Top 10 Latex Glatze Theater – Paruky a příčesky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WIG ME UP

#ad

WIG ME UP, DH1132-P309 paruka pánská karneval Halloween Igor Rocky horor ustupující vlasová linka šedá bláznivý profesor polopleš

#ad
WIG ME UP #ad - Slo výrobku: dh1132-p309J158. Značka: wig mE UP. Paruka pro dospělé. Délka: cca 40 cm. Paruka na party s dlouhými, světle šedými vlasy, které byly ušity kolem umělé pleše / polopleše - na halloween jako Igor, který svého pána a mistra udržuje vtíravé návštěvníky z hradu nebo také jako profesor, který se úplně zbláznil. Kód barvy: P309.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo díluDH1132-P309(J158)

2. Boao

#ad

Paruka, kostým příslušenství 4 balení, make-up, Boao hladká čepička latexové hladké čepičky pro dospělé, malá velikost, hladká hlava, čepice

#ad
Boao #ad - Jemné a příjemné na nošení: tyto klobouky mají lehce gumové aroma a které vám nabízí dobrou zkušenost. Poté použijte kosmetiku, abyste dosáhli stejné barvy jako vaše pokožka.

Makeup příslušenství na kostýmy: tyto skleněné kryty můžete použít na Halloween, jsou také dobré rekvizity pro jevištní hry, filmy, všeobecné dekorace atd. Pokud víčko zakryje vaše uši, můžete je vystřihnout. Obdržíte: 4 kusy třpytivých paruk, veselé kostýmy pro děti a dospělé se čistí. Tipy: na okraj klobouku můžete nanést tekutý latex. Jsou elastické a pružné, snadno se nepraská. Dlouhá životnost a dobře sedí: tyto holé paruky jsou vyrobeny z elastického latexu a jsou elastické pro různé velikosti hlavy.
ZnačkaBoao #ad
VýrobceBoao #ad
Výška0.63
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluBoao-HI-0804

3. Boland

#ad

Boland 85986 – Paruka Clown s polohladkou

#ad
Boland #ad - Paruka má nahoře hladkou a po stranách červené, vlnité vlasy. Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě. Klikněte na název značky Boland pod názvem produktu. Perfektní pro karneval, tématické party nebo jiné akce. Jedná se o klaunovou mezeru Boland. Ideální pro dospělé.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška6.3
Délka9.06
Šířka1.57
Číslo dílu85986
Modelka85986
Záruka0 Jahre Garantie

4. NICENEEDED

#ad

Pružná síťovaná paruka, NICENEEDED 2 x make-up plech z latexu a 2 x čepičky na paruky z černého nylonu pro dospělé, dospělé, síťka na vlasy, příslušenství ke kostýmu, plešatá čepice pro teenagery

#ad
NICENEEDED #ad - Perfektní použití na maškarní party, dárky, karneval, Velikonoce, kostýmové party, Halloween, Vánoce, Silvestrovskou party, narozeninovou oslavu. Komfortní: tato plešatá čepice z přírodního ekologického latexu, elastická a pružná, odolná proti slzám; hladká a příjemná na nošení, vhodná pro různé velikosti hlavy.

Můžete se přestrojit s rodinou, dětmi a přáteli. Opláchněte pod tekoucí vodou a osušte pro opětovné použití. Snadné použití a odstranění: naše plešatosti se snadno odstraňují. Pokud čepice zakryje uši, můžete pro lepší střih okolo plešaté kůže.

Iroké využití: tato plešatá čepice může vytvořit realistický vzhled úplné plešatosti. Co obdržíte: balení obsahuje 2 opakovaně použitelné plešaté krytky z latexu; a 2 černé síťované paruky. Velká elasticita: díky vynikající elasticitě se naše síťka na vlasy s parukami hodí k různým velikostem hlavy a délkám vlasů.
ZnačkaNICENEEDED #ad
VýrobceNICENEEDED #ad
Délka25
Hmotnost0.15
Číslo díluBEAU-NN0001-H015-EU17

5. minkissy

#ad

Minkissy 2 kusy plešatý kryt, kostým, plešatá kůže, děti, silná latexová hlavice, čepice, velikost, vánoce, cosplay, lebka, paruka, čepice, klobouk pro dospělé, kůže

#ad
minkissy #ad - Jedna velikost padne většině. Vhodná velikost pro děti a dospělé a nízká hmotnost nejsou při nošení nepříjemné. Vhodné na party, rekvizity výkonu. S jemným zpracováním, velmi realistické, přesně jako skutečná plešatost. Perfektní pro halloween, výkon, cosplay akce, zábavné i trikové. Můžete jej snadno nosit. Vyrobeno z velkolepého materiálu, s dlouhou životností a ekologické.
Značkaminkissy #ad
VýrobceMinkissy #ad
Výška0.08
Délka11.42
Hmotnost0.11
Šířka7.09
Číslo dílu11013UX2173HCHGC
Modelka11013UX2173HCHGC

6. DASHUAIGE

#ad

1 Stück Latex Glatzkappe, Make-up, Kappe für Erwachsene, Kostümzubehör, Perückenkappe, Glatzenkopf

#ad
DASHUAIGE #ad - Lieferumfang: sie erhalten 1 stück perückenhut, genug, lustige Kostüme für Kinder und Erwachsene, um Ihre verschiedenen Make-up-Anforderungen zu erfüllen. Breite anwendungder glatzenhut kann in halloween und weihnachtskostümen verwendet werden.

Material: diese perückenkappen sind aus hochwertigem Silikon, leicht, langlebig und flexibel. Sie können alle kopfgrößen passen, sind nicht leicht zu verblassen und können Ihnen für eine lange Zeit dienen. Einfache handhabung: die mütze hat ein leicht gummiertes aroma. Es ist sehr geeignet für kinder und Erwachsene, und auch sehr geeignet als Geschenk für Make-up-Liebhaber.

Tragen sie flüssiges latex auf den rand des huts auf, kleben sie ihn dann auf die Haut, und verwenden Sie Kosmetika, um sie in der gleichen Farbe wie Ihre Haut zu machen, was Ihnen ein gutes Trageerlebnis bietet; es ist elastisch und dehnbar, nicht leicht abzureißen, perfekte Partykosmetik. Es ist auch eine gute Requisite für Bühnenspiele, Filme, allgemeine Dekorationen usw.
ZnačkaDASHUAIGE #ad
VýrobceDASHUAIGE #ad
Číslo díluDSG006

7. Boao

#ad

Boao 4 kusy plešatých čepic pro dospělé Halloween Latex Make-up Plešatá čepice velká velikost falešná plešnice paruka kostým příslušenství pro dospělé muže ženy

#ad
Boao #ad - Teplé tipy: tekutý latex můžete nanést na okraj klobouku a nalepit na kůži. Obdržíte: 4 kusy plešatých parukových čepic, veselé kostýmy pro děti a dospělé se uklízí.

Příslušenství ke kostýmům pro make up: tyto plešaté čepice můžete použít pro halloweenské kostýmy, filmy, jsou také dobrou rekvizitou pro jevištní hry, obecné dekorace atd. Dlouhá životnost a dobře sedí: tyto holé paruky jsou vyrobeny z elastického latexu a jsou elastické pro různé velikosti hlavy. Pokud krytka zakryje vaše uši, můžete je oříznout, pak se lépe hodí. Hebké a příjemné na nošení: tyto klobouky mají lehce gumové aroma, které vám nabízí dobrou zkušenost. Jsou elastické a pružné, nedá se snadno odtrhnout. Pak použijte kosmetiku, abyste dosáhli stejné barvy jako vaše kůže.
ZnačkaBoao #ad
Výška0.63
Délka3.94
Hmotnost0
Šířka3.94

8. Happyyami

#ad

Kostüm-Zubehör Größe L, Glatzenkopf, für Erwachsene, Perückenkappe, Make-up, Happyyami Glatzenperücke aus Latex

#ad
Happyyami #ad - Glatt und angenehm zu tragen: diese erwachsenen-Make-up hat ein leichtes gummiartiges Aroma, das Ihnen eine gute Erfahrung bietet; sie sind elastisch und dehnbar, nicht leicht abzureißen. Dann verwenden sie kosmetika, um sie in der gleichen Farbe wie Ihre Haut zu erhalten.

Make-up-kostüm-zubehör: sie können diese perückenkappe für Halloween-Kostüme verwenden, Filme, sie sind auch gute Requisiten für Theaterspiele, allgemeine Dekorationen und so weiter. Langlebig und gute passform: diese kostüm-katzenhaube ist aus gutem dehnbarem Latex, können Sie sie umschneiden, elastisch für verschiedene Kopfgrößen. Warme tipps: sie können flüssiges latex auf die make-up-Katzen auftragen und auf Ihre Haut kleben.

Sie kann auch sie attraktiv und modisch machen und Ihr Kostüm personalisieren und Ihren eigenen Look kreieren. Realistisches design: die neuheit glatzenhaube ist aus weichem latex; sie gibt Menschen ein lebendiges Gefühl und ist eine gute Requisite für Ihre Freunde. Wenn die kappe Ihre Ohren bedeckt, dann passt sie besser.
ZnačkaHappyyami #ad
VýrobceHappyyami #ad
Výška0.04
Délka10.24
Šířka8.27
Číslo díluN7BFU207833TTD110SR
ModelkaN7BFU207833TTD110SR

9. Larfraecy

#ad

Halloween, latex, silná plešatá hlava, latexová, plešatá paruka čepice, pro dospělé, plešatá paruka kostým, Plešatá latexová plešatá paruka, holá hlavice, paruka sada, béžová kostýmová příslušenství

#ad
Larfraecy #ad - Elastická a pružná, takže máte ideální pocit při nošení. Sooth and comfort wear experience: kosmetická čepice z latexu je živá a hladká, nesedí se snadno a neshrnuje, takže se dobře nosí.

Perfektní design: perfektní velikost pro většinu tvarů a délek vlasů, vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Materiál: latex; měkký a flexibilní materiál zabraňuje tahání za vlasy a poškození pokožky hlavy; při používání je pohodlný a není těsný. Trvanlivá a sedí: plešatá paruka je z elastického latexu s pružností, vhodná pro všechny velikosti hlav; pokud paruka pokrývá vaše uši, můžete ji pro lepší střih střihu. Doplněk na výrobu make-upu: můžete maskovat plešatou paruku na Halloween, je to také dobrá rekvizita pro divadelní hry, filmy, všeobecné dekorace a tak dále.
ZnačkaLarfraecy #ad
VýrobceLarfraecy #ad
Číslo díluFirst204205
ModelkaFirst204205

10. generic

#ad

Halloween, party, Realistická plešatost, realistická plešatá make-up | Cosplay rekvizity klobouk na Vánoce, jednotná velikost, kostým, příslušenství ke kostýmu pro dospělé

#ad
generic #ad - Vybraný materiál plešatka pro dospělé z kvalitního materiálu Lactopren je měkká, elastická, spolehlivá, má dlouhou životnost a lze ji používat dlouho. Nošení této realistické plešatosti zanechává úchvatný a trvalý dojem.

Má dobrou elasticitu, nepadá snadno a dobře chrání vlasy. Dobře se mísí s tónem pleti se simulačním designem lze barvu pleše dobře míchat s tónem pleti, abyste dosáhli realistického efektu oblékání, který není snadné si všimnout. Iroké spektrum použití realistická čepice s plešatou hlavou se hodí pro dekorace a rekvizity na halloweenské party, Vánoce, maškarní akce, karnevaly, TV cosplay atd.

Ochrana vlasů kostým plešatý je vhodný jak pro muže, příjemně se nosí, tak pro ženy. Můžete jej darovat jako dárek na Halloween přátelům nebo milovníkům cosplay. Halloween dárky plešatý halloween má jedinečný tvar.
Značkageneric #ad
Výrobcegeneric #ad
Číslo díluONBA4OOEA9L42LUP4P
Modelka1