Top 10 Brenneraufsatz Inkl. 4 Gaskartuschen – Pájecí hořáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TW24

#ad

Nástavec na hořák vč. 4 plynových kartuší butanový hořák Bunsenbrenner Plynový hořák Flambovací přístroj

#ad
TW24 #ad - Tento nástavec na hořáky se 4 butanovými plynovými kartušemi je ideálním pomocníkem pro váš všední den. Gastronomie: karamelizování, ohřívání, pečení, rozmrazování, zapalování uhlí, připálení, .

Hobby a umělecké řemeslo: tvrdé pájení, smrštění, cínování, měkké pájení, přišroubování šroubů. Vlastnosti produktu: hořák // plynule regulovatelný // integrované piezo zapalování // snadné ovládání // teplota cca : 1300 °c // spotřeba cca : 94, 5 x 4 x 6, 3 kw // připojení: ssN-29/MSF-1a // Hmotnost cca : 100 g // rozměry DxŠxV cca : 16, 6 g // výkon: 1, 5 cm // kartuše - 4 lahve à 227 g - UN2037 - EN 417 // hmotnost cca : 325g. Ať už v řemeslné profesi, gastronomii, malé kuchyni, při hobby nebo uměleckých řemeslech.
ZnačkaTW24 #ad
VýrobceTW24 #ad
Výška1.97
Délka2.36
Hmotnost1.1
Šířka1.57

2. Magnum

#ad

Magnum® Nástavec na hořáky vč. 4 plynových kartuší – robustní Bunsen hořák s kartušemi s 1 žárovkou – plynový hořák s kazetou s piezo zapalováním – plamenný hořák v modré barvě – svařovací hořák

#ad
Magnum #ad - Bezpečnost, která je citelná: naše inteligentní bezpečnostní technologie drží vše pod kontrolou. Důvěra v naši kvalitu: jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a před uvedením na trh provádíme přísné testy.

Výkon, který stanovuje standardy: vytvářejte mistrovská díla s důvěrou. Podívejte se, jak se vaše nápady probudí k zářícímu životu – od kulinářského požitku až po řemeslnou dokonalost. Překryjte brilancí magnum – s plynovým hořákem magnum uvolníte svou kreativní sílu. Díky pevnému uzavření kazety získáte svobodu soustředit se na to, na čem skutečně záleží – vaše umění.

Pájecí hořák magnum je vyroben z nejvybranějších materiálů, aby vám vždy poskytl bezvadné výsledky. Výkon v kapesním formátu: komprimovaný na 16, 5 × 4 × 6, 2 cm a lehký 100 g, Magnum Bunsen hořák je nepostradatelným společníkem pro vaše mise v kuchyni nebo v dílně. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Proto vám hrdě nabízíme 60denní záruku vrácení peněz.
ZnačkaMagnum #ad
VýrobceMagnum #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu2022
Modelka2022

3. Z.M.C

#ad

Z.M.C Plynový hořák + 4 × plynové kartuše 227 g, hořák s nástavcem Blowtorch, pájecí hořák, Bunsenův hořák 1,3 kW, kuchyňský hořák s nastavitelným plamenem, flambovací hořák až 1300 °C

#ad
Z.M.C #ad - Se správnou plynovou kartuší se zapálení snadno a rychle vyřeší patentkou. Kuchyňský torch má spotřebu plynu asi 80 g/h při plném výkonu. Vyrobeno z robustního materiálu: hořčicí hlava pájecího hořáku je vyrobena z robustního hliníku, ale také to, což zajišťuje nejen dlouhou životnost a vysokou tepelnou odolnost, co ho činí dlouhou životností a odolností proti opotřebení a poškození.

Také při outdoorových aktivitách, lze hořák díky své kompaktní velikosti snadno přepravovat a zabalit. Ať už chcete měkké pájení nebo tvrdé pájení, odbarvování barev, grilování nebo krby, ohřívání materiálů, vaření, zapálit dřevo nebo spálit plevel – tento hořák je ideální volbou. Funkce piezozovĚnÍ: díky piezo zapalování již nepotřebujete zápalku nebo zapalovač, abyste zapálili oheň.

Lehký a praktický: díky nízké hmotnosti a praktické velikosti lze hořák velmi snadno skladovat, jako je kempování, když se nepoužívá. Hořák je dimenzován podle normy EN417 pro použití s butanovými kazetami. Univerzální hořák: plynový hořák z. M. C je mimořádně všestranný nástroj, který je vhodný pro celou řadu úkolů. Plynový hořák má pohodlné nastavení výkonu plamene, které vám umožní přizpůsobit plamen podle potřeby.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad
Výška2.36
Délka6.38
Hmotnost0.5
Šířka1.5

4. Högert Technik

#ad

Gastronomii, rybolov, řemeslné dílny a autoservisy – piezo zapalování – hořák s butanovým/propan-butanovým plynem – jednoduchá a bezpečná, Högert Technik, Pájecí hořák – plynový hořák pro domácnost

#ad
Högert Technik #ad - Mnohostranné oblasti použití: tento plynový hořák je mnohostranně použitelný a najde uplatnění v domácnostech, rybolovu, gastronomii, řemeslných dílnách a automobilových dílnách a mnoha dalších oblastech. Otočný regulátor umožňuje přesné nastavení plamene a kovový ventil zajišťuje těsnost a bezproblémový provoz, což vede k bezpečné a uživatelsky přívětivé manipulaci.

Provoz s butanovým/propan-butanovým plynem: tento hořák je poháněn butanovým/propan-butanovým plynem, který nabízí spolehlivý a snadno dostupný zdroj energie. Jednoduché stisknutí tlačítka vytváří jiskru, která zapálí proud plynu. Pohodlné piezo zapalování: piezo zapalování umožňuje jednoduché a bezpečné uvedení hořáku do provozu.

Bezpečná a jednoduchá obsluha: hořák má přípojku na láhev, kterou lze jednoduše nasadit na plynovou kartuši. Iroké spektrum použití: hořák lze použít pro různé úkoly, včetně zapalování grilu, odstraňování barev, krbu nebo táboráku, rozmrazování potravin, modelářství a všech prací, které vyžadují kontrolované zahřívání.
ZnačkaHögert Technik #ad
VýrobceHögert Technik #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.21
Šířka0
Číslo díluHT2C500
ModelkaHT2C500

5. SMH LINE

#ad

Flambovací přístroje, plynového hořáku, plynové kartuše, pájecího hořáku, pájecí lampy, plynového hořáku, SMH LINE® Nástavec na hořáky vč. 4 plynových kartuší butanového hořáku

#ad
SMH LINE #ad - Tento nástavec na hořák smh line se 4 butanovými plynovými kartušemi je ideálním pomocníkem pro váš všední den. Ať už v řemeslné profesi, gastronomii, v malé kuchyni, při hobby nebo uměleckém řemesle.

Gastronomie: karamelizování, připalování, ohřívání, pečení, rozmrazování, zapálení uhlí. Spokojenost zákazníků: smh international klade velký důraz na kvalitu hořáků a spokojenost našich zákazníků. Vlastnosti výrobku: hořák // plynule regulovatelný // integrované piezo zapalování // snadné ovládání // teplota cca : 1300 °c // spotřeba cca : 94, 6 g // výkon: 1, 3 kw // připojení: SSN-29/MSF-1a // Hmotnost cca : 100 g // Rozměry DxŠxV cca : 17 x 4 x 7 cm // kartuše - 4 láhve à 227 g - UN2037 - EN 417 //.

Hobby a umělecké řemeslo: tvrdé pájení, cínování, smršťování, měkké pájení, povolování šroubů.
ZnačkaSMH LINE #ad
VýrobceSMH International #ad
Výška2.76
Délka6.5
Hmotnost0.22
Šířka1.57
Číslo díluSM-140
ModelkaBrenneraufsatz inkl. 4 Gaskartuschen

6. Tolegano

#ad

Bunsenburner, nástavec na hořák, flambovací hořák, 227 g s piezo zapalováním, Tolegano Pájecí hořák se 4 bajonetovými plynovými kartušemi MFS-1a, pájecí lampa

#ad
Tolegano #ad - Není zapotřebí žádný zapalovač nebo podobné. Bunsen hořák se dodává s vhodnými 4 kusy 227g butanového plynu MFS-1a bajonetový ventil podle normy DIN EN 417: 2012. Velikost plamene lze snadno a plynule nastavit pomocí nastavovacího kolečka.

Pájecí master má velmi úspornou spotřebu plynu cca 78 g/h při plném výkonu pokud je zapotřebí menší plamen, pájecí hořák spotřebuje odpovídajícím způsobem méně. Není-li kazeta kompletně použita, lze pájecí hořák z kartuše demontovat a obě je skladovat samostatně nebo použít kazetu jinde. Nástavec hořáku je cca délka 16, 5 cm, váží cca 130 gramů a je tak ideální pro jednoruční provoz. Tento výkon se hodí pro mnoho činností, spalování plevele, zapálení dřeva, zapálení grilu nebo krbu, lití zinku, jako je například měkké nebo tvrdé pájení, ohřívání materiálů, odbarvování, rozmrazování, karamelizace a mnoho dalšího.

Náš pájecí hořák má výkon 1 kw. Průměr trysky je cca 19 mm. Pájecí lampa se zapálí zcela jednoduše stisknutím tlačítka pomocí vestavěného piezo zapalování. Teplota plamene hořáku činí cca 1300 °c při plném výkonu.
ZnačkaTolegano #ad
VýrobceTolegano #ad
Výška2.56
Délka6.5
Hmotnost0.29
Šířka1.5

7. Peak Camping

#ad

šroubovací kartuše s ventilem 7/16" nástavec hořáku + 4 x 330G kartuše, plynový hořák s kartušemi s plamenem, Nástavec na hořáky vč. plynových kartuší propan butan hořák robustní Bunsenův hořák s 1 žárovkami

#ad
Peak Camping #ad - Nástavec hořáku je robustní a má dlouhou životnost a je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují, že vydrží i ty nejnáročnější požadavky. Tavení čokolády na dezerty nebo pralinky. Nálepek Peak Camping. Se spotřebou pouhých 94, které mají šroubovací uzávěr ventilu a nabízí výkon 1300 W, 6 gramů za hodinu je nástavec hořáku také velmi efektivní a cenově výhodný.

Nástavec hořáku je ideální pro celou řadu použití, jako například tavení kovů, smršťování hadic, pájení trubek nebo spalování plevele. Smršťování hadic nebo izolace pro elektrické kabeláže. Náš hořák s integrovaným piezo zapalováním je perfektním nástrojem pro každého, 5 cm × 4 cm × 6, kdo potřebuje spolehlivou a rychlou možnost ohřevu nebo roztavení materiálů.

S velikostí 16, 2 cm a hmotností pouhých několika gramů je dostatečně lehký a kompaktní, abyste jej mohli vzít všude s sebou. Díky své výkonnosti a praktickým funkcím je tento hořák nepostradatelným nástrojem pro každého, kdo pracuje ručně nebo cestuje venku. Karamelizování cukru na krémový brûlée nebo tartin. Rozsah dodávky: nástavec hořáku pro kartuše se šroubovacím ventilem vč. Grilování zeleniny nebo ovoce pro vytvoření kouřové chuti.
ZnačkaPeak Camping #ad
VýrobcePeak Camping #ad
Výška6.5
Délka1.57
Hmotnost0.24
Šířka2.44
Číslo díluPT0126
ModelkaBR-123

8. Vendigo

#ad

Roland hořák včetně plynových kartuší butanového hořáku | plynule regulovatelný | Bunsburner | plynový pájecí hořák | plynový hořák | flambovací přístroj 4 plynové kartuše

#ad
Vendigo #ad - Hmotnost cca : 108g. Spotřeba cca : 94, 6g. Pomocník pro váš všední den, ať už jde o gastronomii, řemeslnou práci, malou kuchyni, při hobby nebo umělecké řemeslo. Plynule regulovatelná. Připojení: ssn-29/MSF-1a. Rozměry d/Š/v cca : 16, 5x 4x 6, 5 cm. Teplota cca : 1300 °C. Snadné ovládání. Integrované piezo zapalování.
ZnačkaVendigo #ad
VýrobceVendigo #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluerww23
Modelka2122

9. Z.M.C

#ad

Kuchyňský hořák 1,3 kW s nastavitelným plamenem, flambovací hořák až 1300 °C, hořák nástavec na hořáky, Z.M.C Plynový hořák + 4 x plynové kartuše 227 g, pájecí hořák, Bunsenův hořák

#ad
Z.M.C #ad - Se správnou plynovou kartuší se zapálení snadno a rychle vyřeší patentkou. U menších plamenů spotřebuje proto méně. Funkce piezozovĚnÍ: díky piezo zapalování již nepotřebujete zápalku nebo zapalovač, abyste zapálili oheň. Plynový hořák má pohodlné nastavení výkonu plamene, které vám umožní přizpůsobit plamen podle potřeby.

Vysoká výkonnost: tento mini plynový hořák má výkon 1, 3 kw a umožňuje maximální teplotu 1300 °C. Vyrobeno z robustního materiálu: hořčicí hlava pájecího hořáku je vyrobena z robustního hliníku, což zajišťuje nejen dlouhou životnost a vysokou tepelnou odolnost, ale také to, co ho činí dlouhou životností a odolností proti opotřebení a poškození. K provozu se používá běžný 227 g propan/butanového plynu. Univerzální hořák: plynový hořák z.

M. C je mimořádně všestranný nástroj, který je vhodný pro celou řadu úkolů. Ať už chcete měkké pájení nebo tvrdé pájení, vaření, ohřívání materiálů, grilování nebo krby, odbarvování barev, zapálit dřevo nebo spálit plevel – tento hořák je ideální volbou. Lehký a praktický: díky nízké hmotnosti a praktické velikosti lze hořák velmi snadno skladovat, jako je kempování, když se nepoužívá. Hořák je dimenzován podle normy EN417 pro použití s butanovými kazetami.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad
Hmotnost0.5

10. Z.M.C

#ad

Kuchyňský hořák s nastavitelným plamenem, pájecí hořák, nástavec na hořák, Bunsenův hořák, flambovací hořák až 1350 °C, Z.M.C Plynový hořák 1,3 kW + 12 plynových kartuší 190 g

#ad
Z.M.C #ad - Ať už chcete měkké pájení nebo tvrdé pájení, odbarvování barev, zapálit dřevo nebo spálit plevel – tento hořák je ideální volbou. Funkce piezozovĚnÍ: díky piezo zapalování již nepotřebujete zápalku nebo zapalovač, abyste zapálili oheň. Hořák je dimenzován pro použití butanových plynových kazet podle EN521.

Kuchyňský torch má spotřebu plynu asi 110 g/h při plném výkonu. Plynový hořák má pohodlné nastavení výkonu plamene, které vám umožní přizpůsobit plamen podle potřeby. Univerzální hořák: plynový hořák z. M. C je mimořádně všestranný nástroj, ohřívání materiálů, vaření, grilování nebo krby, který je vhodný pro celou řadu úkolů. K provozu se používá běžný 190g propan/butanový plyn. Vyrobeno z robustního materiálu: hořčicí hlava pájecího hořáku je vyrobena z robustního hliníku, což zajišťuje nejen dlouhou životnost a vysokou tepelnou odolnost, ale také to, co ho činí dlouhou životností a odolností proti opotřebení a poškození.

Vysoká výkonnost: tento mini plynový hořák má výkon 1, 3 kw a umožňuje maximální teplotu 1350 °C. Také při outdoorových aktivitách, lze flambovací přístroj díky své kompaktní velikosti snadno přepravovat a zabalit. U menších plamenů spotřebuje proto méně.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad
Hmotnost0.42