Top 10 Electric Cleaning Brush – Smetáky a kartáče na úklid

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bubbacare

#ad

Auta,, Elektrický čisticí kartáč, elektrický čisticí štětec, čistič dlaždic do kuchyně, elektrický odstřeďovač s 8 hlavami vrtacích kartáčů, kartáč na spáry, bezdrátový elektrický rotační škrabka

#ad
Bubbacare #ad - Už nikdy nezmeškáte žádné místo: náš elektrický čistič do koupelny je vybaven výsuvnou rukojetí, která je výsuvná až na 46 palců a kartáčovou hlavou se třemi nastavitelnými úhly. Je to ideální dárek pro vaši rodinu, rodiče a přátele! ! To je více než dost času na to, abyste celý dům udrželi zářivě čistý.

Je to také skvělý dárek pro rodiče a přátele. Výkonný a efektivní: celý dům snadno vyčistěte pomocí elektrického drhovače. V kombinaci s čisticím prostředkem lze rychle odstranit odolné skvrny a váš domov bude vypadat nově! Ušetřete čas a námahu s tímto novým čisticím přístrojem pro domácnost. Interní motor pohání rotující hlavu kartáčku vysokou rychlostí až 420 ot/min a je tak perfektně vhodný pro čištění sprchových van, van, kamenných dlaždic, spárek, drážek a toalet. Třídílný design elektrického čisticího kartáče zahrnuje hlavní jednotku, díky čemuž se snadno používá a uchovává.

U odolných skvrn před použitím namočte 5–10 minut do čisticího prostředku. Ušetřete čas a námahu: ulehčte a zpříjemněte čištění pomocí elektrického škrabáku. Tak můžete čistit ze všech úhlů a dokonce i v rozích. 4 znepokojující fakta o úklidu domácnosti: strávili jste každý týden hodně času úklidem koupelny? máte problémy s odolnými skvrnami, zbytky mýdla a spárami, které se obtížně čistí na podlaze? Trpíte problémy se zády a koleny, protože se musíte při čištění koupelny ohýbat? Náš elektrický škrabák vám pomůže vyřešit všechny problémy.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Hmotnost3.4
Číslo dílu1
Modelka1

2. Specht Tools

#ad

Kartáč na čalounění auta, čalounění čisticí kartáč, Kartáčový nástavec, auto, sada 9 ks, sada vrtáků, vrtačka na ráfky, kartáč, akumulátorový šroubovák, čistí ráfky motocyklu

#ad
Specht Tools #ad - Vozidlo. Akumulátorový kartáč má dlouhou životnost a je vhodný jako kartáč na ráfky, koberec nebo jako kartáč na spáry v koupelně. Vynikající čisticí nástroje pro důkladné vyčištění i těžko přístupných míst.

S kartáčovým nástavcem a vrtačkou vyčistíte ráfky motocyklu a polstrování auta v co nejkratším čase. Pičkový kartáč na polstrování pro vaše auto, resp. Akumulátorové šroubováky kartáče v sadě štětců jsou perfektní akumulátorové nástavce pro důkladné čištění různých povrchů. Perfektní jako kartáč na ráfky, resp. 100% spokojenost vám zajistí bezrizikovou investici do našich čisticích nástrojů.

Akumulátorový šroubovák je ideální jako kartáč na čalounění. Isticí kartáč, aku šroubovák, akumulátorový šroubovák. Nečistoty odstraňujte hravě a bez námahy. Měkké a tvrdé. Pomocí kartáčového nástavce akumulátorového šroubováku snadno odstraňte odolné nečistoty a usazeniny pomocí výkonného vrtacího kartáče. Kompatibilní s Bosch, Makita, Einhell atd. 1a vrtací kartáč.
ZnačkaSpecht Tools #ad
VýrobceSpecht-Tools #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluVersion 2024
ModelkaVersion 2024

3. VIKAN COLOUR

#ad

Smalle štětiny polyester vezels, extra tvrdý 300 x 20 x 70 mm

#ad
VIKAN COLOUR #ad - Komfortní rukojeť; střední štětiny pro optimální čištění na všech typech povrchů. Ideální pro mytí všech druhů vybavení, stolů a stěn. Vyrobeno z materiálů kompatibilních s FDA. Během používání můžete držet jak rukojeť, což vám umožní lepší kontrolu. Tento plně barevně kódovaný mycí kartáč s krátkou rukojetí je pohodlný na omak, což vám umožňuje pracovat dlouhou dobu, aniž by se vaše ruce unavily. Tětiny střední tloušťky jsou ideální pro čištění všech druhů vybavení, tak hlavu koště, stolů a stěn.
ZnačkaVIKAN COLOUR #ad
VýrobceVikan #ad
Výška4.13
Délka13.19
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo dílu41953
Modelka41953

4. Bosch

#ad

Lakované povrchy a kov & polštářky z mikrovlákna bez škrábanců pro čištění akumulátoru, univerzální štětec 3 kusy, Bosch Accessories Bosch 6 kusů lešticích houbiček na dřevo, obsaženo v kartonu

#ad
Bosch #ad - Výrobek 2: ideální pro hrnce, pánve, varné desky, dřezy, kuchyňské náčiní a armatury a skleněné povrchy v koupelnách a kuchyních. Výrobek 2: důkladný a současně jemný pro citlivé povrchy.

Výrobek 1: univerzálně použitelný: ideální pro leštění tvrdého a měkkého dřeva, lakovaných povrchů, kovu nebo dokonce kůže. Výrobek 1: Široká oblast použití: ideální pro leštění rovných a nerovných ploch. Výrobek 2: na povrchy, které je třeba drhnout bez poškrábání, jako např. Výrobek 1: kvalita od bosch: vysoce kvalitní lešticí houby ze švýcarské produkce. Výrobek 2: trvalý design: opakovaně použitelné a lze mýt v myčce do 50 °C. Výrobek 1: k použití s leštěním nebo k zapracování těsnicích prostředků na rovné nebo vypouklé povrchy. Dřez, odtoky.
ZnačkaBosch #ad

5. LABIGO

#ad

Cordless Spin Scrubber Power Cleaning Brush for Bathroom Floor Tile, Replaceable Brush Heads 4 Pack for Spin Scrubber, LABIGO Brush Head

#ad
LABIGO #ad - Neue Ära der elektrischen reinigung verabschieden sie sich von traditionellen reinigungswerkzeugen: Eine neue Art von Reinigungswerkzeug, die Ihr Leben verändern kann! Kein Biegen und Knien mehr zum Reinigen, sparen Zeit und Mühe. Geeignet für wanne, Boden, Glasfenster, Autoradnabe usw.

Aber vorsicht: werfen Sie nicht den gesamten Bürstenkopf ins Wasser. Labigo ist der produktqualität verpflichtet, wenn Sie eine Anfrage haben, versprechen wir Ihnen nur die besten Produkte und Dienstleistungen zu geben. Verpackungsliste 4 pack austauschbare bürstenköpfe für laBIGO Spin Scrubber. Qualitätssicherung für mehrzweck 4 bürstenköpfe aus dicken pc-borsten sind nicht leicht zu entfernen. Der verbesserte Silikonring verbessert die wasserdichte Leistung.

Genießen sie den komfort der technik! Upgraded waterproof es gibt kein problem, labigo elektrische reinigungsbürste mit Wasser oder Reinigungsmittel zu verwenden. Achtung: kompatibel mit labigo Bürsten und den meisten elektrischen Bürsten gleicher Größe. Es ist auch ein ideales Geschenk für ältere Menschen und Menschen mit Arthritis. Bitte teilen sie uns mit, Fliesen, wir werden Ihr Problem innerhalb von 24-Stunden lösen.
ZnačkaLABIGO #ad
VýrobceLABIGO #ad
Hmotnost0.1
Číslo díluLA100A
ModelkaLA100A

6. WSGQLT

#ad

Fliesen und Rollen an Schiebetüren, Lückenreinigungsbürste 2, entworfen für Eckräume wie hinter Küchenarmaturen, Abgewinkelte Fugenbürste mit starken Borsten und Griff, Haushaltsreinigungswerkzeug

#ad
WSGQLT #ad - Bequem zu tragen. Ideal für hartnäckige Flecken. Schrubben sie hartnäckigen Schimmel, Seifenreste oder Fett. Starke und harte borsten: borsten behalten ihre Form auch bei härtesten Arbeiten, die Borsten sind sehr hart und geben unter Druck sehr wenig nach.

Mörtelreinigung erfordert manchmal etwas Druck, so dass diese Bürste wirklich mit Anmut und Würde standhält. Einfach an die wand hängen oder wegnehmen, wo immer nötig, nimmt viel Platz ein. Reinigen, schmutz, Dreck, ohne Ihre Fliesen zu verletzen oder zu zerkratzen. Abgewinkelte spitze: verfügt über eine abgewinkelte spitze für optimale Scheuerpräzision.

Platzsparend: kleine und dennoch praktische und effiziente Bürste mit Loch zum Aufhängen. Ideal für Ihre Badezimmerfliesen. Entworfen für ecken: diese bürste gelangt an schwierige Stellen und entfernt den Schmutz leicht, besonders für Räume wie hinter Küchenarmaturen, Ecken und Winkeln. Langlebiger griff: der griff ist hart und stark mit ergonomischem Design. Liegt gut in der Hand.
ZnačkaWSGQLT #ad
VýrobceWSGQLT #ad
Výška0.59
Délka9.06
Hmotnost0.11
Šířka1.18
Číslo dílu2H0-500
ModelkaKDB-001

7. Kornely

#ad

Weiß, Premium Bohrbürste, Auto-Innenraum, Glasreinigung …, extra weich, Möbel, Polstermöbel, Leder, 13 cm zur professionellen Reinigung. Kratzt Keine Oberflächen. Geeignet für Teppiche

#ad
Kornely #ad - QualitÄt: alle "kornely"-produkte sind premium-qualität und werden von unseren erfahrenen fachleuten hergestellt. Die bürsten bestehen aus hochwertigen pp-borsten, mit hoher Chemikalien-und Verschleißfestigkeit, stärkeren, korrosionsbeständigen Schnellwechselschaft, die Oberfläche nicht zerkratzen, um eine lange Haltbarkeit zu gewährleisten.

Für die professionelle reinigung bürsten haben dickere Borsten und einen verbesserten, mit dem Sie diese Bürsten sofort mit Ihrer Bohrmaschine montieren können. Beste effizienz: mit schnellwechselwelle "premium drill brush" kann einfach und schnell an fast jeder bohrmaschine montiert werden BOHRER IST NICHT ENTHALTEN. Es kann für professionelle Haushalts- und Industriereinigungsaufgaben verwendet werden. Unser ziel – mehr zufriedene Kunden! Geschäftskunden können jederzeit eine Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer erhalten! Premium drill brush ist eine perfekte Lösung, um Ihre Bemühungen und Reinigungszeit zu sparen. Reinigungsaufgaben: "premium drill brush" mit extra weichen weißen borsten ist ein professionelles Werkzeug für die schonende Reinigung: Autoinnenraum, Möbel, Autofelgen, Leder, Teppiche, Autositze, Polstermöbel, Polster und andere allgemeine Aufgaben einschließlich Polieren der Oberflächen.

Steigern sie ihre arbeitseffizienz bis zu 10-mal! garantie und service: für "premium drill brush" von "kornely" gewähren wir 30 tage geld-zurück-quarantäne, wenn die bürste kaputt geht oder Sie mit unserer Qualität nicht zufrieden sind. Sie müssen uns nur über amazon kontaktieren und wir werden die Bürste ersetzen oder auf Ihren Wunsch eine Rückerstattung vornehmen.
ZnačkaKornely #ad
VýrobceFokus Group #ad
Výška2.95
Délka5.12
Hmotnost0.53
Šířka5.12
Číslo dílupart_B07V6WHK3K
Modelkapart_B07V6WHK3K

8. M&A QUALITY

#ad

Ráfky, koupelnu – čisticí kartáč, vrtačka – kartáč na ráfky, Kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkké a tvrdé kartáčky bleskově čistí auto, sada vrtáků, polstrování, kartáč na čalounění auta

#ad
M&A QUALITY #ad - Ať už jako kartáč na čištění ráfků nebo kartáč na čalounění – jako čisticí kartáč do koupelny nebo auta – s naší sadou pokryjete všechny možnosti použití.

S pomocí našich kartáčových nástavců pro vrtačku se čištění podaří velmi rychle a máte čas na krásné věci v životě. Přesvědčí především možnostmi použití a dlouhou životností. Na základě tisíců zpětné vazby od zákazníků jsme naše kartáče ještě jednou vylepšili. Díky rychlému otáčení akumulátorového šroubováku se nečistoty odstraní hravě a bez námahy. Kompatibilní s Bosch, Makita, Einhell atd. Naše kartáčové nástavce pro akumulátorový šroubovák nadšeně používá již více než 100 profesionálních čističů aut.
ZnačkaM&A QUALITY #ad
Hmotnost1.16
Číslo díluBürstenaufsatz Bohrmaschine
ModelkaWeiche und Harte Reinigungsbürsten

9. Fuginator

#ad

Kuchyni atd. – čištění obkladů a dlaždic – praktický kartáč na spáry a dlaždice, WC, FUGINATOR® Štětec na spáry – čisticí kartáč na čištění spár v koupelně

#ad
Fuginator #ad - Manipulace: speciálně tvarovaná rukojeť chrání vaši dlaň a zabraňuje tvorbě bublin. Udržitelný: s fuginátorem je zapotřebí jen málo čisticího prostředku, který šetří životní prostředí a peněženku.

Pro špičkový výsledek čištění bez velké síly a únavy. Nakonec očistěte univerzálním kartáčem na spáry. Použití: pro čisté spáry navlhčete plochu spár čističem spár, následně počkejte 15 minut. Použití: rychle vyčistěte spáry pomocí fuginátoru. Kartáč se hodí pro cementové spáry a spáry stěn. Clever: stabilní štětiny čistí účinně přímo ve spáře.

Fuginátor je odolný vůči louhům a kyselinám. Abyste rychle vyčistili i nezkušené spáry v koupelně a v kuchyni. Díky krátké řadě štětin na čelní straně jsou také spáry v soklových lištách a v rozích. Na rozdíl od drátěných kartáčů nebo elektrických kartáčů zachází také šetrně se silikonovými spárami.
ZnačkaFuginator #ad
VýrobceFugenial #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.12
Šířka0.79
Číslo díluli.10500011.1
Modelkali.10500011.1

10. BULLBRUSH

#ad

Koupelny | BULLBRUSH®, čisticích kartáčů pro vrtačku, Kartáčový nástavec, čištění dlaždic, akumulátorový šroubovák 4dílný, spár, kartáč na ráfky včetně prodloužení bitů

#ad
BULLBRUSH #ad - Tětiny odolné proti oděru pro vysoké zatížení kartáčového nástavce, akumulátorového šroubováku. 3 velikosti kartáčových nástavců, 1 x prodloužení bitů s magnetickým uzávěrem = rychlá výměna a optimální přizpůsobení vašemu projektu.

Kvalita našeho kartáče pro aku šroubováky důvěřují stovky zákazníků – od amatérských řemeslníků až po profesionální čističe vozidel. Normovaný šestihranný bit se hodí do každého běžného sklíčidla. Jako kartáč na ráfky pro akumulátorový šroubovák, jako kartáč na spáry nebo na čištění dlaždic – s kartáčovým nástavcem akumulátorového šroubováku se vám podaří prvotřídní výsledek čištění. Proměňte své nářadí v čisticí kartáč na baterie.
ZnačkaBULLBRUSH #ad
VýrobceVASBROS #ad
Výška12.5
Délka12.5
Hmotnost0.71
Šířka12.5
Číslo díluYAMOOCO
ModelkaYAMOOCO