Top 10 Indoor kamera mit Akku – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Dlouhá doba pohotovostního režimu, PIR detekcí pohybu, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, cloud/SD

#ad
ieGeek #ad - Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz.

Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis.

Pokud máte jakékoliv potřeby, déšť nebo dokonce německá zima, můžete se na nás obrátit. Simpler od geek-making securityať už letní horko, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. ieGeek

#ad

Detekce pohybu PIR, 5200 mAh akumulátorová kamera, bodová světla,, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, venkovní sledování, solární, 2cestné audio, barevné noční vidění, WLAN

#ad
ieGeek #ad - Venkovní monitorovací kamera iegeek má kvalitu 2k HD rozlišení 2304 * 1296 a širokoúhlý úhel 130 °. Po instalaci si můžete užívat monitorovací obrázky s vysokým rozlišením, nemusíte si dělat starosti s kvalitou sledovacího videa. Po získání vašeho souhlasu si mohou další uživatelé prohlédnout obrazovku videa. Baterie 5200 mah a solární panel: venkovní solární monitorovací kamera má nabíjecí baterii 5200 mah, vybavenou solárním nabíjecím panelem pro nezávislé napájení.

Kvalita 2k hd: používáte stále monitorovací kameru s kvalitou obrazu 1080p? zahoďte své staré vybavení. Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce. Pir detekce pohybu a uživatelsky definovaná oblast detekce: tato kamera disponuje funkcí detekce pohybu pir. Kamera podporuje také sdílení více uživatelů. Kamera může být v pohotovostním režimu po dobu 6 měsíců a může pracovat 40–60 dní. Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %.

Dvoucestné audio a sdílení více uživatelů: po instalaci mikrofonu do této venkovní kamery wifi můžete přímo mluvit s osobou před bezpečnostní kamerou venku, můžete mluvit přímo, ať už se jedná o kurýra nebo domácí zvíře, a to nezmeškáte ani žádnou "návštěvu". Upozornění: nepodporuje wifi 5 ghz a pro rozpoznání domácích zvířat a jiných předmětů je nutné předplatné. Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home".
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.69
Šířka3.35
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S

3. ieGeek

#ad

2K monitorovací kamera vnější, pro člověka detektor pohybu, detekce pohybu, venkovní Wi-Fi IP kamera venkovní venkovní venkovní sledování, WiFi dome kamera s barevným viděním, dvoucestné audio

#ad
ieGeek #ad - Rozpoznání osob & 355° výkyv/120° náklon monitorovací kamera geek 360° pro venkovní použití, může snížit 95 % chybných alarmů způsobených hmyzem a deštěm. Místo toho, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, abychom po krádeži poskytli důkazy, chceme naše nově optimalizované kamery použít k zabránění krádeži.

Detekce pohybu & zvuk a světelný alarm tato outdoorová wlan kamera disponuje detekcí pohybu. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní kamera nabízí obrázky v plné barvě až na 30 metrů. Cloud/sd paměť & 24/7 záznamvenkovní kamera monitorování podporuje záznam 24/7. Vnější monitorovací kamera podporuje rozpoznání hluku, pošle ji. Zaznamenané informace se ukládají na micro sd kartu maximálně 128 g nebo na cloudserver 7denní bezplatná zkušební verze pro nové uživatele a můžete si kdykoli prohlížet a přehrát. Upozornění: tato venkovní wlAN kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN.

5 ghz není podporováno. 2cestné audio & rozpoznání zvuku s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete nejen slyšet zvuk přes kameru, a pokud detekuje hluk kolem WiFi kamery venku, ale také mluvit s vašimi dětmi, dodavateli nebo jinými cizími osobami. S úžasnou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontální a 120° vertikální může tato ip kamera venku nabídnout větší úhel pohledu a zakrývat více oblastí, vybavená funkcí rozpoznání člověka, bez mrtvých úhlů. 2k 3mp fhd pixely & barevné noční vidění tato venkovní monitorovací kamera je vybavena hd video rozlišením pro denní a noční jasnější obrázky a vidoes jako 1080p.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka8.27
Hmotnost1.23
Šířka3.54
Číslo díluZS-GQ2
ModelkaZS-GQ2

4. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen cloud-speicher an, zu speichern und wiederzugeben, Sie können eine der Optionen auswählen, um Videos aufzuzeichnen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen.

Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Wenn eine bewegung erkannt wird, die den menschlichen körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos.

Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, so dass Sie nichts verpassen werden. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

5. Menborn

#ad

Aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight, siréna, detekce pohybu, funguje s, venkovní s reflektorem, dvoucestné audio, 2,4 GHz IP kamera, Venkovní monitorovací kamera 2K

#ad
Menborn #ad - Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon.

355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně. 4 mp hd obraz a noční vidění starlight venkovní monitorovací kamera 2k 4mp full hd poskytuje křišťálově jasná videa a nahrávky, plné barvy, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily. Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí. Multi-user sharing & works with alexa tato venkovní kamera wifi může současně podporovat až 20 uživatelů pro sledování videa.

Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu. Pokud monitorovací kamera wifi rozpozná pohyb, a komunikovat nejen s návštěvníky, co se děje kolem kamery, okamžitě odešle oznámení na váš telefon a chrání vaši rodinu nepřetržitě. Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

6. CZEview

#ad

Psí kamera s aplikací, AI detekce pohybu, noční vidění, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, 360° kamera indoor, dvoucestné audio

#ad
CZEview #ad - Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost.

Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Můžete si vybrat různé wifi pásma, tak i na 5 GHz WiFi, aby vyhovovaly vašim potřebám. Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, i při přiblížení, že každý detail zůstane živý, kdykoli, ve dne i v noci.2

2, 4 ghz, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, kompatibilní s více routery. Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

7. Tapo

#ad

Funktioniert mit Alexa & Google Home, SD-Speicher, wetterfest, TP-Link Tapo Überwachungskamera für den Außenbereich, Amazon Exclusive TC65, kein Hub erforderlich, 3MP Ultra-High Definition

#ad
Tapo #ad - Hinweis: die tapo kamera unterstützt nur 2, 4 ghz wlan-band, 4 ghz wlan-Band verfügt, dass der wlan-router über ein separates 2, daher stellen Sie bitte sicher, damit er anders als das 5-GHz-WLAN-Band funktioniert. Kabelgebundene oder drahtlose netzwerke verbinden Sie Ihre Kamera über Ethernet oder WLAN mit dem Netzwerk für eine flexiblere Installation, mit 2 Jahren Herstellergarantie.

Sie werden benachrichtigt, bevor Ihre kostenlose Testversion abläuft, mit Informationen zur Bezahlung eines Abonnements. Ultra-high-definition-video zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MP-Auflösung auf, bietet eine visuelle Entfernung von bis zu 30 m auch bei völliger Dunkelheit. Sichere speicherung speichert lokal bis zu 128 gb 3 MP Video auf einer microSD-Karte und bietet bequemen Zugriff auf Ihre Videomaterial SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten.

Kompatibilität – funktioniert mit echo show/echo Spot/Fire TV und Google Home Hub/Chromecast, sodass Sie Live-Videostreams mit einem einfachen Sprachbefehl ansehen oder stoppen können. Tapo pflege – entdecken sie den cloud-videospeicher und erweiterte Funktionen mit einer kostenlosen 30-tägigen Testversion.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka5.6
Šířka4.07
Číslo díluTC65
ModelkaTC65

8. eufy Security

#ad

Kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, výkon baterie 180 dní, HD 1080 p, lokální ukládání, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, noční vidění, eufy Security eufyCam 2C, bez měsíčních poplatků, bezpečnostní kamera pro venkovní použití

#ad
eufy Security #ad - Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu.

Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře.

Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Ve dne i v noci.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

9. Ring

#ad

HD-Video, Ring Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus | Überwachungskamera aussen mit WLAN, Bewegungserfassung & Sirene | Alexa-kompatible Sicherheitskamera, Nachtsicht, LED-Flutlicht

#ad
Ring #ad - Präzise bewegungserkennung: durch die 270° Bewegungserfassung, individuell anpassbare Bewegungszonen und bewegungsaktivierter Beleuchtung entgeht der Sicherheitskamera nichts und niemand. Dank präziser bewegungserfassung, flutlicht und nachtsicht in Farbe du mit der Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus rund um die Uhr alles im Blick, was auf deinem Grundstück passiert.

Sicherheit für haus und garten: du kannst die Überwachungskamera ganz einfach aussen installieren. Volle kontrolle: behalte dein zuhause per live-video über die Ring-App immer im Blick. Helle led-flutlichter: die bewegungsaktivierten led-flutlichter mit 2. 000 lumen und helligkeitssteuerung leuchten aussen alle Bereiche optimal aus. Smarte haussicherheit: die kamera bietet intelligente Funktionen wie den Nur-Personen-Modus für eine präzise Personen-Erkennung, eine bewegungsaktivierte Sirene oder erweiterte Sofortbenachrichtigungen mit Foto-Vorschau.

So machst du mit der Kamera die Nacht zum Tag und scheint deinen Besuchern den Weg. Per live-video über die ring-App ist die Überwachung deines Zuhauses auch von unterwegs aus möglich. Du kannst mit der kamera personen und Haustiere sehen, hören und über die Gegensprechfunktion sogar von unterwegs mit ihnen sprechen. Durchgehende stromversorgung: die kamera bleibt dank durchgehender Stromversorgung rund und um die Uhr mit deinem WLAN verbunden. Hd-auflösung: die Überwachungskamera nimmt videos in 1080p auflösung und mit einem 140° Blickwinkel auf.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška9.67
Délka11.77
Hmotnost2.87
Šířka7.03
Číslo dílu53-025893
Modelka5AT3T2

10. TOAIOHO

#ad

Dvoucestná konverzace, IP66, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, Android/iOS, upozornění na alarm, černá, venkovní monitorování, sdílení více uživatelů, detekce pohybu, noční vidění v barvě

#ad
TOAIOHO #ad - Upozornění: tato kamera nepodporuje 5G Wifi. Volitelná cloud/sd karta a kompatibilita můžete si vybrat, zda použijete sd kartu nebo cloudový servis a chcete uložit video pořízené kamerou. Je certifikována podle IP66 vodotěsná. Učiňte obrázky a videa jasnější.

To snižuje falešné poplachy způsobené hmyzem, jako je silný déšť, deštěm, těžkým sněhem atd. Clearer 2k & camera sharingvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie. Určitě vám poskytneme uspokojivé řešení. Proto může kamera v noci zaznamenávat více detailů a není o nic horší než za dne. Můžete nastavit citlivost alarmu. Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android. Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, kamera zaznamená barevné noční vidění pouze tehdy, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa.

Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Do jisté míry odolá extrémním povětrnostním podmínkám, silné sněžení a vysoké teploty. Automaticky sleduje pohybující se osobu nebo objekt, dokud se kamera již nemůže otáčet nebo objekt nezmizí z zorného pole kamery. Kamera podporuje funkci sdílení pro více uživatelů.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Záruka1 jahre herstellergarantie.