Top 10 Nostalgic Art Schild – Cedulky na dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nostalgic-Art

#ad

20 x 30 cm, vintage design, Nostalgic-Art Retro plechová cedule, z kovu, Kellogg's Quick K Menu – nápad na dárek do kuchyně

#ad
Nostalgic-Art #ad - Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A4 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. DÁrek kellogg: do kuchyně, velmi kvalitní a barevný potisk v kvalitě 1A. Oficiální licenční partner: licencovaný originální produkt, "Designed in Berlin". We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0
Šířka11.81
Číslo dílu22168
Modelka22168

2. Nostalgic-Art

#ad

30 x 40 cm, Kawasaki – Parking Only Green – nápad na dárek pro cyklisty, z kovu, vintage design, Nostalgic-Art Retro plechová cedule

#ad
Nostalgic-Art #ad - Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. Oficiální licenční partner: licencovaný originální produkt, "Designed in Berlin".

Kawasaki dÁrek: pro řidiče kawasaki a motocyklů, velmi kvalitní a barevný tisk v kvalitě 1A. Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A3 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu. We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka11.81
Hmotnost0.95
Šířka15.75
Číslo dílu23331
Modelka23331

3. Nostalgic-Art

#ad

20 x 30 cm, vintage designová dekorace, Nostalgic-Art 22272 Retro plechová cedule tlapky – psí blázen – nápad na dárek pro majitele psů, z kovu

#ad
Nostalgic-Art #ad - Dárek pro psy: pro milovníky psů, obzvlášť kvalitní a pestrý potisk zajišťuje kvalitu 1A. We love retro: kvalitní vintage plechová cedule jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo chodby. Mimořádně praktický: kovová cedule s předvrtanými otvory pro snadné upevnění pomocí hřebíků na stěnu. Skvělý poutač pozornosti a skvělý dárek: krásná alternativa k běžným plakátům, pro skvělou domácí retro atmosféru. Vyrobeno v německu: vysoká kvalita, vyrobeno v Německu z extra silného ocelového plechu.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22272
Modelka22272

4. Nostalgic-Art

#ad

30 x 40 cm, Nostalgic-Art 23315 Retro plechová cedule Opel – garáž – nápad na dárek pro auto příslušenství fanoušky, z kovu, vintage design k dekoraci

#ad
Nostalgic-Art #ad - Mimořádně praktický: kovová cedule s předvrtanými otvory pro snadné připevnění hřebíky na stěnu. Oficiální licenční paraván pro zamilované: licencovaný originální produkt "Designed in Berlín. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní, z extra silného ocelového plechu, vyrobeno v Německu. Dárek pro opel : pro milovníky automobilů, mimořádně kvalitní a barevný tisk v kvalitě 1A. Co love retro: vysoce kvalitní vintage plechová cedule jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo do vlastní bary.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka11.81
Hmotnost0.95
Šířka15.75
Číslo dílu23315
Modelka23315

5. Nostalgic-Art

#ad

Vintage design s textem, Nostalgic-Art Retro závěsná cedule, z kovu, 10 x 20 cm, Welcome Guests Cat – nápad na dárek pro majitele koček

#ad
Nostalgic-Art #ad - Jako dveřní štítek, navíc čtyři předvrtané otvory pro upevnění na stěnu. Skvělý dárek a skvělý dárek: krásná alternativa k plakátům z papíru, pro skvělou retro atmosféru doma, "Designed in Berlín".

DÁrek koČky: pro kočičí maminku a tatínka, obzvláště kvalitní a barevný potisk v kvalitě 1A. Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu 10 x 20 cm s vyraženým motivem včetně barevně sladěné šňůry pro snadné zavěšení, např. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu ze silného ocelového plechu jako skvělá dekorace na dveře nebo do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka3.94
Šířka7.87
Číslo dílu28027
Modelka28027

6. Nostalgic-Art

#ad

Mercedes-Benz – Parking Only – nápad na dárek pro fanoušky Mercedes-Benz příslušenství, vintage design, z kovu, Nostalgic-Art Retro plechová cedule, 20 x 30 cm

#ad
Nostalgic-Art #ad - Oficiální licenční partner: licencovaný originální produkt, "Designed in Berlin". Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A4 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu.

We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. Mercedes-benz dÁrek: pro řidiče mercedes-Benz obzvlášť kvalitní a barevný tisk v kvalitě 1A.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22276
Modelka22276

7. Nostalgic-Art

#ad

VW Bulli – Beach – Volkswagen Bus nápad na dárek, 20 x 30 cm, Nostalgic-Art Retro plechová cedule, vintage design, z kovu

#ad
Nostalgic-Art #ad - DÁrek bulli: pro milovníky volkswagen bulli a VW autobusu, obzvlášť kvalitní a barevný tisk v kvalitě 1A. Oficiální licenční partner: licencovaný originální produkt, "Designed in Berlin".

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A4 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu. We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Šířka11.81
Číslo dílu22277
Modelka22277

8. Nostalgic-Art

#ad

Vintage Design mit Spruch, Nostalgic-Art Retro Blechschild, 20 x 30 cm, Wer Bier trinkt hilft der Landwirtschaft – Geschenk-Idee für Bier-Fans, aus Metall

#ad
Nostalgic-Art #ad - Made in germany: hochqualitative Verarbeitung, in Deutschland gefertigt. Cooler hingucker und tolles geschenk: schöne Alternative zu Postern aus Papier, für tollen Retro Flair zu Hause, "Designed in Berlin".

Bier geschenk: für bier-liebhaber, besonders hochwertiger und farbenfroher Druck in 1A Qualität. We love retro: blechschild im nostalgischen Design aus extra starkem Stahlblech als tolle Dekoration für die Küche, im Wohnzimmer oder in der eigenen Bar. Praktisch und farbenfroh: robustes metall-schild im Format DIN A4 mit plastischer Wölbung, Motivprägung und vorgebohrten Löchern zur kinderleichten Anbringung mit Nägeln an der Wand.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22198
Modelka22198

9. Nostalgic-Art

#ad

Vintage design, 20 x 30 cm, mléčný koktejl – nápad na dárek pro fanoušky večeře, z kovu, Nostalgic-Art Retro plechová cedule

#ad
Nostalgic-Art #ad - Skvělý dárek a skvělý dárek: krásná alternativa k plakátům z papíru, pro skvělou retro atmosféru doma, "Designed in Berlín".

We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru. DÁrek na vŮČek: do kuchyně, velmi kvalitní a barevný potisk v kvalitě 1A. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A4 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNOYP7 #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22255
Modelka22255

10. Nostalgic-Art

#ad

20 x 30 cm, Nostalgic-Art Retro plechová cedule, z kovu, vintage design, Vespa – Parking Only – nápad na dárek pro fanoušky skútrů

#ad
Nostalgic-Art #ad - Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní zpracování, vyrobeno v Německu. We love retro: plechová cedule v nostalgickém designu z extra silného ocelového plechu jako skvělá dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo vlastního baru.

Praktický a veselý barvami: robustní kovový štítek ve formátu din A4 s plastickým vyklenutím, vyražením motivu a předvrtanými otvory pro velmi snadné upevnění hřebíky na stěnu. Oficiální licenční partner: licencovaný originální produkt, "Designed in Berlin". Vespa roller dÁrek: pro řidiče vespy a milovníky itálie, obzvlášť kvalitní a barevný tisk v kvalitě 1A.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22282
Modelka22282