Top 10 Zeit Statt Zeug – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Joli Coon

#ad

Joli Coon Svatební přání – ke svatbě vše láska s obálkou a voskovou pečetí

#ad
Joli Coon #ad - Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s pravou pečetí vosku.

Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení. V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ. Naše přání lásky ke svatbě je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou pohlednici. Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.92
Číslo díluJC-Grau-KK-HZ

2. Joli Coon

#ad

Poukaz, A6 s přírodní obálkou a voskovou pečetí, Joli Coon Nejhezčí dárek je společný čas, darovat

#ad
Joli Coon #ad - Protože příroda k nám patří, sáhneš zde k výrobku, stejně jako my k ní, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.

Naše přání nejkrásnější dárek je společný čas – je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduché, ale elegantní blahopřání. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. V případě problémů najdeme řešení. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný, natištěný na 400 g designovém papíře, srdce je vyraženo v horké fólii a k tomu existuje ekologická dopisní obálka.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluMini-GemeinsameZeit

3. Joli Coon

#ad

Joli Coon Čas místo věcí skládací karta s obálkou a voskovou pečetí – poukaz na společný čas – darovat poukaz čas

#ad
Joli Coon #ad - Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s pravou pečetí vosku.

V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ. Náš čas místo věcí – malý poukaz je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartu. Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška4.92
Délka7.09
Šířka0.08
Číslo díluJC-Grau-KK-ZeitZeug

4. Joli Coon

#ad

Joli Coon Poukázka k vlastnímu vyplnění – s přírodní obálkou a pečetí vosku – vlastní vytvoření poukázek

#ad
Joli Coon #ad - Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.

Naše kartička malý poukaz - je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartičku s poukazem pro vlastní vyplnění. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný, natištěný na 400 g italského designového papíru, srdce je vyraženo v horké fólii a k tomu existuje ekologická dopisní obálka. V případě problémů najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluJC-Mini-Geschenkekarte

5. Joli Coon

#ad

Joli Coon 5 stíracích karet dle výběru – oznamování těhotenství

#ad
Joli Coon #ad - 5 karet na výběr – naše stírací kartičky k oznamování těhotenství jsou perfektním dárkem pro celou rodinu. Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení.

Obdržíte 5 překrásných karet zušlechtěných UV lakem, abyste splnili ty nejvyšší nároky. Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání. Při předání ucítíte, jak se vytváří napětí, vzniká naprosto nádherná atmosféra a všechny svou zprávou vyhodíte. Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluJoliCoon-Dream-Wahl5

6. Eummel

#ad

25 prázdných poukazů k vlastnímu vyplnění nehtového studia, wellness péče o nohy, kosmetiky, dárkový poukaz látkový designový poukaz, předloha, prázdný voucher, kadeřnictví, masáže, poukázka

#ad
Eummel #ad - Oblíbené: prázdné poukazy dárkový poukaz nehtové studio, masáž, kadeřník, kosmetika, wellness kartička s poukázkami na péči o nohy, poukázky na vlastní vyplnění.

Tiskneme klimaticky neutrálně. Darujte radost: velká část příjemců poukázek má radost z toho, že jeden dostane. Krásný design: náš prázdný poukaz ve formátu din dlouhý 21, 0 cm x 9, 9 cm přesvědčí moderním a atraktivním designem a upoutá pozornost vašich zákazníků. Made with love & top kvalita: každá z našich karet je s láskou vytvořena v našem malém rodinném podniku v Hamburku a vyrobena v Německu. Dejte svým zákazníkům šanci se s nimi seznámit! Perfektní pro váš obchod. Vysoce kvalitní tisk na 300 g krému z přírodního papíru. Co2 neutrálně potištěný.
ZnačkaEummel #ad
VýrobceEummel #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.02
Šířka4.33
Číslo díluGutschein001
ModelkaGutschein001

7. Himmelsflüsterer

#ad

Pohlednice č. 1 "Definice" se sladkým textem | dárky pro nejlepší přítelkyni | pohlednice | dárek nejlepší přítelkyně narozeniny | narozeninové přání DIN A6 s obálkou, Himmelsflüsterer

#ad
Himmelsflüsterer #ad - Nejlepší kvalita – blahopřání je vytištěno na kvalitním papíře a složeno uprostřed. Pohlednice můžeš otevřít a jsou včetně skvělé obálky. Hledáte ještě nápady na dárky pro nejlepší přítelkyni? naše pohlednice jsou skvělým doplňkem jako dárek k narozeninám nebo vánoční dárek pro tvou nejlepší přítelkyni.

Společně pro vás zaručeně najdeme řešení. Neočekávaně spokojeni se svým narozeninovým dárkem pro nejlepší přítelkyni, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. S touto stylovou dárkovou kartičkou doplníš každý dárek hezky a sladkými slovy. Velikost složené karty: DIN A6 10, 8 cm. Individuální – dostanete exkluzivní design našeptávání nebes, u kterého jsme vytvořili motiv i text a právně chráněni. Dopisní obálka má velmi decentní a měkkou saténovou barvu.

Skvěle se hodí k našim plakátům, 5 x 14, které najdete také zde. Dárky pro přítelkyni – darujte naše blahopřání své nejlepší kamarádce, tvému partnerovi, sestře, tatínku, manželovi nebo manželce a udělejte tak radost na Vánoce, bratra, dceři, dědekovi, mamince, milovanému člověku, babičce, k narozeninám nebo jen tak. Naše pohlednice jsou ideální dárky pro nejlepší přítelkyni. Ze srdce: himmelsflüsterer blahopřání č.
ZnačkaHimmelsflüsterer #ad
VýrobceHimmelsflüsterer #ad
Výška0.01
Délka5.51
Šířka1.97
Číslo dílu3465

8. PURESIZE

#ad

Pohlednice, PURESIZE Sada 12 ks týmových karet A6, kolegyně, děkuji, zaměstnanci Vánoce, přání na rozloučenou kancelář a práci, dárek pro kolegy, děkovné kartičky

#ad
PURESIZE #ad - Mnohostranně použitelné: tyto karty jsou perfektní na poděkování a vyjádření uznání, ať už v kanceláři nebo na srdečnou rozloučenou. Ukažte svou radost a oslavujte celý rok.

Ukažte své ocenění: poděkujte svým zaměstnancům a kolegům těmito láskyplně vytvořenými pohlednicemi jako znamení vašeho uznání. Těchto 15 láskyplně vytvořených pohlednic a6 je perfektní do práce, narozeniny a Vánoce. Vysoká kvalita: vytištěno na 300g obrázkovém papíře, připraveno stylově předat vaše poselství. Univerzálně použitelné: ať už v kanceláři, na hřišti nebo v každodenním životě – tyto identifikační karty týmu zajišťují pozitivní energii a soudržnost. Srdečné dárky na rozloučenou: 15 pohlednic ve formátu a6 pro kolegy, ideální na oslavu změny zaměstnání nebo jako přání na rozloučenou pro zaměstnance.
ZnačkaPURESIZE #ad
VýrobceHoneybee Papeterie #ad
Výška0.04
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo dílu45789563

9. OWLBOOK

#ad

OWLBOOK Stírací kartičky k vlastnímu popisu – voucher – stírací losy na vlastní text dárky nápady na dárek poukaz k narozeninám

#ad
OWLBOOK #ad - Kvalita našich výrobků nám přitom velmi leží na srdci. Rohy jsou pro hezčí vzhled a omak zaoblené. Napište svůj text zcela jednoduše do srdce a nalepte na něj stírací srdce. Pičková kvalita: stírací karta ve formátu din a6 je extra silná, kvalitně potištěná a dodává se s obálkou z kraftového kartonu.

Krásný nápad na dárek: použijte individuálně popisovatelný stírací losy jako poukázky k darování k narozeninám, svatbě nebo k Vánocům. Stírací srdce je růžové a dá se zcela jednoduše setřít penězi. 100% osobní: chtěli byste položit zvláštní otázku, darovat poukaz nebo oznámit těhotenství? Pak překvapte stírací kartou, oznámit zprávu, kterou si sami přizpůsobíte.

Pokud byste přesto byli nespokojeni, vrátíš své peníze! Vyrobeno s velkou láskou: překvapte své nejmilejší osobním dárkem, který vychází ze srdce. Překvapte své nejmilejší osobním dárkem, který pochází ze srdce. 100% spokojenost: výrobek se vyrábí ručně s láskou v naší manufaktuře v německu.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad
Výška0.39
Délka4.33
Šířka6.69
Číslo díluOWL_GK_364C3
ModelkaOWL_GK_364C3

10. Diese-Klappkarten

#ad

Suvenýr, televizní věž, výlet do Berlína, krásná pop-up karta A14, Dárkový poukaz na cestu do Berlína

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Tato malá umělecká díla vytvoříme s láskou a s velkou zručností je sestavujeme k tomuto skvělému překvapení. Máte další dotazy? Obraťte se na nás! Plánujete krátký výlet nebo víkend v Berlíně? Udělejte někomu mimořádnou radost touto dárkovou kartou.

Mnohostranně použitelný – pohlednice můžete použít k mnoha příležitostem, protože karty jsou velmi elegantní a kvalitní. Karta má v zavřeném stavu rozměry 12 cm x 18 cm. Poté jednoduše vložte kartičku do obálky a dárek je hotový. DodÁnÍ a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu. Uvnitř je blahopřání prázdné a máte dostatek místa pro vaše poselství. Fér obchod a kvalita – karty se vyrábějí za spravedlivých podmínek v rodinném podniku.

Zvláštní dárek - model televizní věže v miniatuře – optimální jako dárek cestovního poukazu do Berlína. Svým nákupem tento projekt podpoříš. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Darujte úsměv – velmi pěkné jako dárek na cestu, přenocování v hotelu nebo jednoduše jako berlínský dárek. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým obalem. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.72
Číslo díluA14
ModelkaA14