Top 10 LED Hintergrundbeleuchtung für TV 65 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, DIY tvarování, neonový světelný pásek pro, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant.

Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí led pásku, které reagují v reálném čase. Trávíte s nimi fantastický čas. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.

Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení

#ad
ETRLNXY #ad - Usb napájení, široce rozšířená, domácí kino, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, počítačem, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti zkratu, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.

Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, běžet podle rychlosti efektu, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", synchronizace hudby a nastavení časovače, můžete použít 213 režimů sledování Dreamcolor, jasu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Powerbankou, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, psací stůl, jako je ložnice, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

3. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Generace. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj.

Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m.

Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

4. Govee

#ad

Ovládání přes aplikaci, na doma, ovládání segmentů, na televizi, RGBIC LED pásek 5 m, 5 m, LED pásek Govee, do ložnice, změna barvy, na party, synchronizace hudby, 64 režimů scény, jako kuchyňská dekorace

#ad
Govee #ad - Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.

Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, ovládání aplikací, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou

#ad
Govee #ad - Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ.

Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, dovolené a životu.

Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. Govee

#ad

Govee RGBIC LED Lightbar, 3 možnosti umístění, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, stmívatelná bílá pro TV a PC

#ad
Govee #ad - Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV.

Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview.

Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

7. Govee

#ad

PC, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, dekorace, LED podsvícení TV, USB provoz, synchronizace s hudbou, pro TV, Govee RGBIC LED pásek, party

#ad
Govee #ad - Ráno, film, romantické, západ slunce, blikání, chodit s někým, světlo svíček atd. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.

Flexibilní ovládání: všechna nastavení, např. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií.

Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, např. Přizpůsobení jasu, změna barvy, nastavení časovače, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

8. Philips Hue

#ad

Philips Hue Gradient Ambiance LED Lightstrip 2 m základna, 929002994901, bílá

#ad
Philips Hue #ad - Generace, echo Plus a Echo Show 2. Integrované ovládání leD Bluetooth přes aplikaci pomocí aplikace nebo jazyka. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs barevného světla pro každou místnost ve vašem domě. Hue bridge je nutný. Včetně 1 x 2m lightstrip, 1 x síťového kabelu, 1 síťového zdroje, 1 x připojovací krabice. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace. Gradient lightstrip září ve více barvách současně.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.3
Délka0.59
Hmotnost0.93
Šířka78.74
Číslo dílu929002994901
Modelka929002994901
Záruka2 roky výrobce.

9. Nexlux

#ad

Schnelle Installation, DIY-Farben, einfache App-Steuerung für große TV-/Monitor-Hintergrundbeleuchtung, LED-Leuchten für Fernseher, TV-LED für Gaming-Lichter, 4,5 m

#ad
Nexlux #ad - Usb-betriebene lichtleiste kann einfach hinter dem Fernseher installiert werden. Problemlose app: nach dem herunterladen der app schalten sie bluetooth ein und die App wird automatisch mit Ihrem Handy verbinden, dann werden Sie die TV-Hintergrundbeleuchtung von überall ohne Entfernungsbegrenzung steuern.

Usb-betrieben: nexlux tv-hintergrundbeleuchtung ohne eckkabel ist geeignet für 152, 4–190, 5 cm große Fernseher, die Ermüdung der Augen reduzieren und Ihnen ein lebendiges und immersives Fernsehen ermöglichen. Tanz zu musik: mit einem hochempfindlichen mikrofon synchronisiert sich die lichtleiste mit Musik und Ton. Timer-funktion auf der app "LotusLanternX" spart Ihre Zeit, die Lichtleiste ein- und auszuschalten. Der mini-empfänger kann gut hinter Ihrem Fernseher versteckt werden. Vielseitig einsetzbar: nexlux usb-led-lichtstreifen können auch an jedem ort verwendet werden.

Ein tolles geschenk für Ihre Familie und Freunde. Bringt ihnen ein extrem dynamisches und immersives Fernsehen / Spielerlebnis. Sicher zu bedienen: 4, um jede seite ihres fernsehers zu beleuchten. Schnallen-clips sorgen dafür, 7 m lange tv-hintergrundbeleuchtung ist lang genug, dass der LED-Streifen besser an Ihrem TV-Streifen befestigt werden kann und besser an Ihrem Fernseher befestigt wird. Kann von allen geräten mit 5-v-usb-anschluss betrieben werden, Desktop, Laptop, wie Ihrem Computer, Auto-Ladegerät oder iPhone/Android-Wandladegerät.
ZnačkaNexlux #ad
VýrobceNexlux #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluYPL0089

10. AXMOTUT

#ad

CRI90 für Zuhause Partei deko, COB LED Streifen Natürliches Weiß 4000K, LED Lichtband 24V 320LEDs/M, DIY Dekoration, Dimmbar Led Streifen 5m mit RF Fernbedienung und Netzteil, AXMOTUT LED Strip 5m

#ad
AXMOTUT #ad - Das cob led streifen design sorgt für ein kontinuierliches Licht ohne sichtbare Stellen. Vielseitig und einfach zu installieren cob led streifen ist zuschneidbar und einfach zu installieren. Flexibles und vielseitiges design der cob led streifen ist flexibel und dünn, mit einer Breite von 8 mm, kann sich leicht an Kurven und unebenen Oberflächen anpassen und bietet Ihnen endlose Möglichkeiten zur Dekoration und personalisierter Beleuchtung.

Hohe helligkeit cob led streifen: dieses set enthält einen 5 meter cob led streifen, netzteil und fernbedienung. Sicherheit garantiert der 24v cob led streifen ist sicher zu bedienen, keine schädlichen Emissionen und geringer Stromverbrauch. Mit 1600 led chips bietet es ein natürliches, natürliches Weiß 4000 K, helleres und gleichmäßigeres Licht als herkömmliche LED Streifen.

4000k cob led streifen ist dimmbar, die Helligkeit einzustellen und verschiedene Modi auszuwählen. Das kompakte gehäuse und die praktische Verkabelung machen die Bedienung einfach und intuitiv, so dass Sie die gewünschte Helligkeit einstellen können. Dank des leistungsstarken 3m klebers kann es in verschiedenen dekorativen Beleuchtungsszenen wie Küche, Schrank, Schlafzimmer und Treppen verwendet werden. Weiches licht schützt Ihre Augen. Einstellbar per fernbedienung der rf controller ermöglicht es ihnen, mit einem bequemen tasten Touch.
ZnačkaAXMOTUT #ad
VýrobceAXMOTUT #ad
Hmotnost0.63
Číslo díluAM-COB-4
ModelkaAM-DD-5M-4000K