Top 10 Badezimmer Radio mit Bluetooth – Přenosné Bluetooth reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

JBL GO 3 malý Bluetooth box v bílé barvě – vodotěsný, přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie

#ad
JBL #ad - Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.

Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty. Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo. Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a USB kabelu / přenosný Bluetooth box v bílé barvě / Bluetooth 5. 1 / doba přehrávání 5 h. Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / odolný proti vodě a prachu podle ip67 / vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.46
Šířka19.69
Číslo díluJBLGO3WHT
ModelkaJBLGO3WHT
Záruka12 měsíců

2. soundcore

#ad

S titanovými měniči, Bluetooth reproduktor Soundcore Motion Boom od Anker, ideální pro venkovní použití, baterie s výdrží 24 h, na zahradu, voděodolnost IPX7, technologie BassUp, pláž

#ad
soundcore #ad - Fantastický zvuk, který oceňuje více než 20 milionů fanoušků! Parťák na party: stiskněte tlačítko play a vychutnejte si nepřekonatelný, intenzivní zvuk.

Perfektní pro vaši příští party u bazénu! doba hraní 24 hodin: Špičková technologie baterií anker zaručuje výkon baterie až na 24 hodin! Více než dost na celovíkendovou party, dovolenou na pláži a další! Plavec: díky spolehlivě vodotěsnému povrchu s ochrannou třídou IPX7 se vlhkost nikdy nedostane k vnitřním prvkům reproduktoru. 100% titan: váš chytrý venkovní reproduktor má měnič s membránami ze 100% titanu, které zaručují křišťálově čisté výšky s frekvencí až 40 kHz se sníženým zkreslením. Zvukový profil bez zkreslení, i venku při vysoké hlasitosti.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.87
Délka13.62
Šířka5.83
Číslo díluA3118011
ModelkaA3118
Záruka18 měsíců

3. Bose

#ad

Přenosný venkovní reproduktor – bílý, vodotěsný, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezdrátový

#ad
Bose #ad - Díky kompaktnímu designu se snadno drží a přepravuje. Bezdrátový soundlink flex byl rozsáhle testován a je vodotěsný podle stupně ochrany IP67. Jedinečně čistý zvuk: patentovaná technologie positionIQ automaticky rozpozná orientaci vašeho přenosného Bluetooth reproduktoru a zajišťuje optimální kvalitu zvuku v každé poloze.

Přenosný bluetooth reproduktor je chráněn před vodou, prachem, nečistotami a uv světlem a odolává nárazům a rzi, takže jej můžete vzít všude s sebou. Baterie pro bezdrátový požitek z hudby: přenosný reproduktor lze nabíjet přes dodávaný USB-C kabel.

Venkovní reproduktor soundlink flex je plný exkluzivních technologií a má speciálně vyvinutý snímač zvuku pro silnou, křišťálově čistou reprodukci zvuku doma nebo na cestách. Lithium-iontová baterie nabízí výdrž baterie až 12 hodin na jedno nabití. Je vyroben z vodotěsných materiálů a utěsněn a ve vodě dokonce nahoře – perfektní pro outdoorové dobrodružství.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška3.56
Délka2.06
Hmotnost1.3
Šířka7.93
Číslo dílu865983-0500
Modelka865983-0500
Záruka2 roky výrobce

4. Bose

#ad

Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezdrátový, vodotěsný, přenosný venkovní reproduktor – Teal

#ad
Bose #ad - Baterie pro bezdrátový požitek z hudby: přenosný reproduktor lze nabíjet přes dodávaný USB-C kabel. Bezdrátový soundlink flex byl rozsáhle testován a je vodotěsný podle stupně ochrany IP67.

Lithium-iontová baterie nabízí výdrž baterie až 12 hodin na jedno nabití. Přenosný bluetooth reproduktor je chráněn před vodou, prachem, nečistotami a uv světlem a odolává nárazům a rzi, takže jej můžete vzít všude s sebou. Jedinečně čistý zvuk: patentovaná technologie positionIQ automaticky rozpozná orientaci vašeho přenosného Bluetooth reproduktoru a zajišťuje optimální kvalitu zvuku v každé poloze.

Je vyroben z vodotěsných materiálů a utěsněn a ve vodě dokonce nahoře – perfektní pro outdoorové dobrodružství. Díky kompaktnímu designu se snadno drží a přepravuje. Venkovní reproduktor soundlink flex je plný exkluzivních technologií a má speciálně vyvinutý snímač zvuku pro silnou, křišťálově čistou reprodukci zvuku doma nebo na cestách.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška3.56
Délka2.06
Hmotnost1.3
Šířka7.93
Číslo dílu865983-0200
Modelka865983-0200
Záruka2 roky výrobce

5. JBL

#ad

JBL Tuner 2 rádio v bílé barvě – přenosný Bluetooth reproduktor s MP3, DAB+ a FM rádiem – bezdrátový požitek z hudby až 12 hodin

#ad
JBL #ad - Usb nabíjecího kabelu, bezpečnostního listu český jazyk nelze zaručit, 2A adaptéru, 5 V / vždy aktuální: přenosné outdoorové rádio. Integrovaná lithium-iontová baterie umožňuje i delší výlety do světa hudby – až 12 hodin čistého požitku / bezdrátově pomocí Bluetooth vysílejte veškerý obsah např.

Zábavný společník na cesty: jbl tuner 2 zajistí dobrou náladu na každém místě, ať už v kuchyni, na zahradě nebo u bazénu – přenosné DAB+ rádio vás obveselí ať jste kdekoli. Ze smartphonu. Kompaktní a elegantní design je vodotěsný podle ipx7 a díky 5 přednastaveným tlačítkům se snadno obsluhuje / podsvětlený LCD displej zobrazuje velmi jasně informace o vysílání.

Rozsah dodávky: 1 x jbl tuner 2 v bílé barvě / 1, stručného návodu český jazyk nelze zaručit / vč. Způsob přenosu dab+ umožňuje rádiu mít robustní příjem a silný zvuk bez šumu / klasické analogové FM rádiové stanice lze přijímat stejně spolehlivě.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.2
Šířka27.17
Číslo díluJBLTUNER2WHT
ModelkaJBLTUNER2WHT
Záruka12 monate

6. JBL

#ad

Přenosný reproduktor s úchvatným zvukem – přehrávání hudby až 12 hodin bez napájení, černý – vodotěsný, Bluetooth reproduktor JBL Flip 5

#ad
JBL #ad - Kryt bluetooth reproduktoru flip 5 je díky úpravě ipx7 vodotěsný a vydrží v hloubce vody až do 2 metrů – takže vyrazte na párty k bazénu a do chladivé vody! Ať už pro malou oslavu nebo velký taneční parket – outdoorový reproduktor lze propojit s libovolným počtem reproduktorů JBL kompatibilních s režimem PartyBoost, čímž lze vytvořit epickou zvukovou stěnu.

Už nemáte chuť poslouchat hudbu doma sami? díky vestavěné baterii s výkonem 4800 mAh lze vzít reproduktor všude s sebou a kdykoliv a kdekoli s ním nabídnout hudební zážitek. Usb-c-nabíjecího kabelu / vodotěsná úprava ipx7 / propojení neomezeného počtu kompatibilních reproduktorů pomocí PartyBoost / dlouhá výdrž baterie / 20 wattů RMS.

Prvotřídní zvuk, lepší než kdy dříve: výkonný reproduktoru přesvědčí zcela novým designem racetrack reproduktorové šasi a zhýčká uši dunivými basami. Obsah balení: 1x reproduktor flip 5 od jbl vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška3.46
Délka3.46
Hmotnost1.19
Šířka6.3
Číslo díluJBLFLIP5BLKEU
ModelkaJBLFLIP5BLKEU
Záruka12 měsíců

7. JBL

#ad

Přenosný reproduktor s ohromujícím zvukem – až 12 hodin bezdrátového přehrávání hudby, JBL Bluetooth box Flip 5 v modré barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Nabíjecího kabelu usb-c / dlouhá výdrž baterie / vodotěsné podle IPX7 / přes PartyBoost propojení neomezeně kompatibilních reproduktorů / 20 wattů RMS. Prvotřídní zvuk, lepší než kdy jindy: výkonný reproduktor přesvědčí zcela novým šasi reproduktoru typu závodní dráhy a hýčká uši dunícími basy.

Po resetování na tovární nastavení se při prvním zapnutí automaticky přepne do režimu párování. Pouzdro bluetooth reproduktoru flip 5 je díky designu ipx7 vodotěsné a vydrží dokonce hloubky vody až 2 metry – takže se nic jako na party u bazénu a do chladného mokra! Ať už na malou oslavu nebo velký taneční parket – outdoorový soundbox lze propojit s libovolným počtem reproduktorů JBL kompatibilních s PartyBoost, čímž lze vytvořit epickou zvukovou stěnu.

Už nemáte chuť poslouchat hudbu doma sám? díky zabudované baterii s výkonem 4 800 mAh lze hudební box vzít všude s sebou a nabízí tak požitek z hudby kdykoliv a kdekoliv. Rozsah dodávky: 1 x soundbox flip 5 od jbl vč. Upozornění: pokud byl charge 5 dříve spárován s telefony/tablety, odstraňte reproduktor ze seznamu spárovaných zařízení Bluetooth.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška7.13
Délka2.91
Hmotnost1.63
Šířka2.72
Číslo díluJBLFLIP5BLU
ModelkaJBLFLIP5BLU

8. NOTABRICK

#ad

Přenosný bezdrátový s 15W stereo zvukem, NOTABRICK Bluetooth reproduktor, aktivní extra basy, herní divadlo, domácí kino, IPX6 vodotěsný sprchový reproduktor, na party, dvojité párování

#ad
NOTABRICK #ad - Prakticky vodotěsné: ochrana proti stříkající vodě, auto, bazén, člun a golfový vozík. Zabudovaný mikrofon umožňuje pohodlné a vysoce kvalitní hovory. Dual pairs-360 stereo: funkce dual pairs - umožňuje spojení dvou bezdrátových bluetooth reproduktorů v tandemu.

Reproduktory podle ipx67 jsou odolné vůči mírné stříkající vodě a stříkající vodě, dešti, prachu a písku; perfektní na pláž, nelze je však částečně nebo úplně ponořit do vody. Přenosný reproduktor: výška 4, kancelář, turistiku, vstupní přípojka 3, 5 palce, 5 palce; dodává se se slotem pro tf kartu podporuje formát waV/FLAC / APE/MP3, outdoor, typ C rychlé nabíjení a šňůrkou na čas, průměr 3, 5 AUX, indoor, zábavu, pláž atd. Istý & delightful sound: jemné malé tělo poskytuje dech beroucí zvuk 15 w.

Dobře navržený pro zkreslený zvuk, jasné středy a plné basy, Bluetooth reproduktor má silné výšky, které vás přenesou do okolí!. Reproduktor se může automaticky spojit s naposledy použitým zařízením. Bluetooth v5. 0: bluetooth reproduktor je vybaven nejnovějším vestavěným čipem bluetooth 5. 0 pro rychlé spojení a stabilní spojení. Vychutnejte si 360 hlasité hudby s výkonem 30 w v domácím kině, na pláži, na večírcích, v parku nebo kdekoli jinde.
ZnačkaNOTABRICK #ad
VýrobceNOTABRICK #ad
Výška3.74
Délka5.31
Hmotnost1.04
Šířka3.74
Číslo díluOO-VV-126
ModelkaOO-VV-126
Záruka180 dní

9. Greadio

#ad

Vintage-Radio Greadio FM-Radio mit altmodischen klassischen Stil, Retro-Radio-Bluetooth-Lautsprecher, TF-Karten-Slot und MP3-Player Pink, Bluetooth 5.0-Verbindung, Laute Lautstärke, Starke Bass-Boost

#ad
Greadio #ad - Die retro-ukw-radiofunktion versetzt Sie sofort zurück in die gute alte Zeit des Radiosender-Surfens. Dieser retro-radio-bluetooth-lautsprecher hat eine glatte rosa Lackoberfläche und ein nostalgisches Aussehen, das Sie beim Radiohören die Romantik der alten Tage spüren lässt. Entwickeln sie ihren eigenen modestilder speziell entworfene retro-bluetooth-lautsprecher unterscheidet sie von gewöhnlichen Musikliebhabern durch sein einzigartiges Vintage-Aussehen.

Gehen wir zurück in die alten tagedieser vintage-radiolautsprecher hat ein retro- und elegantes aussehen. So können sie ohne komplizierte oder schwere herkömmliche Lautsprecher einen satten Stereoklang von Klassik, der Musik liebt, Country und Rockmusik genießen. Es verwendet ein quadratisches design und verbindet moderne Technologie mit klassischer Retro-Ästhetik und kombiniert die neueste und beste digitale Audiotechnologie mit einem Retro-Vibe der 1950er Jahre. Mini-größe, party, klingt dieses mini-retro-radio erstaunlich satter und lauter ohne jegliche verzerrung.

Der kompakte retro-bluetooth-lautsprecher nimmt nur eine Fläche von 4, bis zu 9 Stunden Spielzeit. Nehmen sie draußen und hören sie vintage-radiomusik beim kochen, garage, wandern oder radfahren, 4 x 2, 7 x 2 Zoll ein und verfügt über einen eingebauten Akku mit 1100 mAh, die die Audioausgabe verarbeiten, Garten, aber überraschend laute LautstärkeMit 5-Watt-Verstärkern, was auch immer Sie brauchen. Ideales geschenk für musikliebhaberdieser einzigartige retro-bluetooth-lautsprecher ist mit einem bassverbesserungssystem ausgestattet, das das Vintage-Radio von vorne produzieren lässt. Mit diesem besonderen und beeindruckenden Geschenk werden Sie immer in Erinnerung bleiben!
ZnačkaGreadio #ad
VýrobceGreadio #ad
Výška2
Délka4.4
Hmotnost0.49
Šířka2.7
Číslo díluGR919P
ModelkaGR919P

10. JBL

#ad

Přenosný reproduktor s 2cestným reproduktorovým systémem pro silný zvuk – až 12 hodin bezdrátového přehrávání hudby, JBL Flip 6 Bluetooth box v šedé barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Připraveno na párty: s vodotěsným krytem chráněným proti prachu podle IP67 je JBL box všude s sebou a díky silné baterii nabízí až 12 hodin čistého hudebního požitku. Jbl pro sound s 2cestným reproduktorovým systémem: reproduktor s basovým reproduktorem ve tvaru racetrack, samostatným výškovým reproduktorem a 2 optimalizovanými pasivními radiátory poskytuje extrémně čistý zvuk s hlubokými basy.

Bezdrátové streamování bluetooth: propojit hudební box až se 2 smartphony nebo tablety / s přenosnou aplikací JBL lze navíc zesílit zvuk nebo optimalizovat basy. Malá party a velký taneční floor: spojují dva boxy pro stereo zvuk nebo libovolný počet reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost a vytvoří tak epickou zvukovou stěnu.

Rozsah dodávky: 1 x flip 6 od jbl v šedé barvě / soundbox vč. Kabelu usb-c, stručný návod, záruční list, bezpečnostní list / přes PartyBoost lze vzájemně propojit neomezené kompatibilní hudební boxy.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.21
Šířka27.17
Číslo díluJBLFLIP6GREY
ModelkaJBLFLIP6GREY
Záruka12 měsíců