Top 10 Magnetische Folie Selbstklebend – Křídové tabule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KaRoFoilFIX

#ad

KaRoFoilFIX Blackboard Samolepicí magnetická tabulová fólie v různých velikostech | barva: černá | vč. křídové tabule | samolepicí fólie L Memoboard 100 x 50 cm

#ad
KaRoFoilFIX #ad - Bez pvc a jiných změkčovadel. Vítěz testu 2019 - karofoilFIX - Made in Germany. Perfektní pro malé poznámky, jako jsou nákupní lístky, malé vzkazy atd. Samolepicí a magnetické.
ZnačkaKaRoFoilFIX #ad
VýrobceKaRo Products GmbH #ad
Číslo díluTafelfolie_E&R

2. Venilia

#ad

Blackboard, samolepicí, 45 cm x 1,5 m, fólie na křídové tabule, bez kříd, 53184, fólie na psací tabule, multifunkční tabulová fólie, Venilia Tabulová fólie černá, 150 µm tloušťka: 0,15 mm

#ad
Venilia #ad - Popisovat křídou. Samolepicí tabulová fólie v černé barvě. Fólie bez ftalátů. Jednoduchá a rychlá instalace bez nářadí.
ZnačkaVenilia #ad
VýrobceWindhager #ad
Výška1.46
Délka17.72
Šířka1.46
Číslo dílu53184
Modelka53184

3. Ukaeno

#ad

60 x 120 cm, 6 kříd bez prachu a 4 magnetů, vč. magnetické fólie, Magnetická samolepicí tabulová fólie

#ad
Ukaeno #ad - Volný střih: ustřihněte různé velikosti podle svých potřeb, vytvořte si záložky, kancelář, štítky a nalepte je na sklenice, schodiště a stěny. Vyhněte se vzniku bublin: při připevňování tabulové fólie fólii rovnoměrně vyhlaďte od středu k okraji.

Ekologická křída rozpustná ve vodě se dá snadno otřít vlhkým hadříkem. Na pomoc můžete použít stěrku nebo pravítko, abyste efektivně zabránili vzniku vzduchových bublin. Trvalé lepidlo: zadní strana tabulové fólie je potažena super lepidlem, bezprašný a mastný povrch, stěny, skříně, jako jsou dveře, které během několika sekund naneste na každý hladký, sklo a kov.

Je ideální volbou pro dětský pokoj, restaurace a obchody. Balení obsahuje: 1× magnetickou fólii 60 × 120 cm, magnety × 4, křídy × 6. Mnohostranně použitelná: jedná se o všestranně použitelnou samolepicí tabulovou fólii, jednak na ni lze psát křídou/popisovačem, malovat a jednak použít jako magnetickou fólii.
ZnačkaUkaeno #ad
VýrobceUkaeno #ad
Číslo díluENeu022hbtset60x120a

4. KaRoFoilFIX

#ad

70 × 60 cm, tabule pro děti – nástěnná tabule – samolepicí & magnetická vč. křídové tužky béžová, magnetická tabule bez škodlivých látek, bez obsahu PVC, 13 barev

#ad
KaRoFoilFIX #ad - Neobsahuje žádné škodlivé látky – ideální také pro děti. Vč. Magnetická – samolepicí popisovatelná tabule s odolným povrchem značková kvalita KaRoFoilFix – Made in Germany.

Samolepicí a magentická – bez pvc a 100% recyklovatelná – vysoká odolnost a extrémně dlouhá životnost. Lze popisovat křídou a křídou - čistit suché a vlhké čištění – povrch lze jednoduše otřít a znovu použít. Značkový výrobek karofoilfix – fólie z německa. Bez pvc a 100% recyklovatelný_ bez změkčovadel žádná čínská fólie. 10 magnetů a křídové tužky – odpovídá evropské směrnici RoHS a je v souladu s REACH. Fólie s obsahem železa je flexibilním důvodem pro magnety.
ZnačkaKaRoFoilFIX #ad
VýrobceTafelfolien-Shop #ad
Číslo díluAlle Farben_Magnetfolie

5. OfficeTree

#ad

OfficeTree Samolepicí černá tabulová fólie – 300 × 43 cm – křídová fólie samolepicí – samolepicí tabulová fólie černá matná jako tabule na zeď nebo křídové tabule

#ad
OfficeTree #ad - Mnohostranná – křídová fólie jako tabule k nalepení do restaurací, jídelních lístků, dětského pokoje, kuchyně nebo jako DIY nálepka na tabuli.

Matt – officetree samolepicí tabulová fólie černá matná pro kresby křídou, tabulovou křídou a křídovým popisovačem. Robustní – odolný vinylová fólie blackboard jako lepicí fólie, omyvatelná za sucha nebo vlhkým hadříkem, odolná proti roztržení. Snadná – tabulová fólie lze zastřihnout díky mřížce, drží na všech hladkých površích, snadné připevnění a odstranění beze zbytků. Kreativní – křídová tabule samolepicí pro poznámky, nákupní seznamy, menu, umělecká díla nebo DIY nápady.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška0.08
Délka118.11
Hmotnost0.6
Šířka16.93
Číslo dílu62
Modelka14445891

6. Calaisco

#ad

Samolepicí tabulová fólie 200 x 45 cm | křídová tabule | 5 kusů barevných kříd zdarma

#ad
Calaisco #ad - S liniemi řezu na zadní straně, abyste mohli fólii umístit v libovolné velikosti. Zdarma k tomu – 5 kusů barevné křídy. Samolepicí tabulová fólie. Křídová tabule je samolepicí a lze ji umístit na téměř jakýkoliv materiál. 100% záruka spokojenosti vrácení peněz.
ZnačkaCalaisco #ad
VýrobceCalaisco #ad
Výška0.02
Délka78.74
Šířka17.72
Číslo díluCTF-02
ModelkaCTF-02

7. Lifetree

#ad

Dětská nástěnná tabule, křídová tabule, černá: omyvatelná, kancelář, dětský pokoj, Lifetree Samolepicí tabulová fólie, 45 × 200 cm, multifunkční fólie s 5 křídami

#ad
Lifetree #ad - Lifetree stolní fólie – snadná instalace – samoopalovací fólie, dveře, ideální pro hladké povrchy: na stěny, skříně, v každé místnosti a samozřejmě také na skleněné povrchy. Jídelní fólie lifetree stůl a moderní – s 5 křídami můžete rychle a jednoduše zanechat krátké informace a detaily na křídové tabuli.

Tabulová fólie lifetree multifunkční tato tabule má širokou škálu možností použití. Lifetree stolní fólie – opakovaně použitelná – křídová tabule se dá snadno čistit čistou vodou a hadříkem a následně znovu popsat. Lze ji použít jako graffiti tabuli pro děti, záznam témat inspirace a schůzky při práci, jako tabuli pro žáky, stejně jako rodinná etiketa a seznam úkolů.

Velikost: 44, 5 × 200 cm. Lifetree stolní fólie - profesionální poradenství pro zákazníky - trpělivost a profesionální zákaznický servis v němčině, máme popis produktu Nejprve jsme nahráli produktovou příručku v obrazovém formátu. Poradíme vám e-mailem do 24 hodin nejúčinněji v případě problémů, jako jsou puchýře nebo mírné spadnutí nebo jakékoli jiné problémy s kvalitou.
ZnačkaLifetree #ad
VýrobceLifetree #ad
Výška1.57
Délka17.64
Hmotnost0.44
Šířka1.57
Číslo dílu080400012-he
ModelkaEXPSFD011773

8. Idena

#ad

Pro kreativní umělecká díla, povrch v černé barvě, velikost cca 45 × 200 cm, včetně 4 kříd, Idena 260025 – samolepicí tabulová fólie

#ad
Idena #ad - Ideální pro volný průběh fantazie při malování, psaní a kreslení. Lze individuálně přistřihnout, umělecká díla lze jednoduše odstranit houbou. Stěny pokojů nebo rám postele. Včetně 4 barevných tabulových kříd: vždy 1 × bílá, modrá, žlutá a červená. Samolepicí, vhodné pro hladké plochy jako např. 1 role černé tabulové fólie o velikosti cca 45 cm x 2 m.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIden #ad
Výška1.38
Délka17.91
Šířka1.38
Číslo dílu1
Modelka260025

9. KaRoFoilFIX

#ad

Magnetická tabulová fólie barva: černá | 40 velikostí | poměr cena-výkon top popisovatelný, magnetická | magnetická fólie na křídu 50 x 30 cm, omyvatelný

#ad
KaRoFoilFIX #ad - Fólie je jednostranně samolepicí a drží na různých površích. Lze popsat křídou nebo křídami – suché a vlhké čištění – povrch lze jednoduše otírat a znovu použít.

Neobsahuje žádné škodlivé látky – ideální také pro děti. Fólie obsahující železo je flexibilní základnou pro magnety. Magnetická – samolepicí popisovatelná tabulová fólie s odolným povrchem, značková kvalita KaRoFoilFix – vyrobeno v Německu. 100% záruka spokojenosti – pokud byste přesto nebyli 100% spokojeni, vrátíme Vám kupní cenu v plné výši. Samolepicí a magentický – bez pvc a 100% recyklovatelný – zaručeně žádné popisy na železo – vysoká odolnost a extrémně dlouhá životnost.
ZnačkaKaRoFoilFIX #ad
VýrobceKaRo Products GmbH #ad
Výška0.24
Délka19.69
Šířka11.81
Číslo díluKreidtafel_blackKaRoFoilFix
ZárukaŽádné

10. UIEEGPG

#ad

Kreslení a tvoření jako lepicí fólie, s kartáčem na Chalkboard 78 × 40, fólie pro domácnost a kancelář pro psaní, nábytková a nástěnná fólie, UIEEGPG Magnetická samolepicí tabulová fólie

#ad
UIEEGPG #ad - Je ideální volbou pro kancelářské budovy, kavárny, obchody a dětské pokoje. Lze jej použít také jako tabuli na psaní v kuchyni pro vytvoření uvolněné atmosféry. Dlouhotrvající lepidlozadní strana nálepky na stěnu je potažena super lepidlem, kuchyně. ReusableČerný film na chalkboard lze psát a kreslit křídou a popisovači.

Avoid bubblespři vkládání nálepek na tabuli se doporučuje používat podobné nástroje jako pravítko. Multifunkční ustřihněte různé velikosti podle svých potřeb, štítky a nalepte je na sklenice, restaurace, vytvořte si záložky, schodiště a stěny. Vytvořte si tapetu podle vlastních představ. Pokud stěna není vhodná k nalepení, můžete ji přibít na stěnu neoznačujícími hřebíky. Pak použijte dodaný houbičkový štětec na setření můžete použít také vlhčené ubrousky, naše nálepky na tabuli jsou voděodolné. Vložte okraj nálepky, abyste nálepku pomalu seškrábali.

Upozorňujeme, tapety, jako jsou dveře, které lze nalepit na jakýkoli hladký povrch bez prachu a mastnoty, psací stoly, stěny, že z důvodu manuálního měření může dojít k odchylce velikosti 1 – 3 cm. Velmi vhodné pro malé poznámky, malá setkání a mnoho dalších účelů. 78 cm × 40 cm nálepka s magnety magnetická nálepka na tabuli můžete použít magnety, abyste na tabuli připevnili fotografie a materiály dva malé magnety jsou součástí dodávky, lze ji jednoduše a rychle nůžkami rozřezat do požadovaného tvaru.
ZnačkaUIEEGPG #ad
VýrobceUIEEGPG #ad
Výška0
Délka30.71
Šířka15.75
Číslo díluHB-78
ModelkaHB-78