Top 10 Glass Ball Pendant Light – Instalace závěsných svítidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Phansthy

#ad

Phansthy 3 plameny čiré skleněné zvonky retro design moderní závěsné svítidlo závěsné svítidlo vintage závěsné svítidlo závěsné svítidlo loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu barva kartáčované

#ad
Phansthy #ad - Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu, ve kterém se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček. Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení. Praktický společník ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale velký efekt.

100% nový, patice e27, 220 v, 5 cm; výška: 25 cm; kovová deka růžová, 40 wattů maximálně. Lampa se nechá otáčet o min. Lampu můžete také otočit pro montáž na šikmou střechu. Velikost jako na obrázku. Průměr: 14, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, průměr: 12 cm.

Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis. Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / kavárny / ložnice / jídelny / baru / klubu. Série svítidel se ukazuje v klasickém retro designu s přepracovanou technikou. Otočit o 90 stupňů. Jakékoliv dotazy nebo problémy, můžete nám to sdělit e-mailem.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo díluFZDE059-L

2. EGLO

#ad

Plast, Ø 32,5 cm, objímka: E27, materiál: ocel, 1 plamenná vintage závěsná lampa v retro vzhledu, EGLO Závěsná lampa Tarbes, barva: černá

#ad
EGLO #ad - Závěsné svítidlo nabízí svým jednoduchým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně nad jídelním stolem.

Pokud je závěsná lampa zapnutá, vzniká díky drátěnému stínidle fascinující souhra světla a stínu. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazený světelný zdroj filament je k dostání pod eglo 110055 samostatně; vhodné pro každý světelný zdroj s paticí E27, maximální výkon na objímku 60 W; stmívatelné podle použitého světelného zdroje. Geometrické stínidlo z drátěného pletiva se bez problémů začlení do trendů jako vintage, retro a industriální styl. Rozměry: výška: max. 110 cm, průměr: 32, 5 cm.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka12.8
Hmotnost1.01
Šířka43.31
Číslo dílu94188
Modelka94188
Záruka2 roky.

3. EGLO

#ad

Závěsná lampa z kovu v černé a zlaté barvě, závěsné svítidlo se 3 žárovkami, objímka E14, EGLO Kyvadlová lampa Roccaforte

#ad
EGLO #ad - Závěsné svítidlo je v matné černé barvě; skvělým kontrastem je vnitřek stínidla ve zlaté barvě. 110 cm, délka: 75 cm. Díky mnoha malým výřezům ve stínítku vzniká fascinující souhra světla a stínu a díky němu je závěsné svítidlo absolutním zlatým hřebem ve vašem prostoru.

Lampa nabízí svým jednoduchým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně nad jídelním stolem. Rozměry: výška: max. Rovky nejsou součástí dodávky; žárovky jsou pod eglo 110018 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E14, maximální příkon na objímku 40 W; stmívatelné podle použitého světelného zdroje.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka29.53
Hmotnost5.73
Šířka43.31
Číslo dílu97846
Modelka97846
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. MiniSun

#ad

Minisun – moderní stínítko z kovu s Glaenzigen Finish ve stylu Designer – pro závěsné A závěsné světlo

#ad
MiniSun #ad - 18007-referenznummer. Maße: 250 mm durchmesser x Höhe 200 mm. Metall-lampenschirm für Hängelampe, in ein glänzend weißes Finish. Leicht anzubringen-Einfach an den vorhandenen Flex Deckenleuchte. 1 x 60w bc b22 gls glühbirne wird benötigt.
ZnačkaMiniSun #ad
VýrobceMiniSun #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost1.98
Šířka2.36

5. KJLARS

#ad

Ložnici, závěsná lampa 7 míčků kulatého, schodiště, obývací pokoj, jídelnu, KJLARS Závěsné svítidlo LED moderní sklo křišťálové závěsné svítidlo výškově nastavitelný lustr dekorativní lustr pro vilu

#ad
KJLARS #ad - Nejlepší zákaznický servis– objímka lampy: g4 s 2700 k teplým světlem g4*7. Délku kabelu můžete upravit tak, aby se změnila poloha zavěšení koule. Charmantní lampy – vysoce kvalitní kovové a křišťálové sklo schodišťové svítidlo, které vykazuje vynikající propustnost světla.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Napětí: 220-240 v. Velikost produktu– na základě skutečné zákaznické zkušenosti je stanovena ideální velikost: maximální délka kabelu činí 350 cm. Existují tři druhy stropních desek: kulaté, kontaktujte nás prosím e-mailem. Strop: průměr kruhu 20 cm. Vlastník patentu.

Křišťálově čisté dešťové kapky se dostanou na dohled. Originální design– inspirace pro moderní křišťálové lustry pochází z konceptu dešťových kapek známých italských designérů. Více možností – máme 5, 7, obdélníkové a čtvercové. Poskytování technických služeb nepřetržitě. Pokud si přejete přizpůsobit, 14, 26 a 36 žárovek. Jedna křišťálová koule váží 1, 1 kg a průměr 10 cm.
ZnačkaKJLARS #ad
VýrobceKJLARS #ad
Výška7.87
Délka137.8
Hmotnost2.43
Šířka7.87
Číslo dílu7-Flammig -Kugel
Modelka7-Flammig -Kugel

6. Phansthy

#ad

Loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu barva kartáčované ušlechtilé oceli, závěsná svítidla, závěsné svítidlo, vintage závěsné svítidlo, závěsná svítidla, Phansthy Moderní stropní zvonky

#ad
Phansthy #ad - 100% nový, 220 v, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, 3 cm; výška: 25 cm; kovová deka růžová, patice e27, 40 wattů maximálně. Lampa se nechá otáčet o min. Průměr: 14, průměr: 12 cm.

Dodávka prostřednictvím dhl trvá pouze 2–3 pracovní dny. Velikost jako na obrázku. Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / jídelny / baru / ložnice / kavárny / klubu. Praktický průvodce ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale má velký účinek. Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení. Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu, ve kterém se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček.

Jakékoliv dotazy nebo problémy, můžete nám to sdělit e-mailem. Otočit o 90 stupňů. Série svítidel se ukazuje v klasickém retro designu s přepracovanou technikou. Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis. Lampu můžete také otočit pro montáž na šikmou střechu.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Hmotnost2.25
Šířka8.86
Číslo díluFZDE041-L

7. HOFSTEIN

#ad

HOFSTEIN Závěsné svítidlo Imana 4 žárovky stropní svítidlo z kovu v černé a měděné barvě, vintage vzhled závěsná lampa se dřevem v přírodě, bez světelného zdroje, 4 x E27

#ad
HOFSTEIN #ad - Trám uprostřed z hnědého pravého dřeva, stínítka lampy zvenku z černého kovu a uvnitř měděná barva. 120 cm, výška stínidla: 18 cm, průměr stínidla: 17 cm, rozměry zavěšení: 35 cm x 6 cm.

Tím lze výšku hlavic svítidel individuálně nastavit a přizpůsobit místnosti; ideální pro jídelní stůl. Dodává se bez světelného zdroje. Materiál: speciální kombinace materiálů ze dřeva a kovu. Rovka není součástí dodávky. Extra závěsné světlo: stylová stropní lampa se 4 žárovkami ve vintage designu, objímky jsou upevněny na kabelech, které lze libovolně navinout přes dřevěný držák.

Světlo: e27 objímky jsou určeny pro žárovky s maximálním výkonem 40 w, vhodné pro LED svítidla, ekologické halogenové žárovky, energeticky úsporné žárovky. Rozměry a údaje: výška svítidla: max. Nastavitelné: kabely lze libovolně ovinout kolem dřeva. Součástí dodávky nejsou žádné světelné zdroje.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
VýrobceHOFSTEIN #ad
Výška120
Délka100
Hmotnost8.91
Šířka6
Číslo díluH3411018

8. KAUCQI

#ad

75 W kreativní hvězdná dlouhá závěsná lampa, závěsná svítidla s nastavitelnou délkou, schodišťové LED lustry, KAUCQI 15 skleněných koulí LED závěsné svítidlo

#ad
KAUCQI #ad - Délka lustru: 250 cm, průměr skleněné koule: 15 cm, délku můžete nastavit podle svých potřeb. Zákaznický servis: vysoce kvalitní výrobky, obraťte se prosím na nás, přátelský zákaznický servis. Materiál: kulatý držák lampy z ušlechtilé oceli, úspora energie, měkká, silné a trvanlivé, koule se skládá ze skleněného stínidla lampy, vlastní LED měděný drát, víceprocesní leštění, zabraňuje oxidaci a rzi, krásná a s dlouhou životností.

Je to opravdu velmi pěkné. Vezměte prosím na vědomí, romanticky a zasněně, 15 skleněných koulí svítí jako hvězdy na obloze, že lustr se skládá ze dvou balíčků a časy příjezdu nemusí být stejné. Design: elegantní a jednoduchý design, perfektní pro vaše osvětlení a dekorace.

Pokud máte dotazy, my vám odpovíme do 24 hodin na váš e-mail. Vhodná místa: perfektní volba pro schodiště, restaurace, vily, duplexní apartmány, obývací pokoje, bary atd. Celkový výkon: 75 W. Lustr nepodporuje stmívání, délka drátu je nastavitelná, kulatý držák lampy: 60 cm, pevná teplota barvy světelného zdroje činí 4000 K. Osvětlená plocha: 10-15㎡. Napětí: 220V.
ZnačkaKAUCQI #ad
VýrobceKAUCQI #ad
Výška98.43
Délka19.69
Hmotnost21
Šířka19.69
Číslo díluFZEBCBDA-GRAY
ModelkaSANQ-6

9. Yosoan

#ad

Yosoan Čiré sklo koule průmyslové závěsné svítidlo loft závěsná lampa vnitřní svítidlo do kuchyně/jídelny/ložnice/kavárny/baru/klubu barva kartáčované ušlechtilé oceli

#ad
Yosoan #ad - Perfektní do kuchyně / ložnice / jídelny / baru / kavárny / klubu, široké použití. Https://www. Amazon. De/dp/b0798kllzk? ref=myi_title_dp.

Toto klasické svítidlo doplní téměř každé prostředí a díky různým barevným provedením je optimální volbou pro mnoho stylů. Pevný a odolný, klasické vlastnosti, velmi dobré zpracování. 100% nové, patice e27, 40 w maximálně; průměr: 12 cm, 220 v, vintage industriální styl závěsné svítidlo, velikost jako na obrázku. Pozor: Žárovka není součástí dodávky, vhodnou žárovku e27 si můžete objednat speciálně pod odkazem. Snadná montáž, sladký design pro perfektní dekoraci atmosféry.
ZnačkaYosoan #ad
VýrobceDEY006-L #ad
Výška12.6
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo díluDEY006-L
ModelkaDEY006-L

10. FRIDEKO HOME

#ad

Vintage skleněné závěsné svítidlo – Frideko industriální závěsné svítidlo Kovová povrchová úprava skleněné koule kulaté stín pro Loft Coffee Bar restaurace kuchyně 60 W 220 V E27 objímka žárovky..

#ad
FRIDEKO HOME #ad - Vintage závěsné svítidlo se skleněným stínidlem vytváří atmosféru ve světlých a bílých prostorách. Stínidlo ze skla o průměru 20 cm vyplní prázdný prostor a oživí monotónní dekoraci prostoru díky svému černému kabelu. Vhodné pro žárovky e26 žárovky nejsou součástí dodávky a doporučujeme použití 40 W. Vhodné pro žárovky e27 žárovky nejsou součástí dodávky a doporučujeme použití 40 W. Velikost stínidla lampy: 20 cm x 20 cm x 17 cm D x Š x V. Průměr soklu: 12 cm.
ZnačkaFRIDEKO HOME #ad
VýrobceFRIDEKO HOME #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost2.16
Šířka7.87
Číslo díluB01N8QAKZQ
ModelkaVintage Glas Deckenleuchte