Top 10 Reisewasserkocher Klein 0 3 Liter – Elektrické konvice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Arendo

#ad

Arendo 0,5 l rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli s nastavením teploty v dvojitém provedení – plnicí množství vody 0,5 l – 5 nastavitelných teplotních stupňů – jednoduchá čajová konvice – funkce

#ad
Arendo #ad - Bez bPA. Tlačítko: cílený výběr teploty, nastavená hodnota je čitelná na modré LED na rukojeti a na vícebarevné kruhové LED straně krytu. 1. Tím je zaručen vysoký standard kvality a bezpečnosti. Tlačítko: power on 100°c / off; držte dlouze stisknuté = funkce udržování teploty.

Každá teplota je přiřazena individuální barva: 50 °c = zelená, 80 °c růžová, 90 °C žlutá, 70 °C = modrá, 100 °C červená. Plnicí množství 0, 5 l je ideální pro ohřev malého množství vody a činí z přístroje prvotřídního průvodce na cestách. Náš produkt byl pečlivě testován a certifikován celosvětově uznávanou bezpečnostní značkou GS. Plnou chuť kávy a různých druhů čaje rozvinou při příslušné teplotě spaření, 70°, 80°, proto může cestovní vařič ohřát vodu na 50°, 90° a 100°.

Rychlovarná konvice arendo single spojuje kompaktní rozměry s vysoce kvalitním vybavením. 2. 303527. Ve své třídě má rychlovarná konvice jedinečné vlastnosti. Dvoustěnná konstrukce – přístroj zůstává při vaření na vnější ploše příjemně chladný. Jednoduché ovládání 2 tlačítky nahoře na rukojeti.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška9.84
Délka8.66
Hmotnost1.46
Šířka5.91
Číslo díluB07VJJL6DL
Modelka302527
Záruka2 roky.

2. SEVERIN

#ad

Výkonná a kompaktní rychlovarná konvice ve vysoce kvalitním designu, ušlechtilá ocel/černá, WK 3468,, rychlovarná konvice s filtrem proti vodnímu kameni, SEVERIN Skleněná rychlovarná konvice

#ad
SEVERIN #ad - Snadné čištění – díky sklopnému víku s velkým otvorem lze rychlovarnou konvici pohodlně čistit. 3468. Kompaktní a výkonná – kompaktní a výkonná rychlovarná konvice SEVERIN s cca Kapacita 1, 0 l přesvědčí svým vysoce kvalitním designem ze skla a ušlechtilé oceli.

1ruční ovládání – díky sklopnému víku se zamykáním a otvírákem víka lze rychlovarnou konvici ovládat jednou rukou a je zde bezdrátové spojení se stanicí 360°. Vyjímatelný filtr vodního kamene lze snadno omýt. Praktický design – díky ukazateli hladiny vody je možné pohodlné odečítání stavu náplně a integrovaná ochrana prstů na víku zajišťuje bezpečnou obsluhu. Detaily: skleněná rychlovarná konvice severin s filtrem proti vodnímu kameni, topný článek zakrytý ušlechtilou ocelí, rychlovarná konvice ze skla a ušlechtilé oceli, č.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška7.87
Délka7.48
Hmotnost2.25
Šířka5.51
Číslo díluWK 3468
Modelka3468-000
ZárukaZáruka výrobce.

3. Arendo

#ad

Retro rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli ve vintage stylu – max. 2200 W – vyměnitelný filtr vodního kamene – plnicí množství max. 1,7 litru – automatické vypnutí – béžová – GS, Arendo

#ad
Arendo #ad - Dále může při zahřátí bez víka vytékat voda. Existuje nebezpečí opaření. Strix controller ochranný mechanismus zaručuje, že je zaručeno automatické vypnutí při odpojení přístroje | bezdrátový kotel odnímatelný ze stanice | Power spínač modrá LED | s vnějším ukazatelem hladiny vody snadno čitelné | typ konektoru: Schuko.

Gs testovaná bezpečnost | 304289. Průměr: cca 6, 5 cm x Š 21 cm x d 25 cm | hmotnost: 976 g pouze rychlovarná konvice / 340 g základní jednotka | barva: béžová | rozsah dodávky: rychlovarná konvice Arendo Vintage Retro Style z ušlechtilé oceli + podlahová deska s připojovacím kabelem + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit GER, eng, fra, ITA, 8 mm | délka kabelu: cca 70 cm | rozměry: v 25, ESP. Skrytý topný článek z ušlechtilé oceli | ergonomicky tvarovaná rukojeť vzhled chromu zůstává příjemně chladná | automatické/manuální vypnutí | vyjímatelný/vyměnitelný filtr vodního kamene snadné čištění | skrytý topný článek | ochrana proti chodu nasucho | ochrana proti přehřátí.

Označení modelu: rychlovarná konvice arendo vintage retro style z ušlechtilé oceli čajová konvice | materiál: Retro rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli se stříbrnými a černými aplikacemi + kvalitní základní stanice plast v černé matná a nerezová ocel. Bezpečnostní upozornění: rychlovarnou konvici používejte výhradně s víkem.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Výška10.04
Délka9.84
Hmotnost2.15
Šířka8.27
Číslo díluA304288x1
ModelkaA304288x1
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců.

4. Russell Hobbs

#ad

Vápenný filtr, 2200 W, optimalizovaný výtok, 0,8l, Russell Hobbs mini konvice Kompaktní nerezová ocel, LED osvětlení, malá cestovní konvice, kompaktní čajovar 24190-70, úspora místa

#ad
Russell Hobbs #ad - O 30 % menší, prostorově úsporný design * ve srovnání s rychlovarnou konvicí Russell Hobbs Glass 21600 – 57. Perfect-pour hubička – umožňuje vylévání bez kapek, skrytý topný článek, automatické otevírání víka stisknutím tlačítka.

Vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni, 360° sokl, ideální pro leváky i praváky, ochrana proti chodu suchu/přehřátí, bezdrátový, automatické zastavení vaření a možnost ručního vypnutí, vnější indikátor hladiny vody s označením množství náplně. Ušetří až 60 % energie **při vaření šálku vody 235 ml ve srovnání s 0, 8 l. Rychlovarná konvice během vaření svítí modře, povrch z kvalitní kartáčované ušlechtilé oceli s plastovými aplikacemi, 8 l, objem 0, 2 200 W.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška8.43
Délka8.58
Hmotnost2.43
Šířka7.32
Číslo díluRUS4008496982998
Modelka24190-70
ZárukaZáruka 2 roky + 1 rok extra záruka při online registraci.

5. CAMRY

#ad

Skládací, zelená, Varná konvice Camry cr-1265

#ad
CAMRY #ad - Ideální na kempování, hory a outdoorové aktivity. Speciální konvice na cesty. Skládací. Objem cca 0, 5 litru.
ZnačkaCAMRY #ad
VýrobceCAMRY #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost1.43
Šířka11.81
Číslo dílucamry_CR 1265
ModelkaCR 1265

6. Profi Cook

#ad

ProfiCook skleněná rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli s LED osvětlením | žáruvzdorná skleněná rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli s jednoručním ovládáním | s ukazatelem hladiny vody | 0,5 litru

#ad
Profi Cook #ad - Snadná manipulace. Skleněná rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli je díky manuálnímu plnicímu otvoru ideální pro plnění a čištění, a proto se dobře hodí pro každodenní použití. Rychlé zahřátí za pouhé 3 minuty vaří skleněná rychlovarná konvice s objemem 0, 5 litru vodu a umožňuje efektivní ohřev, abyste si mohli kdykoli vychutnat kávu i čaj.

Disponuje automatickým a manuálním vypnutím a ochranou proti přehřátí suchého psa. Bezpečnost rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli je vyrobena z tepelně odolného bezpečnostního skla. Elektrická rychlovarná konvice s led osvětlením 1600 wattů se díky 360° otočnému konektoru a navíjení kabelu snadno ovládá a je ideální pro praváky i leváky.

Nádržka na vodu má modré led osvětlení a má skrytý topný článek z ušlechtilé oceli a filtr proti vodnímu kameni. Skleněná rychlovarná konvice proficook pc-wks 1228 g z ušlechtilé oceli a skleněného krytu s objemem 0, 5 litru.
ZnačkaProfi Cook #ad
VýrobceProfi Cook #ad
Výška12.6
Délka3.54
Hmotnost1.65
Šířka7.87
Číslo dílu501228
Modelka501228
ZárukaZáruka výrobce.

7. Tuehakny

#ad

4 nastavitelné teploty, 220 V, ušlechtilá ocel, 300 W, Elektrická rychlovarná konvice, funkce ochrany proti, přenosná rychlovarná konvice, cestovní rychlovarná konvice, 304, LCD displej, 350 ml

#ad
Tuehakny #ad - Hrnek je malý a přenosný a nezabírá příliš mnoho místa. Dno rychlovarné konvice je opatřeno protiskluzovým silikonem, který zvyšuje tření a může být stabilnější. Před otevřením víka nechte 1–2 minuty stát, 300 W, rychle vroucí voda, aby nedošlo k popálení. Při plnění vody prosím nepřekračujte hladinu vody.

Díky komfortu nastavení teploty jedním kliknutím můžete snadno měnit nastavení podle potřeby. Je skvělým společníkem na cesty a obchodní cesty. Vybavení ventilačního systému bezpečnější přenosná rychlovarná konvice z víka, zabudovaný prodyšný film jednorázový tlak vzduchu nevyteče, rovnoměrný a bezpečný, automatické vybíjení expanzního plynu, porézní design, žádné starosti s netěsnostmi.44 teplotní režimycestovní rychlovarná konvice lcd displej zobrazuje 4 nastavitelné teploty, které lze zvolit mezi 45 °C, 60 °C, 80 °C a 100 °C.

Po uvaření vody se automaticky přepne do izolačního režimu. Přátelský design cestovní rychlovarná konvice 304 z ušlechtilé oceli liner je odolná vůči korozi a vysokým teplotám, dvouvrstvá izolace pro zlepšení bezpečnosti. Cestovní potřeby velikost rychlovarné konvice cca 7 × 8 × 21 cm d × Š × v, hmotnost 650 gramů, s kapacitou 350 ml ekvivalentně dvou šálků vody pro naplnění osobní pitné vody na cestách. Rychlé ohřev 220 v, cca 6 minut pro dosažení nastavené teploty.
ZnačkaTuehakny #ad
VýrobceTuehakny #ad
Hmotnost1.28
ModelkaTH-4MODEL-B

8. Swetup

#ad

Swetup Přenosná rychlovarná konvice, čaj,, přenosná rychlovarná konvice, kávu, malá cestovní rychlovarná konvice, malá rychlovarná konvice, 350 ml, mini termoska s automatickým vypnutím na mléko

#ad
Swetup #ad - Bezpečné: dvojvrstvá ochrana proti opaření zajišťuje, při práci nebo v hotelu, bezpečná tepelná izolace a nalévání vody není horká a výkon lze také udržovat v teple. Pokud teplota vody klesne pod 80 °C, po vaření vytáhněte zástrčku. Malý a přenosný, nevytéká, s uživatelsky přívětivým popruhem můžete vzít s sebou, čaj a kávu nebo připravit mléko pro své dítě.

Pokud nemusíte udržovat teplotu nad 80 °c, po zapnutí přepnete do režimu vroucí vody, inteligentní regulace teploty, vaření trvá cca 4–5 minut, zkracuje dobu čekání a šetří čas. Aby se zabránilo spálení za sucha: tlačítkový klíčový spínač, automatické vypnutí, šálek se automaticky znovu zahřeje. Nezabírá mnoho místa. Pokud jste na cestách, že je těleso hrnce venku studené a uvnitř horké, můžete špinavou rychlovarnou konvici odmítnout jinde. Ekologické materiály: bezešvé děrování a protahovací tvarování, bezešvá vnitřní nádrž, bezpečná, prevence růstu bakterií, hygienická a snadno se čistí.

Vnitřní podšívka je vyrobena z potravinářské ušlechtilé oceli 304 a vnější vrstva z PP materiálu, ochrana proti hnilobě, který zabraňuje poškrábání a chrání uživatele před popáleninami. 3 v 1 vyhřívaná láhev na vodu: rychlovarná konvice + termoska + nádoba na vodu. Přenosná rychlovarná konvice: cestovní elektrická rychlovarná konvice lze nosit v batohu a hodí se na cestování, můžete si kdykoliv vychutnat horkou vodu, dovolenou a kempování.
ZnačkaSwetup #ad
VýrobceSwetup #ad
Výška3.54
Délka9.17
Šířka3.54
Číslo díluTragbarer Wasserkocher-9
ModelkaTragbarer Wasserkocher-9

9. Russell Hobbs

#ad

Vnější ukazatel hladiny vody, malá cestovní, vyjímatelný filtr vodního kamene, Russell Hobbs Malá rychlovarná konvice 1,0 l Colours+ ušlechtilá ocel červená 2400 W, funkce rychlého vaření

#ad
Russell Hobbs #ad - Skrytý topný článek, 360° podstavec, bezdrátový, vyjímatelný filtr vodního kamene, uzamykatelné bezpečnostní víko, ideální pro leváky i praváky.

Funkce rychlého vaření pro 1, 2 nebo 3 šálky, výlevka Perfect-Pour – umožňuje vylévání bez kapek. Ochrana proti chodu nasucho/přehřátí, vnější indikátor hladiny vody se značením množství náplně, automatické zastavení vaření a možnost ručního vypnutí, vypínač s červeným kontrolkou. Navíjení kabelu na podstavci, 0 l, povrch z kvalitní lakované ušlechtilé oceli s plastovými aplikacemi, objem 1, 2 400 W. Vaří šálek vody 235 ml za méně než 50 sekund a ušetří až 66 % energie *při vaření hrnku vody 235 ml ve srovnání s 1, 0 l.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška8.27
Délka9.06
Hmotnost2.73
Šířka7.48
Číslo dílu24992-70
Modelka24992-70
ZárukaZáruka 2 roky + 1 rok extra záruka při online registraci.

10. SEVERIN

#ad

Výkonná a kompaktní rychlovarná konvice ve vysoce kvalitním designu, ušlechtilá ocel/černá, SEVERIN Mini skleněná rychlovarná konvice, 0,5, WK 3472, rychlovarná konvice s filtrem proti vodnímu kameni

#ad
SEVERIN #ad - Vyjímatelný filtr vodního kamene lze snadno omýt. 1ruční ovládání – díky sklopnému víku se zamykáním a otvírákem víka lze rychlovarnou konvici ovládat jednou rukou a je zde bezdrátové spojení se stanicí 360°.

Kompaktní a výkonná – s kapacitou 0, 5 l je rychlovarná konvice severin ideální pro malé domácnosti, šetří místo a snižuje plýtvání vodou v každodenním životě. Snadné čištění – díky sklopnému víku s velkým otvorem lze rychlovarnou konvici pohodlně čistit. Detaily: severin mini skleněná rychlovarná konvice s filtrem proti vodnímu kameni, topný článek zakrytý ušlechtilou ocelí, rychlovarná konvice ze skla a ušlechtilé oceli, č. Vysoký komfort obsluhy – oboustranně natištěný ukazatel hladiny vody zajišťuje pohodlné odečítání pro leváky i praváky. 3472. Také rukojeť dobře padne do ruky.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška4.13
Délka7.68
Hmotnost1.74
Šířka6.69
Číslo díluWK 3472
Modelka3472
Záruka2 roky záruka výrobce.