Top 10 Indoor Klettergerüst Ab 1 Jahr – Tělocvičné sady a houpačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Goodevas

#ad

Montessori Climbing Triangle + Wooden Arch + Slide Board + Playground Net Promotes Balance and Motor Skills, 5 v 1 Indoor Play vybavení pro děti, Waldorf Climbing Toys Aged 6 měsíců až 7 let

#ad
Goodevas #ad - Dětská hračka ze dřeva: tato hračka montessori od 1 roku obsahuje lezecký trojúhelník, 2 v 1 lezeckou desku skluzavku pro malé děti a rampu a síť na lezení, lezecký oblouk, která dítěti pomáhá rozvíjet a zlepšovat jeho motorické schopnosti.

Vnitřní prolézačka má 5 aretačních poloh a lezecký oblouk lze použít jako kolébku. Každý díl je samostatný lezecký trojúhelník a lze jej snadno sestavit a rozebrat. Hračka montessori je vhodná pro děti ve věku od 6 měsíců do 7 let. Skvělé přizpůsobitelné leštící leště: vnitřní hračka montessori pro malé děti se skládá ze čtyř dílů, které můžete vyměnit za vytvoření nových kombinací. Vysoce kvalitní materiál: sada trojúhelníku pickler je ze 100% tvrdého dřeva a je tak perfektní pro domácí lezení pro děti! vnitřní a venkovní dětská gymnastika: díky povrchové úpravě lněným olejem a včelím voskem je lezecká sada se skluzavkou pro malé děti a miminka perfektní pro hraní venku! Dětská hra montessori: lezecký trojúhelník se skluzavkou pro malé děti do interiéru i exteriéru má strukturu lezení Montessori a Goodevas Indoor hřiště pomáhá při vývoji svalů, kontrole rovnováhy a zvyšuje odvahu dítěte.

ZnačkaGoodevas #ad
VýrobceGoodevas #ad
Výška22.05
Délka41.34
Hmotnost54.55
Šířka5.91
Číslo díluset-03
Modelka4 in 1 Set
ZárukaKontaktujte prodejce přímo na warranty.

2. Nobsi

#ad

Nobsi Dětský lezecký oblouk se skluzavkou a lezeckým prknem – vnitřní oblouková houpačka ze dřeva | ručně vyrobený lezecký trojúhelník a kolébka Montessori | malé děti lezecká oblouková hračka od 1

#ad
Nobsi #ad - Netoxní a snadno se čistí – používáme výhradně vysoce kvalitní březovou překližku z trvale udržitelného lesního hospodářství. Naše barvy na bázi vody jsou certifikovány CE a jsou odolné vůči bakteriím, což chrání děti před nemocemi. Každý lezecký oblouk je ručně broušen, aby se zabránilo roztříštění.

Jednoduchá montáž, vše součástí dodávky – stavebnice se skládá z jemnozrnné březové překližky s předvrtanými otvory, šrouby, imbusovým klíčem, návodem a videem s návodem český jazyk nelze zaručit. Ručně vyrobeno a bezpečně – lezecký trojúhelník se nemůže převrátit, ani se latě nemohou otáčet a je tak 100% bezpečný proti pádu. Pomáhá malým dětem při jejich vývoji – naše lezecká hračka je inspirována sadou lezeckého trojúhelníku Montessori a lezeckým obloukem a lezeckým trojúhelníkem se skluzavkou.

Oboustranná lezecká deska a uklouznutí použitelné také jako rampa se snadno upevňují a během používání bezpečně a pevně sedí. Montáž prolézačky do interiéru pro děti trvá méně než 30 minut. Je uznáván fyzioterapeuty a pomáhá dětem při jejich vývoji! S deskou na suchý zip a skluzavkou – ultimativní kombinace pro kreativní zábavu a motoriku. Splňuje bezpečnostní normy EU CE a en71.
ZnačkaNobsi #ad
VýrobceNobsi #ad
Výška15.35
Délka53.94
Šířka16.14
Číslo díluCOMBJ101
ModelkaComboNAT

3. SOULBABY

#ad

SOULBABY® Lezecký trojúhelník se skluzavkou I sestavený a skládací I 100% Black Forest Made I Pikler trojúhelník se skluzavkou pro okamžitou zábavu Díky dodávce v sestaveném stavu I výškově

#ad
SOULBABY #ad - Skluzavka včetně vodítka na kuřata – ať už na klouzání nebo lezení – stabilní 2stranné protiskluzové prkénko s integrovanými příčkami na zadní straně podporuje motoriku a přináší dětem extra zábavu a radost! Soulbaby slibuje – prvotřídní dřevo a nejpečlivější kvalita zpracování činí z lezeckého trojúhelníku bezpečný a trvanlivý společník pro spoustu lezení – 100% spokojenost nebo vrácení peněz.

Dodáváno s montáží a stabilní – se sestaveným lezeckým trojúhelníkem si ušetříte nepříjemnou dobu montáže a během několika sekund si zajistíte lezení dítěte a dítěte – rozložte a hned si hrajte! Výškově nastavitelná a bezpečná – díky bezpečnému 5stupňovému nastavení lze výšku kdykoli obratem ruky přizpůsobit věku a vývoji a ideálně podpořit motorický vývoj.

Prostorově úsporný a skládací – při nepoužívání lze piklerský trojúhelník kdykoli jednoduše a rychle složit pomocí 2 bezpečnostních šroubů a snadno uložit.
ZnačkaSOULBABY #ad
VýrobceSoulDesign Germany GmbH #ad
Výška22.44
Délka28.35
Hmotnost24.25
Šířka24.8
Číslo díluFeldberg
ModelkaFeldberg

4. Small Foot

#ad

Od 3 let, červená, typ 6120, 45 × 14 × 180 cm, s kovovými kroužky k zavěšení, small foot Houpačka s gymnastickými kruhy 2 v 1, dětská houpačka ze dřeva

#ad
Small Foot #ad - Vyrobeno z robustního dřeva, kovu a látky. Silné dřevo se stabilním lanem a kovovými kroužky, které lze zatížit až 70 kg. Gymnastické kruhy z plastu poskytují dětem pevnou oporu při cvičení. Trojitá zábava: houpačka, gymnastická tyč a gymnastické kruhy v jednom. Rozměry: 180 cm lano; 45 x 4, 5 cm houpačka.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot company #ad
Výška70.87
Délka17.72
Hmotnost1.32
Šířka5.51
Číslo dílu2020149
Modelka2020149
Záruka1.

5. little tikes

#ad

Dlouhá životnost zahradní hračka pro děti do interiéru i exteriéru. Stabilní a bezpečná sada na hraní pro děti od 18 měsíců, lezení a skluzavka, Little Tikes Junior Activity Gym. Lezení

#ad
little tikes #ad - Snadná montáž – snadná montáž bez nářadí; rozměry: hmotnost kg: 14, šířka cm: 130, výška cm: 77, 7, hloubka cm: 76. Hodiny aktivního hraní – vaše děti si mohou s touto plastovou sadou pro malé děti hrát celé hodiny bezpečně a rozmanitě.

Mimořádně bezpečné – obzvlášť stabilní pro bezpečnost malých dětí a pro podporu jejich tělesného vývoje. Podporuje fyzický vývoj – podporuje tělesný vývoj dítěte při lezení, lezení a klouzání. Perfektní pro hraní na zahradě nebo v domě! lezení, skluzavku, skřípání a sklouzávání – nabízí lezení, lezení a kukátko zábavu. Little tikes junior active gym – ideální hrací sada pro batolata na podporu fitness, rovnováhy a koordinace vašeho dítěte.

Perfektní dárek – ideální první zahradní hračka pro malé děti, vhodná do interiéru i exteriéru. V zimních měsících jej lze díky své kompaktní velikosti postavit do interiéru. Perfektní dárek k narozeninám pro děti ve věku 18 měsíců až 5 let. Vnitřní nebo venkovní prostory – vychutnejte si letní zábavu na zahradě.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceLittle Tikes #ad
Výška30.71
Délka13.39
Hmotnost29.1
Šířka30.32
Číslo dílu413910060
Modelka413910060

6. SOULBABY

#ad

SOULBABY® Sklopný lezecký trojúhelník I 100% Black Forest Made I Pikler Trojúhelník pro okamžitou zábavu Díky smontované dodávce I výškově nastavitelná & bezpečná trojúhelníková gymnastika

#ad
SOULBABY #ad - Příslib soulbaby – prvotřídní dřevo a vysoká kvalita zpracování dělají lezecký trojúhelník pro zajištění a dlouhodobého průvodce pro spoustu lezení – 100% spokojenost nebo vrácení peněz.

100% black forest made – bezpečná konstrukce & nejpečlivější výroba v Černém lese zajišťují extrémně stabilní stání, dřevo bez třísek a dělají trojúhelník s oky obzvlášť udržitelný a fér. Montované dodání & stabilní – se zabudovaným lezeckým trojúhelníkem si ušetříte nepříjemnou dobu montáže a během několika sekund zajistíte zábavu při lezení u miminek a dětí – odklopte a okamžitě si hrajete! Nastavitelná výška a bezpečná – díky bezpečnému 5stupňovému nastavení lze výšku kdykoli obratem ruky přizpůsobit věku a vývoji a ideálně podpořit vývoj motoru.

Prostorově úsporný a sklopný – při nepoužívání lze trojúhelník Pikler kdykoli jednoduše a rychle složit a snadno uložit díky 2 bezpečnostním šroubům.
ZnačkaSOULBABY #ad
VýrobceSoulDesign Germany GmbH #ad
Výška22.44
Délka28.35
Hmotnost12.35
Šířka24.8
Číslo díluBelchen
ModelkaBelchen

7. MAMOI

#ad

Dřevěná houpačka pro děti, houpačky na rám dveří, houpačka pro malé děti do dětského pokoje, dětská houpačka ze dřeva, houpačka, dětská houpačka do interiéru, MAMOI® Dětská houpačka

#ad
MAMOI #ad - Ty oddělují lano od ruky dítěte a zdobí přitom houpačku do dětského pokoje. Dětská venkovní houpačka mamoi je vyrobena z nejlepších ekologických materiálů. Použili jsme měkkou bavlnu s plošnou hmotností 210 g/m² a pevné francouzské švy, což vám zaručuje nejvyšší bezpečnost a pevnost.

Naše dětská houpačka uvnitř má nosnost až 25 kg. Materiál nebyl barvený a nikdy nepřišel do styku s dráždivými pracími prostředky. Mamoi pro vás připravila jedinečný produkt – první baby swing, s novým páskem, který chrání vaše dítě před vypadnutím. Všechny dřevěné prvky houpačky pro miminka z vybraného, pevného bukového dřeva nebyly lakované a jsou vždy zpracovány s maximální přesností. Vaše dítě si může bezpečně hrát se všemi dřevěnými prvky – ty nejsou lakované a byly pečlivě opracovány.

Proto je dveřní rám mamOI pro miminka na trhu tak jedinečný. Nad otvory, kterými je protaženo lano, jsou upevněny dřevěné kuličky. Kromě toho je záda vašeho dítěte chráněna zvýšeným opěradlem. Díky houbě v sedací části je naše houpačka uvnitř pro děti tvarově stálá a vypadá vždy hezky – i když je prázdná. Tato venkovní dětská houpačka nabízí nejen spoustu zábavy, ale také zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Mamoi vnitřní houpačka pro děti – doporučeno od 8 měsíců do 3 let.
ZnačkaMAMOI #ad
VýrobceMAMOI #ad
Výška14.17
Délka10.24
Hmotnost2.2
Šířka10.24
Číslo díluSB/MIS-B/W
ModelkaSB/MIS-B/W
Záruka100% záruka vrácení peněz – u mamoi se nejvyšší kvalita vztahuje nejen na produkty, ale také na naši zákaznickou péči: nezamilujete se do našeho produktu, nevrátíme vám peníze. Záruční doba činí 12 měsíců od data dodání výrobku zákazníkovi.

8. MAMOI

#ad

Montessori, lezecký trojúhelník, duhová kolébka ze dřeva, prolézačka do interiéru od 1 roku 2/3 roku, lezení miminek, skluzavka na hřiště, MAMOI® Lezecký oblouk se skluzavkou, dřevěný oblouk pro děti

#ad
MAMOI #ad - Výrobek lze používat venku, ale měl by být skladován na suchém a čistém místě. Jednoduchý a moderní design lezení do interiéru pro děti se hodí do každého dětského pokoje. Jedna strana protiskluzového prkna je hladká a druhá má rukojeti.

Dětská skluzavka je vyrobena z kvalitního dřeva Yarnwood a příčky z bukového dřeva. Lezecký oblouk se skluzavkou pro malé děti zaručuje bezpečné hraní doma i na zahradě. Vnitřní lezecké lezení lze kombinovat také s jinými hračkami z nabídky MAMOI. Lezecký oblouk se skluzavkou je připraven k vlastní montáži. Díky přírodním materiálům nesmí být vystaven nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je déšť nebo sníh. Součásti lezení pro miminka v interiéru mají jedinečnou krásu a elegantní dřevěný design.

Jedna strana je hladká a druhá má úchyty, na které může dítě vylézt. Stojací lezení v interiéru po dobu 9 měsíců má velmi dlouhou životnost a lze ji použít nejen jako kolébku, ale také jako žebřík. Baby lezecký oblouk má tvar oblouku. K lezecké prolézačce pro děti lze přidat také pestré polštáře a deky. Dětská lezecká prolézačka uvnitř je vyrobena z kvalitního jarového dřeva, borovice a překližky.
ZnačkaMAMOI #ad
VýrobceMAMOI #ad
Výška13.78
Délka21.46
Hmotnost17.64
Šířka21.46
Číslo díluBUJ_MIN_ZJE-BI
ModelkaBUJ_MIN_ZJE-BI

9. Hess

#ad

Hess Dřevěná hračka 31107 – provazový žebřík ze dřeva, trojúhelníkový, pro neomezenou zábavu při lezení doma a na zahradě, cca 200 x 30 x 30 cm, pro děti od 3 let, ručně vyrobený

#ad
Hess #ad - Láskyplně navržené lezecké zařízení ve tvaru trojúhelníku pro děti od 3 let, vzdálenost mezi příčkami činí cca 30 cm, barevné a v designu vhodném pro děti, pro výstup a sestupování, cvičení a houpání, velikost: cca 200 x 30 x 30 cm.

100% made in germany, řemeslné umění a kvalita z krušných hor – všechny montážní práce se provádějí ručně, každý výrobek je testován na bezpečnost. Provazy odolné proti roztržení a uzavřené kovové kroužky na koncích lana zajišťují rychlé zavěšení a zavěšení na stabilních hácích uvnitř i venku. Robustní a s dlouhou životností – vyrobeno z místního dřeva buku a břízy, potažené barvou odolnou vůči slinám a vodním lakem. Podporuje vývoj dítěte, obratnost a reakci, schopnost koordinace a smysl pro rovnováhu, posiluje touhu po pohybu a sebevědomí.
ZnačkaHess #ad
VýrobceHess #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo díluHess_31107
ModelkaHess_31107
ZárukaZákonná záruka.

10. MAMOI

#ad

Dřevěná houpačka, dětská vnitřní i venkovní použití, deka 190–260 cm, dětská vnitřní houpačka, nastavení výšky | dětská houpačka, CE | 100% ECO | Made in EU, dětská houpačka + bezpečnostní pás, MAMOI® Dětská houpačka, houpačka

#ad
MAMOI #ad - Mamoi pro vás připravila jedinečný produkt – první dětská houpačka, s novým popruhem, který chrání vaše dítě před vypadnutím. Nabídka je sada mamoi x goodhook. Naše dětská houpačka uvnitř má nosnost dokonce až 25 kg. Volba šroubů a hmoždinek závisí na povrchu, což umožňuje délku lana přizpůsobit výšce místnosti.

Vaše dítě si může bezpečně hrát se všemi dřevěnými prvky – ty nejsou lakované a byly pečlivě zpracovány. Sada obsahuje stropní háčky goodhook, a dětskou houpačku od mamoi. Tato dětská houpačka uvnitř nabízí nejen spoustu zábavy, ale také nejvyšší úroveň bezpečnosti. Lepší stabilizace. Díky houbičce v sedací části je naše houpačka tvarově stálá a vypadá vždy krásně – dokonce i když je prázdná.

Ty oddělují lano od ruky dítěte a přitom zdobí dětskou houpačku dřevo. Nad otvory, kterými je protaženo lano, jsou upevněny dřevěné kuličky. Proto je houpačka maMOI Baby tak jedinečná na trhu. Lano se musí protáhnout otvory v rámu houpačky Baby dřevo a uzlovat, které lze ihned namontovat. Tato sada nabízí kompletní vybavení, sada 400 kg s bezpečnostními prvky a univerzální montáží do dřeva a betonu, které umožňuje plnou zábavu a radost.
ZnačkaMAMOI #ad
VýrobceMAMOI #ad
Výška14.17
Délka10.24
Hmotnost3.31
Šířka10.24
Číslo díluSB/MIS-B/H/W
ModelkaSB/MIS-B/H/W
Záruka100% záruka vrácení peněz – u mamoi se nejvyšší kvalita vztahuje nejen na výrobky, ale také na naši zákaznickou péči: nezamilujte se do našeho produktu, vrátíme Vám peníze. Záruční doba činí 12 měsíců od data dodání produktu zákazníkovi.