Top 10 Katzenschreck für Garten Testsieger – Prostředky proti zvířatům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KADAX

#ad

Hnědá, plot, střechu, okenní parapet, kuny, robustní 6, ochrana před ptáky, odpuzovač holubů, 51 × 4 × 3,5 cm, 3řadé, odpuzovač zvířat, hroty pro kočky, holubice, KADAX Ochrana proti ptákům z plastu

#ad
KADAX #ad - Výrobek je vyroben z polykarbonátu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, proto lze trny používat po celý rok. 108 kosmetických šperků v jednom modelu zaručuje účinné vyplašení ptáků a zvířat, která v blízkosti našeho domu poškodí. Hroty lze dokonce namontovat na betonové kovové nebo dřevěné povrchy.

Navíc se výrobek vyznačuje nízkou hmotností, velkou tuhostí a odolností vůči úderům. Jsou k dostání v šesti barvách: bílá, antracitová, je odolný vůči UV záření. Plastové hroty se prodávají v modulech o délce 510 mm. Díky bohaté paletě barev si můžeme pro zabezpečenou plochu vybrat nejvhodnější barvu. Kromě toho existuje také třetí řada, která zabraňuje přistání mezi trny. Plastové ptačí trny se vyznačují extrémně vysokou výškou - až 35 mm, černá, hnědá, zelená nebo stříbrná.

Lišta zabraňuje pádu ptačího trusu a usazování na parapetech nebo střechách. Hroty zabraňují tomu, schodiště nebo zábradlí, a chrání tak plochy před ptačím trusem nebo nečistotami. S lepicím materiálem, střechy, aby se ptáci dostali na parapety, hmoždinkami nebo vázáním kabelů. PlastickÉ spikea účinně brání přistání a usazení holubů nebo plotů na místech, jako jsou parapety, tak i před jinými zvířaty kočky, kazetové stropy, stary, balustrady, plechové prvky, střešní hrany, římsy, kuny, klimatizace nebo malé střechy.
ZnačkaKADAX #ad
VýrobceKADAX #ad
Výška1.38
Délka20.08
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo díluK575

2. Exbuster

#ad

šnekům, zajícům, hroty, Exbuster Mřížka pro kočky: 12dílná sada bariérových mřížek proti slimákům, kočkám, ptákům mřížka na trny proti kočkám, ochrana zvířat

#ad
Exbuster #ad - Chrání vaše záhony a rostliny: chrání před nežádoucími zvířaty geniální také jako ochrana proti kunám pod autem mřížka s plastovými hroty: nepříjemná pro zvířata na tlapkách a těle. Chrání vaše záhony a rostliny proti porážce zvířat a znečištění neškodná bez chemie a jedů Lze libovolně rozšířit jako okrajová bariéra nebo mřížkový koberec Jednoduše rozložit: neklouže.

Hlemýždi, zajíci a ptáky snadné použití: jednoduše rozložte Bez chemie a jedovatých látek: neškodné pro zvířata a člověka. Rozměry: 48, 5 x 13 x 3 cm, ořezávátko, holuby, pes, past na myši, plot, trny, hlemýžď, ochrana myší, kuny, kočka, zahrada, rostliny, pták, hmotnost: vždy 790 g.

Inný také proti znečištění a poškození zvířaty jednoduchý zásuvný systém: lze individuálně rozšířit jako proužky nebo koberec Robustní materiál: polypropylen plast. Nečí plot – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: obrana zvířat, hrob. Zabraňuje jídlu např.
ZnačkaExbuster #ad
VýrobceExbuster #ad
Hmotnost1.74
Číslo díluNX7966-944

3. TFORT

#ad

účinný proti kočkám, detektor pohybu, krysám, frekvence 13,5 – 45,0 kHz, dosah až 8 m, Ultrazvukový odpuzovač kun, psům, liškám, ptákům, solární odpuzovač zvířat, odpuzovač kun

#ad
TFORT #ad - Efektivní pro většinu zvířat, kuny a lišky atd. Pokud jej umístíte venku, že je solární panel vystaven přímému slunečnímu záření, ujistěte se, aby se maximalizovala účinnost nabíjení. Pokud hodně prší, solární odpuzovač podporuje také nabíjení přes USB. Snadná instalace a použití s otvory pro zavěšení na zadní straně a montážním držákem na spodní straně jej můžete propíchnout do země nebo volně zavěsit na stěny.

Z režimu 1 na režim 3 a blikání LED. Protože tento ultrazvukový odpuzovač zvířat potřebuje během používání sluneční energii, abyste zabránili snížení energetické účinnosti. V případě problémů nás můžete kdykoli kontaktovat. Pomocí levého knoflíku nastavení citlivosti můžete podle potřeby nastavit citlivost přístroje. Kromě toho je neškodný pro člověka, která ultrazvukem děsí zvířata, životní prostředí a domácí zvířata, chraňte svůj domov bezpečným a ekologickým způsobem. Repelent se automaticky aktivuje a vysílá ultrazvuk, psi, krysy, mývalové, veverky, králíci, jako jsou kočky, když se zvířata dostanou do své detekční oblasti.

Inteligentní a automaticky aktivovaný pir integrovaný pir senzor rozpozná přítomnost v přední části v okruhu 110° až 8 metrů. Vyvinuto pro trvalé používání certifikováno s vodotěsnou třídou ochrany ip44 a vylepšeno strukturálním vodotěsným ošetřením, okapů a jiných překážek, instalujte jej prosím na zem bez stromů, tento odpuzovač zvířat bez problémů odolává dešti, sněhu nebo větru. Efektivní obrana zvířat tfort odpuzovač koček je vybaven silným ultrazvukovým reproduktorem a led kapesní svítilnou, čímž se necítí dobře.
ZnačkaTFORT #ad
VýrobceTFORT #ad
Výška3.54
Délka4.33
Hmotnost0.55
Šířka1.57
Číslo díluDWQGQ-2023-FBM
ModelkaAR33-2023

4. Gardigo

#ad

GARDIGO® 2dílná sada obranných pásů proti kunám pro svodové roury I průměr 100 mm až Ø 120 mm I odpuzovač kun z galvanizované oceli pro dům, okap a strom I odpuzovač kun

#ad
Gardigo #ad - Ochrana proti kunám zvíře nezraní, ale slouží pouze k tomu, aby bylo možné vyhnat kuny. Pás proti kunám se skládá pomocí zásuvného systému, je modulárně. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně.

Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu. Drátěné špízy blokují cestu zvířat. Náš obranný pás proti kunám je chráněn galvanizací, odolný proti nárazům, tření a proměnlivým povětrnostním vlivům, takže můžete chránit vaši střechu a podkroví po delší dobu. Protikunový pás zabraňuje, aby se kuny, kočky a mývalové dostali přes svodové roury, stromy a okapy na střechu nebo do podkroví. Ochranné kryty na drátěných špízech zajišťují extra ochranu, zatímco krátké a dlouhé drátěné špízy ztěžují lezení.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad
Hmotnost1.35
Číslo dílu62364FBA

5. HONGXIAN

#ad

Hunde, Marder, katzenabwehr Solarbetrieb und Blitz gegen Katzen, Katzenschreck Hundeschreck Marderschreck,Bewegungsmelder,Wetterfest IP66, Tierabwehr

#ad
HONGXIAN #ad - Der infrarot-sensor hat einen Winkel von 120° links und einen Winkel von 55°. Sicherheit und umweltschutzder solarbetriebene mausvertreiber verfügt über ein design mit zwei lautsprechern, sicher für Mensch und Tier. Wetterfest und dauerhaftendiese wasserdichte katzen vertreiben besteht aus robustem hartplastik abs, das Regen, etcbitte kontaktieren Sie uns, Terrassen, Terrassen, Bauernhöfe, Werften, Garagen, Teiche aber auch Dachböden, Schnee, Eis und Wind standhält und bei jedem Wetter eingesetzt werden kann.

Modus 1: low-ultraschall-lautsprecher arbeiten; modus 2: höhere Ultraschalllautsprecher arbeiten; Modus 3: Sprachalarm, Simulation des Geräusches von Tieren, die Angst haben; Modus 4: Starke LED blinkt; Modus. Ideal für den außenbereich wie Gärten, Einfahrten, wenn Sie Fragen zu unseren Katzenschreck Ultraschall Solar haben. Hinweis: es wird empfohlen, das Gerät zum ersten Mal zu verwenden, um eine volle Ladung zu erhalten. Wenn es erkennt, ertönt es automatisch die frequenz des Tons aus, dass sich das Tier in Bewegung im Erfassungsbereich befindet, blinkt die LED-Blendung und führt das Tier aus.

Fünf betriebsmodi durch drehen des knopfes "frequenz" im uhrzeigersinn können sie fünf verschiedene Betriebsmodi umschalten. Tragbares design, garten, große abdeckung der solar-ultraschall-katzenschreck ist einfach zu installieren und kann überall im Haus, Hof oder Camping im Freien installiert werden. Die solarabwehrmittel haben sehr hohe Geräuschemissionen, mit einer Schallabdeckung von bis zu 5000 Quadratmetern. Hinweis: der solarbetriebene ultraschall-abwehrmittel für katzen hat keine sofortige Wirkung, keine Chemikalien, es kann 10 bis 15 Tage dauern, um Tiere zu vertreiben: Umweltschutz, die Ultraschall- und LED-Leuchten verwenden, um einige aggressive Tiere abzuschrecken.
ZnačkaHONGXIAN #ad
Výrobcechengdudasunhaidianzishangw #ad
Číslo dílu1227babyb88-A04609

6. QWORK

#ad

QWORK Ochrana proti kunám spádová trubka, 50 cm dlouhý, lze řezat, odpuzovač kun, ušlechtilá ocel 304, střešní žlab a strom, pro dům

#ad
QWORK #ad - Inek: s páskem proti kunám zabráníte tomu, aby se kuny, kočky a mývalové dostaly přes svodové trubky, stromy a okapy na střechu nebo půdu.

Lze zastřihnout: nůžky do domácnosti, preventivní opatření: zamezte stehům při montáži, při řezání srovnejte trn dolů. Drátěné špízy blokují cestu zvířat. Rozmanité možnosti použití: lze na každou stěnu, omotat kolem každé trubky a stříhat nůžkami pro domácnost. Tato ocel nabízí maximální ochranu před korozí a korozí. Vlastnosti: výška je dostatečně vysoká, aby zvířata nebyla snadno projít, trny proti lezení jsou ostré, mezera mezi trny je úzká a zvířata nemohou propíchnout. Materiál: vysoce kvalitní ušlechtilá ocel 304.
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD6813
ModelkaWD6813

7. Love begans

#ad

Ptákům, psům, ultrazvukový odpuzovač kun na zahradu/dvůr, solární odpuzovač koček, krysám, Ultrazvukový odpuzovač kun, účinný proti kočkám, USB nabíjení, vodotěsný s LED světlem

#ad
Love begans #ad - Repelent se automaticky aktivuje a vysílá ultrazvuk, králíci, veverky, mývalové, psi, jako jsou kočky, krysy, když zvířata přijdou do své detekční oblasti. Přenosný a kompaktní design pro instalaci ve vašem domě, zahradě, dvoře nebo jinde. Efektivní pro většinu zvířat, kuny a lišky atd.

Upozornění: neponořujte do vody. Snadná obsluha: zvuk a blesk spolupracují vysokofrekvenční zvuk je pro člověka neslyšitelný nebo neslyšitelný. Vodotěsnost: ultrazvukový odpuzovač zvířat s vodotěsným designem ip44 umožňuje provoz v dešti. Efektivní obrana zvířat: ultrazvuk a bleskové světlo lze individuálně nastavit pro cílenou obranu zvířat na kočky, krysy, kuny, psy, myši atd. Lze jej používat v interiéru i exteriéru po celý rok, lze jej nechat stát při každém počasí a nemusíte si dělat starosti, že nebude fungovat v dešti.

Blesk zvyšuje účinnost odpuzovače zvířat v tmavém ultrazvukovém solárním odpuzovači koček, postaví se na slunnou plochu a pak se jednoduše zapne. Výkonný ultrazvuk: integrovaný pir senzor rozpozná přítomnost v přední části v okruhu 110° až 8 metrů. Solární a baterie: dodávané akumulátory jsou podporovány solárním panelem a umožňují bezdrátové použití. Přístroj lze nabíjet přes USB kabel.
ZnačkaLove begans #ad
VýrobceLove begans #ad
Výška3.43
Délka5.71
Šířka3.74

8. Homarden

#ad

Homarden Katzenabwehr für den Außenbereich – Katzenabwehrmatte 10er-Set 16 x 13 Zoll quadratisch – Katzenabwehr-Abschreckmatte mit 2,5 cm Kunststoffspitzen,Kratzschutz für Katzen, 4 m Reichweite

#ad
Homarden #ad - Humane lösung - unser haustierfreundlicher Kratzschutz gegen Katzen und Hundegrabschutz schadet Ihren pelzigen Freunden nicht und schützt Ihre Töpfe und Blumen. Ungiftig – die scat-matte ist aus hochwertigem pp hergestellt, unser Katzenabwehr- und Scat-Matte für Hunde ist hitzebeständig und hat ein atmungsaktives Muster, um Pflanzen sicher zu halten.

Langlebiges und flexibles material - unser leichtes Katzenabwehrmittel für den Außenbereich kann überall in Ihrem Garten oder Haus herumgewickelt und einfach zugeschnitten werden, um sich an jede Oberfläche anzupassen. Ideale flächenabdeckung – enthält 10 sätze scat-matte.

Jede katzenmatte ist 16" x 13" mit 1" Spikes, die alle zusammen 13 Fuß abdecken. Ideal für drinnen und draußen – unser katzen- oder hundeabwehrmittel kann um Stangen und Bäume gewickelt werden, um zu verhindern, um Ihre Möbel zu schützen Couchschutz, und kann überall in Ihrem Haus platziert werden, Gartenbetten, Arbeitsplatten, dass sie klettern, Auto.
ZnačkaHomarden #ad
VýrobceeDeals Warehouse INC #ad
Výška13
Délka16
Šířka1
Číslo díluScatMat10pc
ModelkaScatMat10pc

9. Gardigo

#ad

Plašič koček na zahradu | PIR detektor pohybu I dosah až 10 m I plašič ptáků, GARDIGO® Vodní paprsek odpuzovač zvířat I odpuzovač ptáků, plašič volavek, odpuzovač psů | vč. baterií, odpuzovač koček

#ad
Gardigo #ad - Detektor pohybu pir detekuje zvířata v rozmezí cca 100° x 60° a aktivuje proud vody. Náš plašič zvířat má dosah až 10, v závislosti na nastavení a tlaku vody. Náš odpuzovač zvířat působí jako ochrana volavek v jezírku a také jako odpuzovač koček venku, králíky nebo psy, aby chránil vaše záhony před kočkami, a.

Obrana zvířat slouží jako plašič psů, obrana holubů, ochrana koček a ochrana mývala. Dosah je nastavitelný pomocí regulátoru. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Díky dodávaným bateriím je obrana zvířat okamžitě připravena k použití.

Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu. Optimální pro odhánění ptáků, divokých zvířat a koček a na ochranu zahrad, psů, volavek, záhonů nebo rybníčků. Náš odpuzovač zvířat ve vodě udrží nežádoucí návštěvníky mimo vaši zahradu.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad
Výška25.98
Délka5.51
Hmotnost0.02
Šířka4.06
Číslo dílu60083_neu
Modelka1552959

10. OctBird

#ad

20 kabelových vázacích pásků pro mírovou obranu, 12 kusů ochranných proužků pro kočky zvířecí bariéra, odpuzovač koček, 20 x 15 cm ochranná rohož s hroty odpuzovač zvířat, plašič zvířat s 12 hřebíky

#ad
OctBird #ad - Je dobře odolný proti povětrnostním vlivům a vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Nastavitelná velikost každá mřížka proti zvířatům měří 20 × 15 cm, lze podle potřeby ustřihnout na požadovanou velikost. Použití: chraňte vaši zahradu, záhony, balkonové římsy.

Efektivní ochrana na zahradě ochrana proti kočkám, a zabraňuje ničení rostlin a zeleniny, zajíců, kun, hroty odpuzovač zvířat s velmi ostrými plastovými hroty, hlemýžďů nebo ptáků, zvířecí bariéra ideální pro odpuzování psů, koček, ale žádná velká zranění zvířat. Lze jej znovu použít a recyklovat. Rozsah dodávky balíček obsahuje 12 listů 20 x 15 cm kočičí kuny a psy plašič zvířat, které budou vaším zahradním pomocníkem, podložky s hroty, 12 hřebíků a 20 kabelových pásků, přírodní způsob odpuzování koček pro uchování zvířat.

Tyři rohy prýmek mají spojovací kroužek, a tím je možné spojit délku a šířku. Robustní materiál s dlouhou životností hroty pro kočky na zahradu z kvalitního pp materiálu jsou velmi pevné a mají dlouhou životnost. Snadné použití jednoduše položte proužky na požadované místo a v případě potřeby je zajistěte pomocí kolíků do země a kabelových pásků.
ZnačkaOctBird #ad
VýrobceOctBird #ad
Číslo díluZYKEU-031
ModelkaZYKEU-031