Top 10 Xaiomi̇ 13T pro – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Liilaa

#ad

Liilaa Ochranná fólie pro Xiaomi Mi 13T / 13T Pro pro pancéřové sklo, 2 kusy pancéřové ochranné sklo fólie s 2 kusy ochrany kamery, 9H pancéřová fólie ultra čiré ochranné sklo fólie na displej

#ad
Liilaa #ad - Upozornění: tato ochranná fólie je kompatibilní pouze s xiaomi mi 13t / 13t pro 5g. Poskytuje výkonnou ochranu pro celý povrch obrazovky vašeho smartphonu. Výrobek obsahuje 2 kusy ochranné fólie a 2 kusy ochranné fólie na kameru.

Tvrdost 9h : s 9h tvrzeným sklem je to největší ochrana proti pádům, poškrábání a nárazům. Vysoká citlivost nabízí měkký, příjemný pocit při dotyku a zvýšenou citlivost na tlak. Profesionální design oblouku: ochrana skla je profesionální obloukový design s hranou oblouku 2, 5 D nebo více, u kterého se prsty a ruce cítí dobře a nikdy se nepoškrábou.

Tato odolná ochranná fólie na displej účinně chrání vaši obrazovku před poškozením. Vysoké rozlišení a citlivost: čirá hd ochranná fólie nabízí 99, 9% jasnost a reprodukce barev je realističtější. Oleofobní povrchová úprava: hydrofobní a oleofobní vrstva chrání před otisky prstů a jinými skvrnami a usnadňuje čištění ochranného skla.
ZnačkaLiilaa #ad
VýrobceLiilaa #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33

2. Ibywind

#ad

S kovovou ochrannou fólií na kameru, včetně Easy Install Kit středicí rám, Ibywind Ochranná fólie kompatibilní s Xiaomi 11T 5G/11T Pro 5G, Carbon Fiber Skin na zadní stranu

#ad
Ibywind #ad - 3d touch kompatibilní: ochrana obrazovky ibywind pro xiaomi 11T 5G/11T Pro 5G neovlivní citlivost obrazovky ani 3D funkce, protože tloušťka ochrany obrazovky je pouze 0, 33 mm. Dále umožňuje vzdálenost mezi telefonem a ochranou obrazovky správnou instalaci pro většinu pouzder na mobil.

Aplikátor pro instalaci: využijte přiloženou instalační sadu pro připevnění ochrany obrazovky pro Xiaomi 11T 5G/11T Pro 5G jednoduše a bez vzduchových bublin, nečistot nebo prachu. Během nanášení jednoduše důkladně setřete, jakmile je vyřešen pro aplikaci bez bublin. Pozor: podívejte se na naše instalační video. Upozornění: na základě vypouklých hran xiaomi 11t 5g/11t pro 5g je ochrana displeje koncipována tak, aby byla menší než skutečná obrazovka, aby se zabránilo tvorbě bublin a odlupování.

Vlastnosti výrobku: ibywind ochranná fólie pro xiaomi 11t 5g/11t pro 5g s potiskem proti otiskům prstů, odolná proti poškrábání, 2. 5d arc edge a balení 2 ks, bez duhy a bílých hran. Sklo je až 99 % průhledné a zachovává vlastnosti displeje Retina. Snadná instalace a bez bublin: snadná instalace a žádné zbytky při sundávání.
ZnačkaIbywind #ad
VýrobceIBYWIND #ad
Výška0.5
Délka6.16
Hmotnost0.03
Šířka2.77
Číslo díluG174
ModelkaG-174
Záruka[30 dní výměna] Ibywind nabízí novou a bezplatnou náhradu, pokud do 30 dnů od data dodání nastane problém s kvalitou. Umělá poškození nelze nahradit.

3. LK

#ad

0,30 mm ultra čirá fólie na displej, kompletní krycí, 2 ochrana fotoaparátu a 2 pancéřové ochranné sklo, bez bublin, tvrdost 9H, LK Ochranná fólie kompatibilní s Xiaomi 13T/13T Pro, ochranné sklo

#ad
LK #ad - Nabídněte autentický vizuální zážitek. 2 kusy fólie na displej xiaomi 13t/xiaomi 13t pro 5g a dva kusy ochrany fotoaparátu, aby perfektně seděl pro váš mobilní telefon Xiaomi 13T/Xiaomi 13T Pro 5G, pro zvětšení skleněné fólie a leštění čočky filmu tak, s 3D technologií, aby poskytl Vašemu mobilnímu telefonu vojenskou ochranu.

Tvrzené sklo s tvrdostí 9h+ a certifikovaný nárazuvzdorný výkon ve vojenské kvalitě vám zajistí pokaždé bezpečnost. Ochrana objektivu hd kamery xiaomi 13t/13t pro 5g ochranná fólie na displej nová verze přidala prsten blesku fotoaparátu. Perfektní zážitek z dotykové obrazovky tloušťka pouze 0, 30 mm, vysoká transparentnost a citlivost lk zajišťuje, že se obsah tvého displeje zobrazuje velmi ostře, opticky transparentní a HD čirá pancéřová fólie dává pocit "true touch". Užijete si herní zážitek s 0 zpožděním a vychutnejte si televizi bez oslnění s ochrannou fólií LK Xiaomi 13T 5G / Xiaomi 13T Pro 5G.

Toto tvrzené sklo se dá jednoduše připevnit, abyste to ještě usnadnili. Postupujte podle našich video pokynů, takže fólii lze automaticky adsorbovat na povrch telefonu. Kompatibilní modely lk ochranná fólie je vhodná pouze pro mobilní telefon xiaomi 13t/xiaomi 13t pro 5g. Fólie lk používá pokrokovou adsorpční vrstvu, je bez bublin a lze jej perfektně a beze zbytku připevnit. Neomezuje blesk, propustnost světla činí 99, 99 % a zachovává původní vysoké rozlišení obrázků a videí.
ZnačkaLK #ad
VýrobceLK #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka1.97
Číslo díluPHEU-XM13T Pro-2+2-NC
ModelkaXiaomi 13T 5G,Xiaomi 13T Pro 5G

4. Liilaa

#ad

Tvrdost 9H bez bublinek ultra čiré ochranné sklo, s pomůckou pro polohování, 2 kusy pancéřová fólie s 2 kusy ochrany fotoaparátu, Liilaa Ochranná fólie pro Xiaomi Mi 13T / 13T Pro pro pancéřové sklo

#ad
Liilaa #ad - Ochrana proti otiskům prstů a vodě: ochranná fólie na displej má protiskluzový transparentní film a vodu v nano rovině a povrch je jemně leštěný. Vysoká dotyková reakce: 0, stejně jako na displeji vašeho přístroje. Super tenké sklo zachovává dotykovou citlivost dotykové obrazovky, že váš prst hladce klouže přes ochranu displeje, 33 mm ultratenké Složení skla znamená, takže přesně reaguje na vaše dotyky.

Díky tomu se obrazovka vždy snadno čistí a zabraňuje nepěknému rozmazání. Upozornění: bylo vyvinuto speciálně pro xiaomi mi 13t / 13t pro 5G ochranu displeje a ochranu objektivu. A zabraňuje nepěkným rozmazáním. Výrobek obsahuje 2 kusy ochranné fólie a 2 kusy ochranné fólie na kameru. Profesionální design oblouku: ochrana skla je profesionální obloukový design s hranou oblouku 2, 5 D nebo více, u kterého se prsty a ruce cítí dobře a nikdy se nepoškrábou.

Nejlepší je ochrana zadní kamery velmi smysluplná a dobrá. S tvrdostí 9h je ochranné sklo velmi robustní proti poškrábání mincemi, nožem, klíči a jinými tvrdými předměty. Dvojitá ochrana: ochranná fólie na displej a ochranná fólie na čočky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla s tvrdostí 9H. S hydrofobní a oleofobní fólií lze snadno vyčistit olej, vodu, otisky prstů a další skvrny.
ZnačkaLiilaa #ad
VýrobceLiilaa #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33

5. Yenwen

#ad

2 kusy pancéřová fólie s 2 kusy ochrany fotoaparátu sklo, Yenwen Ochranná fólie pro Xiaomi Mi 13T / 13T Pro pro pancéřové sklo, tvrdost 9H ochranné sklo proti poškrábání fólie na mobil HD čirá ochrana

#ad
Yenwen #ad - Balení obsahuje čisticí hadřík, tužku na odstranění prachu, polohovací rámeček a návod, je kompatibilní s Xiaomi 13T / 13T Pro ochrana displeje velmi snadno aplikovat a bez vzduchových bublin a beze zbytků během odstraňování. Snadná instalace: kompletní sada instalačních nástrojů vám pomůže dosáhnout jednoduché, ale rychlé perfektní instalace.

Ultra tenká a vysoce transparentní: 0, 33 mm tenká ochrana obrazovky z tvrzeného skla zachovává původní reakční schopnost a hmatový pocit pro dokonalý zážitek z dotyku. Ochrana proti otiskům prstů a vodě: ochranná fólie potažená ultra průhledným oleofobním povlakem na nano úrovni může účinně redukovat otisky prstů a skvrny, otisky prstů a voda a olej lze snadno setřít, Váš displej a fotoaparát se tak vždy snadno čistí a ochranná fólie zůstane lesklá a čistá. Před instalací si můžete prohlédnout video. 99, 9% propustnost světla zachovává původní kvalitu fotografií a videí pro jasnější obrázky.

Dvojitá ochrana: kompatibilní s xiaomi 13t / 13t pro pancéřová fólie sklo a ochranná fólie na fotoaparát je tvořena zesíleným vyváženým sklem, mince, jako jsou klíče, odolává poškrábání až 9H a vysokému obsahu oxidu hlinitého a křemíku. Balíček obsahuje: 2 kusy ochranné fólie a 2 kusy ochranné fólie na kameru kompatibilní s Xiaomi 13T / 13T Pro, která telefon chrání až do extrému. Dokáže efektivně absorbovat nárazy a chránit displej vašeho mobilního telefonu a fotoaparát před různými škrábanci, nečistoty a písek.
ZnačkaYenwen #ad
VýrobceYenwen #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33

6. Natbok

#ad

Ochrana displeje proti otiskům prstů, Natbok 2 kusy fólie z pancéřového skla pro Xiaomi 13T, tvrdost 9H, ultra čirá ochranná fólie Xiaomi 13T, proti bublinkám, odolná proti poškrábání, ultra odolná

#ad
Natbok #ad - Tvrdost 9h shatterproof : ochranná fólie xiaomi 13t je vyrobena z tvrzeného skla odolného proti rozbití s tvrdostí více než 9h. Abyste mohli svůj telefon uchovávat s klíči, mincemi a jinými věcmi, nerozbije se ani nepoškrábe, test pádu a tisíckrát vyškrabávací testy, chrání naše tvrzená fólie Váš telefon před poškozením.

Flexibilní ovládání může provádět i začátečník, lepení tak snadno jako profesionál. Před objednáním prosím pečlivě potvrďte model svého mobilního telefonu. Snadná instalace: toto ochranné sklo xiaomi 13t díky průlomové technologii automatické adsorpce a plazmovému stříkání a dodává se s kompletní čisticí sadou čisticí hadříky, nálepky na prach, podrobný návod k použití, díky čemuž lze jednoduše nainstalovat do otisků prstů bez bublin a zbytků potu/mastnoty a vaše obrazovka zůstane lesklá a čistá. Jsme o produktu velmi přesvědčeni, proto klademe velký důraz na zážitek z produktu zákazníka.

Zákaznický servis: obdržíte 2 kusy fólie z pancéřového skla xiaomi 13t. Přizpůsobení výkonnosti: byla tato vylepšená tvrzená fólie z pancéřového skla speciálně pro xiaomi 13t, vybavena technologií přesného řezání 2, 5D pro maximalizaci ochrany telefonu. Být kompatibilní na trhu. Dobrý servis pro každého zákazníka, můžete nám zaslat informace prostřednictvím Amazon Message Center, my Vám poskytneme uspokojivý servis během 2 4 hodiny 4 hodiny k postavit. Testuje tlakovou zkoušku, tvrdost je daleko lepší než u jiných ochranných fólií na trhu.
ZnačkaNatbok #ad
VýrobceNatbok #ad
Výška0.5
Délka0
Šířka0
Číslo díluXiaomi 13T-MO-GH2
ModelkaXiaomi 13T

7. QULLOO

#ad

3 kusy pancéřová fólie s 3 kusy ochrany kamery, s pomůckou pro polohování, tvrdost 9H skleněná fólie HD čiré ochranné sklo, QULLOO Ochranná fólie pro pancéřové sklo pro Xiaomi Mi 13T / 13T Pro 5G

#ad
QULLOO #ad - Díky tomu se obrazovka vždy snadno čistí a zabraňuje nepěknému rozmazání. Proti otiskům prstů a vodotěsné: s hydrofobní a oleofobní fólií lze snadno vyčistit olej, vodu, otisky prstů a další skvrny. Hd jasná a vysoce dotyková reakce: tato ochranná fólie na displej má vysoký rozlišení s průhledností 99, přirozený zážitek ze sledování.

Vysoká citlivost nabízí měkký, 9 %, aby umožňoval optimální, příjemný pocit při dotyku. Plná ochrana a dvojitá bezpečnost. Dvojitá ochrana: obsahuje 3 kusy ochranné fólie na displej a 3 kusy ochranné fólie pro fotoaparát Xiaomi Mi 13T / 13T Pro 5G, s profesionální pomůckou pro určování polohy.

Plné pokrytí oblasti telefonu, prachem, chrání telefon před vodou, otisky prstů a poškrábáním. Tvrdost 9h : perfektní velikost, vynikající sklo s tvrdostí 9h. Použijte přesnou technologii řezání laserem, abyste obrazovku co nejvíce zakryli. Snadná instalace: ochranná fólie na displej se dodává s kompletní čisticí sadou, aby bylo zajištěno, že během instalace nevznikají žádné bubliny a prach.
ZnačkaQULLOO #ad
VýrobceQULLOO #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33

8. QULLOO

#ad

2+2, QULLOO Ochrana displeje pro Xiaomi 13T / 13T Pro 5G pro pancéřové sklo, ochranná fólie Screen + ochranná fólie na kameru, 9H ochranné sklo sklo pancéřová fólie bez bublinek fólie na displej pro

#ad
QULLOO #ad - Proti poškrábání: ochranná fólie na displej je vyrobena z tvrzeného materiálu a tvrdost 9h zlepšuje odolnost výrobku proti poškrábání. Ochranná fólie na fotoaparát podporuje bleskové snímky a nemá žádný vliv na blesk v prostředí nočního snímku.

Balení obsahuje 2 kusy ochranných fólií na kameru + 2 kusy pancéřové fólie a instalační nástroje. Přátelský zákaznický servis: v případě problémů se na nás obraťte, odpovíme Vám a vyřešíme vaše problémy do 24 hodin. Obnovuje nativní rozlišení vašich fotografií a videí. Transparentnost hd: ultra jasné vysoké rozlišení s 99, 9% průhledností zajišťuje jasnou a pestrou kvalitu obrazu.

Jasný vzhled bez omezení pro vaši obrazovku. Oleofobní povrchová úprava: hydrofobní a oleofobní povrchová úprava displeje snadno odděluje olej, otisky prstů a jiné skvrny, díky čemuž se obrazovka snadno čistí. Kompatibilní model: speciálně pro xiaomi 13t / 13t pro 5g ochrannou fólii.
ZnačkaQULLOO #ad
VýrobceQULLOO #ad
Výška0.5
Délka6.89
Šířka4.33
Číslo dílu13T Pro
Záruka0

9. QULLOO

#ad

2 kusy Screen ochranná fólie + 2 kusy ochranné fólie na kameru, 0,33mm sklo ochranné sklo ochrana displeje pancéřová fólie pro mi 13T / 13T Pro 5G, QULLOO pro pancéřové sklo pro Xiaomi 13T / 13T Pro

#ad
QULLOO #ad - Proti poškrábání: ochranná fólie na displej je vyrobena z tvrzeného materiálu a tvrdost 9h zlepšuje odolnost výrobku proti poškrábání. Kompatibilní model: speciálně pro xiaomi 13t / 13t pro ochrannou fólii.

Ochranná fólie na fotoaparát podporuje bleskové snímky a nemá žádný vliv na blesk v prostředí nočního snímku. Jasný vzhled bez omezení pro vaši obrazovku. Transparentnost hd: ultra jasné vysoké rozlišení s 99, 9% průhledností zajišťuje jasnou a pestrou kvalitu obrazu. Balení obsahuje 2 kusy ochranných fólií na kameru + 2 kusy pancéřové fólie a instalační nástroje.

Přátelský zákaznický servis: v případě problémů se na nás obraťte, odpovíme Vám a vyřešíme vaše problémy do 24 hodin. Obnovuje nativní rozlišení vašich fotografií a videí. Oleofobní povrchová úprava: hydrofobní a oleofobní povrchová úprava displeje snadno odděluje olej, otisky prstů a jiné skvrny, díky čemuž se obrazovka snadno čistí.
ZnačkaQULLOO #ad
VýrobceQULLOO #ad
Výška0.5
Délka6.89
Šířka4.33
Číslo dílu13T / 13T Pro
Modelka13T / 13T Pro
Záruka0

10. Three-Tree

#ad

HD čirá ochranná fólie na displej, odolné proti poškrábání, ochrana skla, perfektně sedí, 2 kusy pro pancéřové sklo ochranná fólie pro Xiaomi 13T 5G, 2,5D zakřivená hrana, ultra odolné tvrzené sklo

#ad
Three-Tree #ad - Samoléčebné vlastnosti fólie umožňují, žádné vzduchové bubliny, že každá bublina a škrábance automaticky zmizí za 24 hodin. Můžete nás proto kontaktovat e-mailem od Amazonu. Vysoké rozlišení vysoká propustnost světla, vysoké rozlišení a vysoká transparentnost, nelipofilní povrchová úprava udržuje původní zážitek z retiny vašeho zařízení s vysokým rozlišením, nízký odraz, barva realističtější.

Kompatibilní vyrobeno z kvalitního 0, 3 mm silného premium 9h, kompatibilní pouze s Xiaomi 13T/13T Pro 5G. Snadná instalace perfektní tvar, jednoduché připevnění a odstranění beze zbytků. Nabízíme vám uspokojivé řešení. 9h odolná proti poškrábánípo několikanásobném zesílení a dostatečné době používání má naše ochranná fólie pro pancéřové sklo lepší materiál než jiné běžné ochranné fólie na sklo, čímž lze zvýšit trvanlivost o 50 %.

Aby byla umožněna kompatibilita s pouzdry, může být fólie o něco menší nebo kratší než obrazovka. Dokáže váš xiaomi 13t/13t pro efektivně chránit před poškrábáním nožem, klíčem a jinými tvrdými látkami z nežádoucích šrámů. Kvalitní servis three-tree nabízí profesionální a vysoce kvalitní 24hodinový zákaznický servis. Náš tým zákaznických služeb je vám kdykoli k dispozici, aby vyřešily problémy. Vyrobeno s technologií zesílení.
ZnačkaThree-Tree #ad
VýrobceThree-Tree #ad
Výška0.5
Délka5.91
Šířka3.94