Top 10 Gaming Zubehör Zimmer Deko – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Namofactur

#ad

ženy, dárky pro chlapce, Namofactur Gaming Zone dekorace RGB nástěnná lampa herní zóna, ze dřeva, USB + dálkové ovládání, hráče, muže

#ad
Namofactur #ad - Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Lampa se změnou světla s 150cm usb přípojkou, dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem. Dekorační lampa do ložnice, obývacího pokoje, Zockerbude. Rozměry cca : 57 cm x 27 cm i individuální dřevo unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher. Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška10.63
Délka22.44
Hmotnost1.1
Šířka0.24

2. Namofactur

#ad

USB + dálkové ovládání, Vánoce, Namofactur Personalizovaná herní nástěnná dekorace nástěnná dekorace změna barvy lampa dřevo světlo nápad na dárek pro hráče, přítele, chlapce, muže

#ad
Namofactur #ad - Dekorativní lampa do ložnice, pokoje pro mládež, obývacího pokoje, dětský pokoj. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Noční lampa s 150cm usb přípojkou, dálkovým ovládáním a volitelným síťovým zdrojem.

Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová. Rozměry cca : 43 cm x 37 cm i individuální dřevo unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška0.01
Délka59.06
Hmotnost1.1
Šířka14.57

3. Govee

#ad

Govee Glide Y Lights, RGBIC LED herní světla, Wi-Fi nástěnná svítidla do obývacího pokoje, ložnice, balení 7 ks, Smart Home DIY kreativní dekorační světla s hudbou Sync & 40+ režimů scény

#ad
Govee #ad - Ozdobte své stěny příjemnými barvami, aby se mezi led světelnými panely vytvářelo více efektů, které přinesou více radosti do vašeho života. Více než 40 nádherných scénických režimů: vyberte si z celé řady scénických režimů a přizpůsobte se měnící se atmosféře ve vaší ložnici, obývacím pokoji nebo herně.

Umění díky designu: tam, kombinují naše světla y kov a plast a vytvářejí tak krásnou dekoraci na vás. Vizualizujte svůj audio: nechte svá světla tancovat s naším hudebním režimem na vaše seznamy skladeb. Vytvořte design, kde se moderní setkává s futurismem, který se bude cítit jako umělecké dílo, které si můžete sami vytvořit. Ideální na večírky a dekorace. Exkluzivní rgbic: s technologií rgbic od govee má každá hrana různé barvy světla, jako jsou ultra hladké plynulé plynulé nebo barevné přechody.

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant pro ovládání barev, jasu a efektů hands-free. Vyberte si z 8 režimů, které se hodí k náladě vaší oblíbené hudby. Aplikace a hlasové ovládání: zažijte hluboké funkce přes govee home app, včetně hudebních a scénických režimů, denního plánování a sdílení vlastních efektů.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška0.71
Délka7.87
Hmotnost4.3
Šířka7.87
Číslo díluH6065301DE
ModelkaH6065301DE

4. Namofactur

#ad

Výběr barev dřeva, RGB Gaming USB LED Gamers Only, Namofactur Gamer dárek cool herní zóna dekorace příslušenství

#ad
Namofactur #ad - Rozměry cca : 47 cm x 47 cm i individuální dřevo unikát - Made in Germany. Tato nástěnná lampa upoutá pozornost každého skutečného fanouška. Změna barvy nástěnná lampa tato lampa je nejen hezká, ale také extrémně praktická.

Nápad na osobní dárek naše nástěnná lampa je osobní dárek pro hráče, chlapce, kolegy, přátele, dívky, nerdy, muže a ženy. Nejlépe zavěste přímo nad pohovku nebo televizi – tak může každý profitovat z náladového osvětlení. Lampa se střídáním světla s usb přípojkou 150 cm a dálkovým ovládáním - volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - Černá - šedá - hnědá - fialová - růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.

Jedinečná dekorace nejedná se o sériové zboží, ale váš jedinečný kousek ve vzhledu herního ovladače.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška18.5
Délka0.24
Hmotnost1.1
Šířka18.5
Číslo díluGamingzone Loading
ModelkaGamingzone Loading

5. Namofactur

#ad

Namofactur Gamer Dárky personalizované I osvětlení pokoje nástěnná lampa v černé barvě I provoz na baterie

#ad
Namofactur #ad - Lakováno v černé barvě. Dekorativní lampa do ložnice, obývacího pokoje, pro zockerbue. Rozměry cca : 34 cm x 31 cm i individuální unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Provoz na baterie 2x CR2032.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška12.2
Délka13.39
Šířka0.12
Číslo díluFaust MDF
ModelkaFaust MDF

6. Govee

#ad

Govee 3D LED světelné panely Glide Hexa Pro, pro hry, ovládání přes aplikaci, Music Sync, DIY, WiFi RGBIC trojrozměrný vnitřek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 10

#ad
Govee #ad - Světelné efekty rgbic vytvářejí jemné vrstvy světla a zajímavý průchod mezi světlem a stínem, které místnosti dodávají stylovou a uklidňující atmosféru. Hudební režim: můžete zažít koncertní osvětlení, aniž byste opustili domov. Myslete mimo krabici a udělejte každý souboj jedinečný s různými scénami, které můžete během hry vytvořit.

Jeden adaptér podporuje až 25 panelů pro rozšíření vašich možností osvětlení. Ovládání aplikací a hlasem: zažijte komplexní funkce přes govee home app, včetně hudebních a scénických režimů, a ovládání barev, časovače a sdílení DIY efektů, jasu a efektů pomocí hlasových asistentů Alexa & Google Assistant. Inteligentní: s těmito inteligentními světly můžete vytvářet vlastní rozvržení, která odpovídají vaší osobnosti a náladě. Vyberte si své oblíbené beaty a směr, kterým mají světla proudit, pro energické taneční večírky, intenzivní herní večery nebo jemnou náladu pro rande.

Prohlédněte si svůj design v aplikaci a začněte kreativní proces. 3d světla stimulují vaše smysly: díky dvoutónové technologii vstřikování vstřikování vytvoří ze tří částí stereofonního světla hru světla a stínů mezi barevnými přechody. Pouze vy a váš souboj jste součástí tohoto pohlcujícího zážitku. Rozšiřte své možnosti stavby: Šestiúhelníkové světelné panely jsou koncipovány pro ty, kteří s osvětlením myslí mimo krabici.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška15.63
Délka4.96
Hmotnost6.45
Šířka7.48

7. Namofactur

#ad

Namofactur Herní dekorační lampa 4 ovladače dárky nástěnné světlo nápad na dárek pro mladé muže ženy hráče, pokoj pokoj I provoz na baterie

#ad
Namofactur #ad - Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Možnost umístění kamkoli díky jednoduchému provozu na baterie.

Rozměry cca : 55 cm x 32 cm i individuální herní blbeček obraz - speciální dárky pro fanoušky videoher hráčů v pokoji pro mládež. Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová. Dekorativní lampa do ložnice, pokoje pro mládež, obývacího pokoje, dětský pokoj.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Hmotnost1.1

8. Amailtom

#ad

Funguje s Alexa/Google Assistant, dálkově ovládané, dekorační desky s aplikací a hlasovým ovládáním hudební, chytré trojúhelníkové nástěnné svítidlo, RGB herní osvětlení, LED panel stěna

#ad
Amailtom #ad - Důležitý tip: dávejte pozor na směr šípů na spojovacích spojích. Skutečně přizpůsobitelné a segmentované ovládání vlastní rozložení trojúhelníkové stěny a přidání rgb barev je nejzajímavější součástí. Když je čas nechat obě ruce na klávesnici a myši, dělá život a zábavu zábavnější a pohodlnější.

Jednoduché ovládání pomocí aplikace, DIY scény, spínací hodiny, denní plánování. Proměňte své oblíbené skladby a herní audio ve vizuální symfonii světelné show. Futuristická nástěnná svítidla využijte technologii rgbic, led světelné panely umožňují bohaté animace osvětlení, které plynule proudí mezi nástěnnými panely. Dálkové a tlačítkové ovládánípřidáváme dálkové ovládání s 19 tlačítky a tlačítkové ovládání, které je k dispozici na ovládacím boxu.

Neomezená fantazie umožňuje každý tvar nebo vzor. Vytvořte si jedinečný nástěnný dekor pro své místnosti a vyjadřujte požadovaný umělecký efekt. Každý panel může mít pouze jeden vstup šipky, ale každý může mít více výstupů se šipkami přesně jako třetí obrázek. Pokud jste unaveni světskými stěnami a chcete je přestavět, pak jsou tyto rgb panely skvělou volbou. Doporučujeme nejprve vybrat libovolný panel a připojit ovládací box a následovat směr šipky, abyste připojili další panel.
ZnačkaAmailtom #ad
VýrobceSHEN ZHEN CL LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška6.3
Délka0.79
Hmotnost3.59
Šířka7.48
Číslo díluFWWPCB-33-12
ModelkaFWWPCB-33-12

9. OurLeeme

#ad

LED panel pro, šestiúhelníkové LED nástěnné svítidlo RGB s dálkovým ovládáním, kvantové svítidlo s USB proudem, Šestiúhelníkové LED světlo, lampa DIY geometrie, splétání, inteligentní herní dekorace

#ad
OurLeeme #ad - Diy sestřih noční světla: připravili jsme pro vás 6 kusů/12 kusů šestiúhelníkových led panelů. Doporučujeme vám zakoupit 2 sady, stěn a také jako noční osvětlení pro děti. Inteligentní led nástěnné svítidlo: nástěnné svítidlo led panel má režim změny barvy, režim blesku a časovou funkci.

Můžete popustit uzdu své fantazii, abyste ji mohli vytvořit v různých vzorech a barvách a vytvořit si tak svůj vlastní cool domov. Perfektní atmosférické světlo: led herní dekorace má 16 milionů barevných možností a více než 210 scénických režimů, jedinečný šestihranný tvar, propůjčí vaší dekoraci herny, vaší čítárně dynamickou atmosféru. S aplikací pro mobilní telefon nebo dálkovým ovládáním můžete přizpůsobit krásné a úžasné efekty a vytvořit romantickou a veselou atmosféru.

Vizualizujte své skladby: led nástěnné svítidlo s hudebním režimem, herní večery, který může v reálném čase reagovat na všechny druhy hudby a promění vaše oblíbené skladby v barevné světlo. Víceúčelová dekorace: napájení přes usb, ideální pro zdobení heren, pokojů, připojení k powerbance, abyste mohli spojit až 12 světel, obývacích pokojů, počítači, notebooku. Perfektní pro živé koncerty, karaoke, víkendové párty! .
ZnačkaOurLeeme #ad
VýrobceOurLeeme #ad
Výška4.09
Délka3.5
Hmotnost1.1
Šířka0.71
Číslo díluFBA-184DLM-4319646
Modelka01

10. Govee

#ad

Kompatibilní s Alexou lampou, Govee RGBIC LED nástěnné svítidlo uvnitř, Music Sync Home Decor WiFi nástěnná svítidla na party a dekorace, nástěnné svítidlo stmívatelné vnitřní osvětlení pro obývací

#ad
Govee #ad - Vyšší jas a stmívatelnost: s 950 lumeny jsou tato nástěnná svítidla vhodná pro každodenní osvětlení. Vnitřní nástěnná lampa vylepšete svůj jas a vychutnejte si nástěnné osvětlení až 2 m. Nástěnná svítidla se přizpůsobí vašemu osvětlení pro každodenní osvětlení nebo party.

Zatáhněte kabel pod paticí, a otočením vestavěné rukojeti jej zkrátíte, abyste jej prodloužili, nástěnné svítidlo uvnitř. Díky zabudovanému mikrofonu vytvářejí tyto světelné kostky přesný efekt synchronizace hudby, takže vaše světla tančí na vaše oblíbené skladby. Dynamické rgbic efekty alexa lampa: má vícebarevné rgb osvětlení, 16 milionů barevných možností a 49 přednastavených světelných efektů. Osvětlení synchronizace hudby: náš super veselý hudební režim posune vaše večírky na vyšší úroveň.

Přizpůsobte si pomocí režimu diy: s naší multifunkční možností diy mohou uživatelé nastavit světelné efekty podle svých potřeb. Toto led nástěnné svítidlo uvnitř používá také DIY pro nastavení světelných efektů podle vašich potřeb. Nastavitelný kabel: vzdálenost mezi dvěma nástěnnými svítidly lze nastavit mezi 27 cm – 90 cm. Aktualizovaný design: toto nástěnné osvětlení má osvětlení směřující nahoru a dolů, které je vhodné pro různé styly zařízení, lampy rgb.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška1.97
Délka13.78
Hmotnost5.42
Šířka7.68
Číslo díluH6088301DE
ModelkaH6088301DE