. Athom

#ad

Athom Chytrá žárovka E14 Homekit WiFi a Buletooth RGBCW funguje s hlasovým ovládáním Apple Homekit Siri

#ad
Athom #ad - Hlasové ovládání: kompatibilní s apple homekit, může siri fungovat jako váš osobní komorník tím, jednou nastavenou, že zapíná a vypíná chytré žárovky nebo nastavíte jas a barvu. Přizpůsobení osvětlení: inteligentní žárovka podporuje různé barevné kombinace. Můžete také sdílet zařízení, která vytvářejí skupiny, abyste mohli ovládat všechna svá světla současně.

Tato stmívatelná chytrá žárovka má také velký rozsah teplot barev, který pokrývá 2000 K až 6500 K. Energeticky úsporný časovač: nastavte si časový plán pro zapnutí a vypnutí led lampy na základě vašich každodenních aktivit nebo pro simulaci obsazenosti, když nejste doma. Měkká, zesvětlujte, ložnici nebo všude tam, kde si přejete teplou barvu světla. Dálkové ovládání s apple homekit: zapněte / vypínejte chytrou žárovku, bílá led odpovídá 60w osvětlení pro živé barvy s prvotřídním hodnocením CRI-90 – perfektní pro jídelnu, nastavujte rutiny, stmívání, časové plány a další s Apple Homekit.

Díky dlouhé životnosti může led osvětlení ušetřit až 78, 3 % energie. Vytvořte perfektní světelnou scénu s barvou, ztlumte světla na požadovaný jas. Asový rozvrh a skupinové ovládání: použijte časovač nebo časové plány pro automatické zapnutí a vypnutí vašeho černého světla, kdykoli chcete, jako při probuzení s jemným ranním světlem s offsetem východu slunce.
ZnačkaAthom #ad
VýrobceAiyato #ad
Výška4.45
Délka1.46
Hmotnost0.09
Šířka1.46
Číslo díluE14
Modelka‎ae14-1

6. OURLOVEII

#ad

Chytrá stropní lampa, LED stropní svítidlo Alexa, regulovatelné přes, kompatibilní 32 cm, měnící se barvy, RGB stmívatelné s dálkovým ovládáním s Apple Homekit, stropní svítidlo s Apple Homekit

#ad
OURLOVEII #ad - Rozsah teploty barev od 3000 K do 6500 K RGB. Stáhněte si jednoduše bezplatnou aplikaci a spojte se s vaší wifi, 4 ghz wi-fi bluetooth připojení, ️ Upozornění: Podporuje pouze 2, ne 5G Viz přiložený návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ve srovnání s běžnými žárovkami může ušetřit až 90 % energie.

V případě dotazů během používání se obraťte na náš zákaznický servis. Ip44 vodotěsná stropní lampa : ip44 vodotěsná led stropní lampa, vhodná pro většinu interiérových osvětlení, jako jsou ložnice, chodby, dětské pokoje, koupelny, obývací pokoje a jiná místa. Hlasové ovládání: kromě toho lze inteligentní stropní svítidlo po spojení s apple home, siri, apple watch, alexa, stmívání/osvětlení a dokonce i změnu světel na určité barvy podle potřeby. I když nejste doma, Echo a SmartThings. Google home jednoduše ovládat pomocí hlasových příkazů pro zapnutí/vypnutí, můžete stropní svítidlo Alexa ovládat přes aplikaci.

Rgb stmívatelná stropní lampa s dálkovým ovládáním. Produkty zahrnují: Ø 32 cm x v 4 cm inteligentní stropní svítidlo alexa, dálkové ovládání, anglická uživatelská příručka 2D kód pro instalaci aplikace. Smart led stropní lampa : spolupracujte s inteligentní platformou "cozylife" a přineste do svého domova inteligentní zážitek. S funkcí rgb lze volně nastavit 16 milionů barev/teploty/jasu, jednoduše se spojte s aplikací nebo použijte dálkové ovládání pro nastavení světla podle svého preferovaného stavu. Viz přiložený návod k obsluze.
ZnačkaOURLOVEII #ad
VýrobceOURLOVEII #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost0.01
Šířka12.6
Číslo dílu65324615
Modelka65324615

7. Refoss

#ad

Inteligentní lampa alexa vícebarevná stmívatelná LED světelná žárovka se Siri, RGBWW 2700 K-6500 K, Alexa, Google Assitant, teplá bílá a studená bílá,, Refoss Smart WLAN žárovka E27 podporuje HomeKit

#ad
Refoss #ad - Kvalita: lampa alexa není nutný žádný rozbočovač/bridge. 2, 4 ghz vyžaduje wlan a 9 W E27. Vícebarevné a stmívatelné: lze nastavit pomocí hlasu nebo aplikace. Rovka e27 wlan je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa nebo Google Assistant.

Každou barvu můžete zapnout a vypnout pomocí hlasového ovládání nebo nastavit / změnit barvu. Asový plán a časovač: wi-fi žárovka má funkci nastavení časovače a časového plánu, pomocí které lze lampu automaticky zapnout a vypnout podle vašeho přednastaveného času. Etří energii. Hlasové ovládání: hey siri, zapněte světlo.

V případě problémů s kvalitou se nový produkt během dvou let bezplatně vymění. Nastavte si barvu světla podle svého přání. Funguje s homekit: refoss smart wifi žárovka může podporovat nejen aplikaci Home iOS 13 nebo vyšší, ale také Refoss aplikaci na Android. Teplé bílé světlo nebo studené bílé světlo pro osvětlení a barevné světlo pro večírky.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška4.53
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo díluMSL120HK
ModelkaMSL120
Záruka2 roky od data nákupu.

8. VOCOlinc

#ad

VOCOlinc Neonový LED pásek 3 m, Alexa a Google, funkcí DIY, obývacího pokoje, synchronizace hudby, s ovládáním aplikací, světelný pásek do ložnice, RGBIC pásek funguje s Apple HomeKit, nástěnné

#ad
VOCOlinc #ad - Nabízí vám příjemné světlo pro ochranu vašich očí. Upozornění: k dispozici pouze pro síť 2, Alexa a Google Assistant. Režim music sync & 16 milionů barev světlo mění barvu a rychlost blikání s rytmem a melodií. Asový plán, aby se rozjasnil, a postupně se ztlumí, když se probudíte, časovač a skupinové ovládání pomocí funkce časového plánu můžete přednastavit svou oblíbenou barvu a jas pro automatické zapnutí.

Můžete také přepínat vhodná tematická světla vánoční témata, přírodní, sváteční a náladová témata pro různé scénáře a zobrazit plynulé animační efekty, abyste mohli ozdobit svůj domov. Pokud potřebuješ pomoc, máme 24hodinový e-mailový servis. Dynamická technologie rgbic a miliony světelných efektův porovnání s tradičními rgb led pásky umožňuje nová technologie rgbic zobrazit více barev světla pomocí ohebného neonového LED pásku přes aplikaci.

Lze jej použít jako světelný budík pro nastavení LED pásku tak, když jdete spát v režimu jako východ slunce a západ slunce. Aplikace vocolinc má 4 hudební režimy a kreativní DIY – 16 milionů barev na výběr, hraní nebo poslech písní atd. Ideální na party, užijte si dobrou zábavu. Diy zábava & vodotěsnost ip67 & zákaznický servis uvolněte svou fantazii a dodejte své ložnici, obývacím pokoji nebo nástěnné dekoraci více zábavy s jedinečným designem s 10 klipsy a 10 šrouby.
ZnačkaVOCOlinc #ad
VýrobceVOCOlinc #ad

9. VOCOlinc

#ad

Stmívatelná žárovka E27 smart Home, chytrá LED změna barev, Google Assistant 4 kusy, VOCOlinc Žárovky WiFi Alexa GU10, kompatibilní s Apple HomeKit

#ad
VOCOlinc #ad - Spora energie a nastavení časovačewlan žárovka e27 se skládá z plastového povlaku s dobrým odváděním tepla. Ovládejte svou chytrou žárovku pomocí hlasových příkazů a zapínejte a vypínejte své chytré žárovky. Tím můžete lépe ušetřit náklady na elektřinu.

Chytrá žárovka alexa má funkci nastavení časovače, které šetří až 80 % energie, automaticky se zapne a vypne podle přednastaveného času. Led žárovka 9 w 806 lm odpovídá tradičním 60w žárovkám, pracují asi 25000 hodin. Vocolinc app > uživatel > spojení s třetími stranami > Propojení s Alexa/Google Home. Pokud nejste po obdržení produktu spokojeni, pokud ji chcete používat s Alexou, nabízíme 24hodinový e-mailový servis a službu vrácení zboží. Nastavte svou žárovku tak, jako je halloween, aby automaticky přizpůsobila teplotu barvy přirozenému světelnému vzoru od úsvitu do soumraku.

Ovládání hlasem a aplikací vocolincchytré žárovky vocolinc fungují dobře s alexami, google assistant a apple homekit. Jako "alexa, ztlumte led hodiny na 50 %", vypněte moji chytrou LED žárovku"Hej Google, aplikace VOCOlink podporuje iOS i Android. Perfektní jako dekorace vašeho domu na festivaly, Vánoce. Tipy a zákaznický servisstáhněte si aplikaci vocolinc, google nebo apple přes více zařízení třetích stran.
ZnačkaVOCOlinc #ad
VýrobceVOCOlinc #ad
Číslo dílu/
ModelkaGU10

10. Linkind

#ad

1800 – 6500 K, Alexa žárovka RGBTW, kompatibilní se Siri/Google Home/SmartThings, nahrazuje 60 W,, vícebarevná Wi-Fi inteligentní žárovka, Linkind Matná chytrá žárovka E27, 800 lm, synchronizace hudby

#ad
Linkind #ad - Matter přes wifi, ne Thread. Za dne, simuluje slunce, např. Režim probuzení: Žárovka linkind smart alexa automaticky mění barvu 24 hodin. Přidejte jednoduše několik led žárovek, které lze ovládat současně upozornění: používejte stabilní 2, 4 GHz WiFi. Svá zařízení smart home můžete ovládat pomocí jediné aplikace certifikované Matter, takže již nepotřebujete více aplikací pro různá zařízení.

UpozornĚnÍ: není nutný rozbočovač nebo brána! není kompatibilní s běžnými stmívacími spínači. Když mikrofon vašeho mobilního telefonu začne přijímat zvuky, které změní vaši náladu, bude žárovka Linkind Matter Smart WiFi okamžitě tancovat s hudbou! Rovku matter můžete nastavit i podle svého časového plánu a dálkově ovládat. Diy barva a hudba – synchronizace: miliony barev, a multidynamické scény, od teplé bílé po studenou bílou 1800 k-6500 k, včetně romantických schůzek/veselých večírků/tichého čtení atd.

Hlasové ovládání/skupinové ovládání: Žárovku wlan e27 alexa můžete ovládat hlasovými příkazy a používat každou aplikaci MATTER / aplikaci Linkinds Aidot pro kdykoli změnu barev. Výkonná matná žárovka linkind intelligent matte e27 je kompatibilní se všemi platformami matter. Podporuje pouze 2, 4 GHz. V případě problému můžete požádat o pomoc také v aplikaci Q&A v aplikaci 'Aidot' nebo produktové stránce. Inteligentní žárovky linkind vám pomohou mít příjemný spánek.
ZnačkaLinkind #ad
VýrobceLinkind #ad
Výška10
Délka16
Hmotnost0.51
Šířka0.01
Číslo díluLS0101911261
ModelkaL100011290