Top 10 Klimmzugstange Türrahmen – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

HOLD STRONG Fitness Hrazda pro stropní montáž, HS-K-D6, cvičení Pull Up a další, homologace studia, vč. e-knihy a montážního materiálu, černá, 6 protiskluzových rukojetí

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Maximální účinnost: Šest různých šířek úchopu pro komplexní trénink zad. Rozsah dodávky: e-kniha zdarma, upevňovací materiál, černá hrazda, montážní materiál vč. Vyvinuto a optimalizováno na základě anatomických znalostí.

Vysoká bezpečnost při tréninku: hrazda pro profesionální použití se studiovou certifikací podle EN 957; používá ji policie, hasiči, osobní trenéři, fyzioterapeuti, crossoví a fitness studia a další organizace. Hmoždinky Fischer DuoPower. Pičková kvalita a zpracování: velmi stabilní konstrukce z oceli s práškovým nástřikem a max. Umožňuje cvičení pro různé svalové partie latissimus dorsi, lichoběžník, deltoid, biceps.

Multifunkční zařízení: přesvědčivý celkový koncept obohacuje pravidelný trénink doma, jako jsou shyby, trénink smyček TRX, zvedání nohou, trénink gymnastických kruhů atd. Vysoce kvalitní hrazda je k dostání také v bílé nebo verzi z ušlechtilé oceli. Zatížitelnost 350 kg; vhodné pro trénink s přídavnými závažími; svářecí metoda TIG WIG, moderní design a logo z ušlechtilé oceli.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška14.57
Délka47.05
Hmotnost24.25
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-D6
ModelkaHS-K-D6

2. KASIROCK

#ad

KASIROCK Přístřešek na shyby se 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 60 x 8,5 x 4 cm standardní sada vč. 2 kulatých tyčí a montážního materiálu

#ad
KASIROCK #ad - Spora místa: velikost 60 x 8, šířka je využita a díky úzké konstrukci nezabírá mnoho místa a dá se snadno zakrývat, optimální pro montáž na každý rám dveří, 5 x 4 cm, rychle a jednoduše namontovat.

Rozsah dodávky: kassirock upínací lišta s 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 2 vhodné rukojeti tyčí, 2 kvalitní šrouby s vhodnými hmoždinkami. Vysoce kvalitní materiály: tréninková deska/upínací lišta z březového dřeva a rukojeti z bukového dřeva masivní dřevo = příjemný protiskluzový povrch, zatížitelný, voděodolný, bez deformací, Made in Germany.

Rozlišuje: perfektní pro vyvážený trénink – různé šířky umožňují úzké, široké a všechny shyby mezi nimi + modulární rozšíření s jinými rukojeťmi. Efektivní trénink: trénujte horní část zad v každém ročním období, díky mnoha možnostem použití vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály.
ZnačkaKASIROCK #ad
VýrobceKASIROCK #ad
Číslo díluPEG0003-PARENT

3. h2i

#ad

H2i Gymnastická tyč pro děti | hrazda z ušlechtilé oceli | do zahrady a dětského pokoje | hrazda pro venkovní i vnitřní použití | tyč na cvičení v zelené barvě | délka 125 cm

#ad
h2i #ad - Fitness: s touto hrazdou můžete cíleně posílit vaše paže, ramena a zádové svaly a zlepšit svou kondici – ideální pro velké i malé. Mnohostranně použitelný: tato tyč nabízí rozmanité možnosti tréninku, ať už pro shyby, cvičení zavěšení a stoupání nebo podběh.

Praktické rozměry: s celkovou délkou 90 cm a průměrem 33 mm nabízí tyč na cvičení z ušlechtilé oceli ideální úchop pro efektivní cvičení. Snadná montáž: díky dodávaným šroubům a krycím krytkám je montáž velmi snadná a vaše dítě může okamžitě začít cvičit. Vnitřní a venkovní prostory: s naší gymnastickou tyčí pro vnitřní i venkovní použití může vaše dítě trénovat v dětském pokoji nebo na zahradě – jednoduše ji namontovat mezi dva dřevěné trámy nebo do dveřního rámu.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Hmotnost6.39
Číslo dílu1 x trapez griffe gelb

4. DH FitLife

#ad

DH FitLife Hrazda na hrazdu, rám dveří bez šroubů | Pull up bar Doorway | dveřní hrazda pro silový trénink | k zavěšení zad | vč. posilovače smyček | pro dveře 70-92 cm

#ad
DH FitLife #ad - Okamžité použití bez montáže: fitness přístroj je připraven k použití bez šroubů a vrtání za pouhých 30 sekund: rozložit, zavěsit a začít! Po použití je tyč rychle sklopná a může být skladně uložena. Gumové háčky a krytky zabraňují poškození a stopám na dveřních rámech a stěnách.

Dvojitá ochrana díky ochranné tyči a oba dveřní háčky zaručují konstantní stabilitu pro každý trénink. Ergonomický design: pull-up bar s ohnutými rukojeťmi umožňuje stabilnější držení při různých tréninkových variantách, čímž se zabrání bolestem a zraněním zápěstí během tréninku. Multifunkční 3 v 1: ať už na dveřním rámu, základní svaly, na podlaze nebo v kombinaci s jinými sportovními potřebami – tréninkový přístroj je tvoje individuální posilovací stanice pro rozsáhlý trénink celého těla a mnohostranně použitelný.

V případě dotazů nebo problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Součástí dodávky jsou dva posilovače smyček. Pracujeme pouze se spolehlivými a kvalifikovanými týmy a trenéry a klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků. Protiskluzové pěnové rukojeti navíc zajišťují optimální komfort používání. Pomocí přístroje můžete posílit horní část těla, tělesnou koordinaci atd. Ideální pro váš Calisthenics Home Training.
ZnačkaDH FitLife #ad
VýrobceDH FitLife #ad
Hmotnost9.44
Číslo díluGDG01-A-2101

5. Gorilant

#ad

40 cm, Klimmzugstange, Gorletic Klimmzugstange, Wandbefestigung mit Leiste, Parallelstangen für Calisthenics oder Heimtraining

#ad
Gorilant #ad - Design: 3, 7 cm lange buche stange für besseren halt. Dominiert, sie lassen sich mit unserer titan-Steckdose einfach an der Wand befestigen und entkoppeln, so dass sie in Klimmzugstangen umgewandelt werden können.

Es verfügt über 2 parallele Höhen, 5 Arten von Klimmzügen und einen wandmontierten Bauchmuskelgriff. Pack dieses komplett-set ermöglicht es Ihnen, Ihren Oberkörper fast vollständig vielseitig zu trainieren. Das befestigungssystem ermöglicht es ihnen, sodass sie sie sowohl auf dem Boden als auch auf Klimmzugstange verwenden können, sie bequem an der Wand zu montieren und zu demontieren, ohne die Dekoration Ihres Hauses zu beeinträchtigen. Flexiones, sie sowohl bündig mit dem boden als auch in ihrem höchsten Teil von 40 cm zu verwenden, ihr Design ermöglicht es Ihnen, um eine Vielzahl von Tricks auszuführen.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka18.9
Šířka10.24

6. Sportstech

#ad

Sportstech Inovativní hrazda 4 v 1 pro montáž na stěnu | nově skladně sklopná | 3 multifunkční očka | 6 protiskluzových rukojetí | bezpečná a stabilní | Pull Up Bar na doma KS300/350 + eBook

#ad
Sportstech #ad - To nejlepší na tom: potřebné hmoždinky a šrouby jsou již u nich – ušetříte peníze. Masivní ocel a chytrá trojúhelníková struktura nabízejí dechberoucí stabilitu a dlouhou životnost. Obzvlášť dobré: dodávaná vrtací šablona pro velmi snadnou instalaci! Pohotovost: sotva fitness přístroj pro domácnost není tak mnohostranně použitelný jako hrazda ks350 multigriff.

Snadnost : hrazda ks350 se optimálně hodí nejen pro efektivní silový trénink paží, ramenních, břišních a zádových svalů. Začněte nyní a nechte si s jistotou hrát svaly. Současně můžete roztáhnout nejdůležitější skupiny svalů a posílit páteřní oblouk. Tak můžete moderní pull up bar zcela jednoduše složit, když jste dokončili svůj trénink. Současně profitujete z enormní stability. Díky tomu už nebudete dělat jen shyby, ale budete svůj trénink tak flexibilní a pestrý jako nikdy předtím.

Hrazda s nástěnnou montáží má mnoho výhod, především ks350 díky své geniální skládací funkci. Využijte pestrý trénink pro efektivní růst svalů – nyní i v budoucnosti. Proto má ks350 třívrstvou pěnovou rukojeť, která co nejlépe absorbuje pot a zajišťuje maximální kontrolu i při nejtvrdším tréninku – bez ohledu na to, v jaké pozici rukojeti. Zavěste svůj posilovací trenažér, boxovací pytel nebo dokonce gymnastický kroužek – díky integrovaným okům hračka.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška18.5
Délka38.19
Hmotnost21.56
Šířka8.86
Číslo díluSP_KS350
ModelkaSP_KS350

7. Bad Company

#ad

Bad Company Hrazda na stěnu, nosnost až 350 kg – hrazda na stěnu vč. návodu a upevňovacího materiálu – pro fitness doma nebo do posilovny – BCA-45

#ad
Bad Company #ad - Stabilní a zatížitelný masivní čtyřhranný ocelový stropní držák z ploché oceli 5 x 5 cm unese hmotnost až 350 kg. Betonové a kamenné stěny se nejlépe hodí k montáži.

K upevnění jsou součástí dodávky ocelové šrouby vč. Rozsáhlý trénink s hrazdou bad company pro montáž na stěnu lze současně efektivně a pohodlně trénovat svaly paží, ramen, břicha a zad. Efektivní rozmanitost ať už se jedná o nártu, se kterými úspěchy vidí jak začátečníci, tyč Pull Up se hodí pro celou řadu cvičení, hřebenovou nebo paralelní rukojeť, tak i profesionálové. Ochrana a komfort přední rukojeti jsou opatřeny strukturovaným kaučukem a chrání tak zápěstí a zároveň zajišťují pevné uchopení. Hmoždinek. Bezpečné držení pro maximální nosnost by se hrazda měla upevnit pouze na robustní stěny.
ZnačkaBad Company #ad
VýrobceBad Company #ad
Hmotnost10.58
Číslo díluBad Company
ModelkaBad Company

8. PULLUP & DIP

#ad

Hrazdy, PULLUP & DIP Poutka na břišní svaly, poutka na ramena pro trénink břicha, smyčky, břišní tréninková poutka na dveře hrazdu a gymnastickou tyč, 2dílná sada karabinových háčků jako Abstraps

#ad
PULLUP & DIP #ad - Ideální pro břišní cvičení jako zvedání nohou a zvedání kolen rovně a šikmo. To zajišťuje použití bez škrábanců a beze stop. Elegantního vaku na cvičení pro pohodlnou přepravu. Plná koncentrace pro trénink sippacku: Široká poutka na břišní svaly pohodlně podepřou vaše lokty a zvedají tlak z ramen a paží, takže můžete cíleně trénovat břišní svaly v balení šesti.

Vč. Lehký a snadno přenosný, ale přesto silně zatížitelný. Dvě kovové bezpečnostní karabiny a vysoce zatížitelné nylonové popruhy zajišťují maximální stabilitu a nosnost až 200 kg. Mnohostranně použitelné: břišní tréninková poutka se perfektně hodí pro všechny druhy hrazd, dveřního rámu, stropu, hrazdy nebo na tyče na příhradové tyče v Calisthenics Parks.

Tyři možnosti nastavení a snadná instalace: díky vysoce pevným nylonovým prodlužovacím poutkům a ocelové bezpečnostní karabině můžete poutka na ruku nastavit na 4 různé délky podle své velikosti. Super komfortní a extrémně zatížitelná: polstrovaná ramínka s měkkou podšívkou se velmi příjemně nosí. Instalace rychle a nekomplikovaně bez nářadí. Dné škrábance a poškození: díky nylonovým prodlužovacím poutkům se nemusí poutka na ruce přímo dotýkat ocelové karabiny na tyči.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobcePULLUP & DIP #ad
Výška0.79
Délka19.69
Šířka7.09
Číslo dílu00900
Modelka00900

9. NEOLYMP

#ad

NEOLYMP Hrazda dveřní rám – posiluje svaly horní části těla s pull-up – stabilní a bezpečný fitness přístroj pro domácí gymnastiku bez šroubů

#ad
NEOLYMP #ad - Stabilní ocelová konstrukce umožňuje zatížení až 130 kg. Použijte pull-up bar pro efektivní pull-ups, chin-up a jiná cvičení pro posílení svalstva horní části těla. Naše hrazda je ideálním doplňkem pro domácí posilovnu a umožňuje vám bezstarostné cvičení.

S výškou 20 cm překonává srovnatelné modely a umožňuje vám větší rozsah pohybu. Tak můžete ještě efektivněji trénovat záda, ramena a paže svalstvo. Naše hrazda na rám dveří je ideálním fitness přístrojem pro váš domácí tělocvik. Ať už se jedná o vytahování, chin-up nebo zvedání nohou, tato hrazda vám umožní efektivní a pestrý trénink. Montáž je možná jednoduchá a bez šroubů, takže můžete okamžitě začít trénovat. Dá se snadno odklopit a upevnit na každý standardní dveřní rám.

Jako malý start-up z berlína je naším cílem nabídnout vysoce kvalitní vybavení, se kterým můžete svůj trénink posunout na novou úroveň. S tímto vysoce kvalitním pull-up barem můžete efektivně pracovat na síle shybu a udržovat se optimálně fit. Objevte nyní mnohostranné možnosti našeho pull-up baru a trénujte efektivně a pohodlně. Naše hrazda pro dveřní rám je stabilní a bezpečná.
ZnačkaNEOLYMP #ad
Výška4.72
Délka39.37
Hmotnost2.65
Šířka0.01
Číslo díluPUB210

10. Kraxl-Board.com

#ad

Pull-Up Bar z přírodního dřeva pro montáž na stěnu, Kraxlboard® Snake hrabová hračka

#ad
Kraxl-Board.com #ad - Upevnění ► nad dveřní rám nebo volnou podpěru v bytě pro dostatek prostoru pro nohy. Tvar ► naše hrazda snake je vytvarována tak, že splňuje anatomické nároky lidí při tréninku.

Hmotnost výrobku: cca 2, 5 kg. Zatížení ► tréninkový přístroj lze zatížit maximálně 100 kg. Materiál ► závěsná deska se skládá z vícevrstvé bukové překližky. Povrch ► ručně broušený a v přírodním stavu pro zvláštní přilnavost při tréninku. Ka ► 1150 mm. Kvalita ► z jižního tyrolska, špičkové zpracování pro náročné profesionální použití. Rozsah dodávky ► závěsné zařízení a šrouby pro upevnění – bez hmoždinek a černého nástěnného držáku na videu.
ZnačkaKraxl-Board.com #ad
VýrobceIntern Element #ad
Výška6.69
Délka44.88
Hmotnost3.31
Šířka6.69